Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Aaaa,pai nu v-am zis? Parazitii vor canta doar pt el,vor "recita"melodiile cu intonatie,asa cum ii place lui :D

@Buburuza : Nimic,Cami...glumeste Cosmin.

GLUMEAM :)

Trebuie sa-mi recite cu semne de punctuatie si vreau mimica din belsug...Pot sa le lipesc un milion pe frunte?Milione pe care o sa mi-l dai tu evident.....

 

:D Ma gandeam eu..

 

Trebuie sa te obisnuiesti cu dl. Sonea ca asta nu-i nimic. Poate si mai mult :)

Multumesc.....

Cred ca sarpele cu clopotei(buburuza) m-a blestemat sa ma duc la munca......Cami,sa sti,ca cineva ,acolo undeva,te uraste........ :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

De la ura pana la dragoste e doar un mic pas :)

 

De la ura, la sex..e mai veritabila expresia :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@razvan: mai greu cu mobrele in militari, mai mult terase si sucuri, asta in timpul sapt ca in weekend ies din buc mai mereu :)

 

@adidas: si cei cu 600RR sunt bine veniti? :))

 

 

 

 

daca ai timp intr-o seara sa iti vad si eu motoreta si eventual bem un cico ceva ,sa mai stam de vorba. in we si eu ies din oras,deocamdata pe 4 roti dar astept cu nerabdare perechea :D

 

neatza OLL

 

LA MULTI ANI JJ !!!!!!!!

 

@razvan - zile handicapatilor aia de la ing ca nu le dau nici un ban, ca nu am vazut cardul ala niciodata. sa si-l bage undeva.

 

am uitat unde stau. neamtu' ala mic e de vina.

 

am plecat. pa OLL

 

 

 

man eu lucrez in domeniul juridic,nu am treaba cu carduri,plati trebi d astea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai timp intr-o seara sa iti vad si eu motoreta si eventual bem un cico ceva ,sa mai stam de vorba. in we si eu ies din oras,deocamdata pe 4 roti dar astept cu nerabdare perechea :)

maine, sambata sau cand vrei tu doar azi nu ca am ceva treaba

 

vb pe forum sau la tel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine, sambata sau cand vrei tu doar azi nu ca am ceva treaba

 

vb pe forum sau la tel

 

 

 

 

maine seara o sterg din bucuresti si ma intorc duminica.daca e ok duminca ,ne vedem atunci..daca nu ramane sa stabilim la telefon. o sa iti las numarul meu aici..am vazut ca sunt oameni ok aici si nu cred ca mai aveti chef de glume la telefon :)

 

0729392859 - imi poti da un apel sau un mesaj sa il memorez si eu pe al tau si te sun duminica .

 

merci man,sunt dator de cinste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine seara o sterg din bucuresti si ma intorc duminica.daca e ok duminca ,ne vedem atunci..daca nu ramane sa stabilim la telefon. o sa iti las numarul meu aici..am vazut ca sunt oameni ok aici si nu cred ca mai aveti chef de glume la telefon :)

 

0729392859 - imi poti da un apel sau un mesaj sa il memorez si eu pe al tau si te sun duminica .

 

merci man,sunt dator de cinste!

 

k

 

0721240573

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine seara o sterg din bucuresti si ma intorc duminica.daca e ok duminca ,ne vedem atunci..daca nu ramane sa stabilim la telefon. o sa iti las numarul meu aici..am vazut ca sunt oameni ok aici si nu cred ca mai aveti chef de glume la telefon :)

 

0729392859 - imi poti da un apel sau un mesaj sa il memorez si eu pe al tau si te sun duminica .

 

merci man,sunt dator de cinste!

 

 

k

 

0721240573

 

A-ti notat fetelor? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il aveau deja :)

 

glume de om ce a dormit 3 ore ieri noapte

 

 

Gluma mea sau gluma ta? Ca si eu am dormit putin :D

 

Ce frumoasa e :)

 

 

DN 01? cred ca aia e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

 

azi cand am venit de la munca ,pe la ora 18:20 am vazut ceva motociclisti pe timisoara.....voi erati? nu ati fi vrut sa vedeti cum eu stateam in coada si mi se scurgeau ochii dupa voi,asta daca v-am nimerit . haideti sa va arat ce propunere am primit de la o cunostinta.\\e o honda cb 1300s ,si sincer chiar imi place.e din 2005,12 mii km, 6600 euro.foarte bine arata si nu stiu ce sa fac...imi place si cbr si asta ...voi...ceva sfaturi pt un zevzec?

post-42731-1222977886_thumb.jpg

post-42731-1222977900_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

 

azi cand am venit de la munca ,pe la ora 18:20 am vazut ceva motociclisti pe timisoara.....voi erati? nu ati fi vrut sa vedeti cum eu stateam in coada si mi se scurgeau ochii dupa voi,asta daca v-am nimerit . haideti sa va arat ce propunere am primit de la o cunostinta.\\e o honda cb 1300s ,si sincer chiar imi place.e din 2005,12 mii km, 6600 euro.foarte bine arata si nu stiu ce sa fac...imi place si cbr si asta ...voi...ceva sfaturi pt un zevzec?

 

Daca o sa spun ca e MULT prea mare pentru un incepator, o sa sara meseriasii cu gura pe mine.

Parerea mea strict personala este ca daca vrei sportiva, ia un CBR 600...cel mult.

Daca vrei touring enduro, mergi pe mana BMW F650.

 

Si dupa ceva km, cateva mii macar, o sa vezi singur ce iti place si ce ti se potriveste. Conteaza mai mult sa iti placa cum merge, cum te simti pe ea, decat cum arata. Recunosc, CBul arata macho... dar capata intai niste experienta si dupa aia mai vezi.

 

Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viata e nedrept!!! :)

Sa aduci si tu cado' pentru copii :D

am adunat o groaza de scoici, peshtii insa nu i-am putut prinde...poate am mai mult noroc maine, in bahamas :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

 

azi cand am venit de la munca ,pe la ora 18:20 am vazut ceva motociclisti pe timisoara.....voi erati? nu ati fi vrut sa vedeti cum eu stateam in coada si mi se scurgeau ochii dupa voi,asta daca v-am nimerit . haideti sa va arat ce propunere am primit de la o cunostinta.\\e o honda cb 1300s ,si sincer chiar imi place.e din 2005,12 mii km, 6600 euro.foarte bine arata si nu stiu ce sa fac...imi place si cbr si asta ...voi...ceva sfaturi pt un zevzec?

 

 

lasa visele si revino cu picioarele pe pamant

parerea mea 600rr e cam maxim ce iti poti lua ca si incepator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca o sa spun ca e MULT prea mare pentru un incepator, o sa sara meseriasii cu gura pe mine.

Parerea mea strict personala este ca daca vrei sportiva, ia un CBR 600...cel mult.

Daca vrei touring enduro, mergi pe mana BMW F650.

 

Si dupa ceva km, cateva mii macar, o sa vezi singur ce iti place si ce ti se potriveste. Conteaza mai mult sa iti placa cum merge, cum te simti pe ea, decat cum arata. Recunosc, CBul arata macho... dar capata intai niste experienta si dupa aia mai vezi.

 

Parerea mea.

 

 

 

da,ai dreptate...stii cum e omul,nici nu te-ai vazut cu un lucru ca deja visezi la mai mult....o sa raman la 600rr care e ceva cu gust,parerea mea.o sa ma invat cu strada intai si apoi mai vedem.

 

hai sa aveti o zi usoara ca de weekend asa :)

 

lasa visele si revino cu picioarele pe pamant

parerea mea 600rr e cam maxim ce iti poti lua ca si incepator

 

 

 

 

da man,la asta raman.saptamana viitoare o sper sa merg sa o iau..sa vad ce timp am si cum ma invoiesc de la munci.

 

apropos,asta e motorul

post-42731-1223011782_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata, consateni :)

 

 

Daca nu esti entuziasmat inseamna ca nu ai nimic de oferit :)

 

 

Eu am ajuns la munca dupa 20 min de mers pe jos cu castile in urechi :D

 

Booka Shade vs Plastic Operator - Night Falls vs Won't Back Down

 

dudududm

 

 

 

 

as prefera orice decat sa ajung de la plaza pe kiseleff. iti mentii tonusul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...