Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

atita timp cit sint facute pe strada in trafic eu nu sint de acord cu ele

 

da , e cam aiurea sa faci d`astea pe dn , intradevar stunt am vazut o demonstratie in parcare la baneasa shopping , erau niste unguri (unul era triplu campion mondial si mai erau 2 frati ) aia da , am ramas impresionat ....nici nu-mi luasem motoreta atunci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

da , e cam aiurea sa faci d`astea pe dn , intradevar stunt am vazut o demonstratie in parcare la baneasa shopping , erau niste unguri (unul era triplu campion mondial si mai erau 2 frati ) aia da , am ramas impresionat ....nici nu-mi luasem motoreta atunci

 

aia sint meseriasi, pe cind cei care le fac in trafic sint inconstienti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aia sint meseriasi, pe cind cei care le fac in trafic sint inconstienti

 

 

Eu personal ii consider si pe astia din trafic meseriasi cu un grad mare de inconstienta , oricum baietii stiu cu ele bine insa ar trebui sa o faca prin parcari noaptea sau la concursuri organizate .

Din pacate noi suntem tari la multe dar campioni nu prea avem , eterna scuza fiind (nu sunt bani)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu personal ii consider si pe astia din trafic meseriasi cu un grad mare de inconstienta , oricum baietii stiu cu ele bine insa ar trebui sa o faca prin parcari noaptea sau la concursuri organizate .

Din pacate noi suntem tari la multe dar campioni nu prea avem , eterna scuza fiind (nu sunt bani)

Salut, suntem campioni la tot ce este ilegal sau la teribilism, din pacate. La concursuri organizate cam rara prezenta, cum ai spus nu-s fonduri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, suntem campioni la tot ce este ilegal sau la teribilism, din pacate. La concursuri organizate cam rara prezenta, cum ai spus nu-s fonduri.

 

 

Scuza cu fondurile este nejustificata , adevarul e ca nu suntem capabili , ne chinuim sa facem un pod iar altii fac tuneluri pe sub mari ,in rest halul in care arata tara asta spune tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti,

ce faceti?

ce planuri aveti pentru maine, maine e joi parca nu?

mergeti la Film am vazut? As merge si eu cu baiatul meu.

 

 

maine mergem la padurea pustnicu sau la branesti la mititei cu cartofi prajiti , si ca desert , papanasi :blink:

 

la film se merge de obicei in grup mare si organizat ,de data asta mergem mai putini (adica vreo 2-3)

Mesaj completat

dar de o distractie de weekend langa bucuresti ce ziceti??

 

Dacorum II :(

 

suna interesant , cred ca ma bag si eu daca nu plec in plimbare la brasov

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine mergem la padurea pustnicu sau la branesti la mititei cu cartofi prajiti , si ca desert , papanasi :blink:

 

la film se merge de obicei in grup mare si organizat ,de data asta mergem mai putini (adica vreo 2-3)

Mesaj completat

 

 

 

 

 

Pustnicu e f fain....

Si la film dc e vb de final destination 4 vin vin, cu baby si mai vad eu cu cine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pustnicu e f fain....

Si la film dc e vb de final destination 4 vin vin, cu baby si mai vad eu cu cine

 

da ,e final destination 4 insa am auzit ca nu mai sunt bilete , azi e miercurea orange film si se epuizeaza repede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergeti al film la Plaza?

Mesaj completat

Pustnicu e f fain....

Si la film dc e vb de final destination 4 vin vin, cu baby si mai vad eu cu cine

 

 

da ,e final destination 4 insa am auzit ca nu mai sunt bilete , azi e miercurea orange film si se epuizeaza repede

 

 

:blink: ufff.....deci nu mai mergem la film....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si de ce ar conta cu cine vine? sau cine ii plateste biletul?

 

si DA, cu mine vine :(

 

@ oana: :blink:

 

 

nu conteaza cu cine vine si cine plateste biletul ...... organizezi dacorum 2 ? ....poate intram si noi gratis :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...