Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Si specificati va rog unde se tine urmatoarea intrunire,

ash vrea sa vin si eu, daca sunt primit.

 

specificam, se voteaza democratic aici pe forum sau se impune dictatorial de un grup-bisericuta formata adhoc :burnout:

 

urmaresti forumul si ne gasesti.

a, si sa nu uit: esti primit, cum sa nu?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu zic ca e cel mai ok acolo...spatiu e destul, nu ca la Bugsy. Si acum ca a inceput sa se incalzeasca o sa putem sta si afara la aer :lol:

 

corect... :wave:

 

Aveti careva SPRAY de caini ?

ca mi-au facut husa de comanda.

 

cred ca-i pun pe baterie de 9V

 

Si specificati va rog unde se tine urmatoarea intrunire,

ash vrea sa vin si eu, daca sunt primit.

 

:crack: :lol: :lol: ..asa am patit si eu cu pisicile de mi-au rupt doua huse la moto...muma mamicilor lor astazi si poimaine... :burnout:

 

 

bine ai venit... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va mananca de o tura, bre?

 

Si bun venit celor noi!

 

<small>--- Mesaj completat în 03 Mar 2008 19:20 -------------</small><br/>

eu zic cu locu' de intalnire ..acolo vizavi unde sta DKW-ul .."la albastra"

:burnout: subscriu!

 

@Kali : avem conflicte de locatie, La Kalimateca sau la "albastra"?

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva sa-l ia sambata pe sus si pe Borris, ca vad ca amenintarile cu japca dau roade :wave: daca stiam ca functioneaza la Gei-Gei, ma zbarleam si la Borris :crack: :lol:

Kali, io am venit din dragoste, da' fara Mircea Radu, ca stiam ca :crack: n-o sa primesc.. :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali, io am venit din dragoste, da' fara Mircea Radu, ca stiam ca :lol: n-o sa primesc.. :lol:

:lol: :burnout:

Breeee! Ce face dragostea din oameni! :) :wave:

 

JJ, sambata deci! Si ia-l pe turbogixxeru' de manutza, sa nu se piarda, saracu'! :lol:

 

Militaurii, unde ne vedem? :crack: ca tura asta vin mort-copt la berea/sucul de la drum de seara! :crack:

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Breeee! Ce face dragostea din oameni! :lol: :wave:

 

JJ, sambata deci! Si ia-l pe turbogixxeru' de manutza, sa nu se piarda, saracu'! :lol:

 

Militaurii, unde ne vedem? :crack: ca tura asta vin mort-copt la berea/sucul de la drum de seara! :crack:

Bre, primo, sambata sunt instructor de baisical pentru shcunpa nuastra Nuka, sper sa fie o studenta buuuuuunuaaaa!!! :lol: ..si sa invete repede.. :burnout:

 

Secundo: pana la urma, Kalimateca?? Sau intai intrunirea, apoi Kalimateca?? Sau Kalimateca, apoi Paw?? ufffff... atatea posibilitati, atat de putin timp.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!...i'm brand new :crack:. Sper sa ma luati si pe mine sub aripa voastra :wave:. Deocamdata imi invart Banditu`n cerc pe strazile de pe Apusului...ca abia miercuri sunt programat pentru poligon...si...saptamana viitoare ar trebui sa-l inmatriculez. Ma cam mananca....nu pot sta locului....da' stiu e caz penal...da` nu pot sa`mi tin Banditu` pe tusa....abia l-am luat....primu' meu motor :crack:. Me&Bandit va salutam...ne-ar placea sa venim si noi sambata....da' e riscant...Anyway...asfalt uscat :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Welcome! :wave:

 

PS: Sunt deschisa la propuneri. La mine stiti ca e casa in renovare. Daca nu va deranjeaza asta, pe mine ma coafeaza oricum. Da' tot vreau sa vaz Madagascar :burnout:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!...i'm brand new :). Sper sa ma luati si pe mine sub aripa voastra :lol:. Deocamdata imi invart Banditu`n cerc pe strazile de pe Apusului...ca abia miercuri sunt programat pentru poligon...si...saptamana viitoare ar trebui sa-l inmatriculez. Ma cam mananca....nu pot sta locului....da' stiu e caz penal...da` nu pot sa`mi tin Banditu` pe tusa....abia l-am luat....primu' meu motor :lol:. Me&Bandit va salutam...ne-ar placea sa venim si noi sambata....da' e riscant...Anyway...asfalt uscat :lol:

 

Bine ai venit!

 

Facut si eu exact ca tine si m-am fript... :crack: Am mers cu motorul neinmatriculat, m-au prins si am stat pe bara 8 (opt) luni!!! Asa ca ai grija si fugi repede daca auzi vreo sirena :wave:

 

 

 

<small>--- Mesaj completat în 04 Mar 2008 08:49 -------------</small><br/>

Welcome! :lol:

 

PS: Sunt deschisa la propuneri. La mine stiti ca e casa in renovare. Daca nu va deranjeaza asta, pe mine ma coafeaza oricum. Da' tot vreau sa vaz Madagascar :crack:

 

De data asta nu mai scapati de mine :) Vin si la Kalimateca si la Pow si unde vreti voi :burnout:

Editat de Borris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Welcome! :cheers:

 

PS: Sunt deschisa la propuneri. La mine stiti ca e casa in renovare. Daca nu va deranjeaza asta, pe mine ma coafeaza oricum. Da' tot vreau sa vaz Madagascar :cheers:

 

La multi ani! inca o data Kali.

Sa fi fericita si intotdeauna inconjurata numai de prieteni! :wave:

 

Si eu as vrea sa revaz Madagascar, dar crezi ca vom avea toti loc la tine? :D

Nu de alta, dar se pare ca saptamana asta vom fi mai multi ca niciodata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Curiozitate: cine se plimba cu un naked , seara, prin zona Margelelor-Ghirlandei-Apusului? Banuiesc ca e incepator ca ne-am salutat aseara insa nu am mai avut timp sa ma duc sa-i zic sa-si regleze farul ala sa bata mai jos (sau sa mearga cu faza scurta) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Curiozitate: cine se plimba cu un naked , seara, prin zona Margelelor-Ghirlandei-Apusului? Banuiesc ca e incepator ca ne-am salutat aseara insa nu am mai avut timp sa ma duc sa-i zic sa-si regleze farul ala sa bata mai jos (sau sa mearga cu faza scurta) :D

 

:D...Yep...that's me :wave:

 

Am obs. si eu ca bate cam sus...da' n`am avut initiatiava sa-l modific cu cateva grade...O sa incerc in seara asta....si poate ne (re)vedem :D.

PS: Aseara d f putine ori am folosit faza lunga....si asta p niste stradute intunecate...

 

 

--- Mesaj completat în 04 Mar 2008 17:22 -------------

Bine ai venit!

 

Facut si eu exact ca tine si m-am fript... :cheers: Am mers cu motorul neinmatriculat, m-au prins si am stat pe bara 8 (opt) luni!!! Asa ca ai grija si fugi repede daca auzi vreo sirena :cheers:

<small>--- Mesaj completat în 04 Mar 2008 08:49 -------------</small><br/>

 

Cum de te-au prins?....ce motor aveai?...te-au prins cu Loganul/Passatul sau erau cu BMW-urile?...ca sincer de alea imi e frik...Erai pe vreun bulevard?...sau pe stradutele de pe langa bloc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Welcome! :D

 

PS: Sunt deschisa la propuneri. La mine stiti ca e casa in renovare.

bilet de intrare la kalimateca: o tura cu trafaletele! :D si aici sa vedem wheelie, ca e mai simplu :D

 

--- Mesaj completat în 04 Mar 2008 23:02 -------------

Salutare tuturor!...i'm brand new :angryfire:. Sper sa ma luati si pe mine sub aripa voastra :D. Deocamdata imi invart Banditu`n cerc pe strazile de pe Apusului...ca abia miercuri sunt programat pentru poligon...si...saptamana viitoare ar trebui sa-l inmatriculez. Ma cam mananca....nu pot sta locului....da' stiu e caz penal...da` nu pot sa`mi tin Banditu` pe tusa....abia l-am luat....primu' meu motor :angryfire:. Me&Bandit va salutam...ne-ar placea sa venim si noi sambata....da' e riscant...Anyway...asfalt uscat :wave:

salutare!

bine ai venit printre noi. :cheers:

si speram sa ajungi sa vii sa ne cunoastem, sa nu faci vreo prostie intre timp :cheers:

mai bine te relaxezi si stai locului acum putin, ca sa nu ai ce regreta mai tarziu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o crezi tu, jonlup, ca scapi doar cu friki-friki cu trafaletele :wave: Cari sacii cu moloz care hiberneaza in balcon. :D

Asa shefa! Pune-i la munca! :cheers: Ce-i asta? Toata ziua golani pe motoare! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<small>--- Mesaj completat în 04 Mar 2008 23:02 -------------</small><br/>

salutare!

bine ai venit printre noi. :cheers:

si speram sa ajungi sa vii sa ne cunoastem, sa nu faci vreo prostie intre timp :D

mai bine te relaxezi si stai locului acum putin, ca sa nu ai ce regreta mai tarziu :wave:

 

 

Permisu` l-am luat azi....urmeaza sa-mi inmatriculez Banditu` saptamana viitoare. Eu as sta locului...daca as putea....da` pot ? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci si fara permis si fara motor inmatriculat ? Rusinica :cheers: Mai ales pe stradutele alea pe care te dai, lovesti un copil sau vreun scuterica nervos (ca tot forjeaza noaptea o gramada pe Margelelor mai ales) , nu conteaza ca esti nevinovat, daca te-au prins in neregula, esti scos vinovat curat :cheers:

Bine ca ai luat permisul, grabeste-te si cu inmatricularea si ai liber la plimbari fara teama ca te prinde sau alte complicatii.

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o crezi tu, jonlup, ca scapi doar cu friki-friki cu trafaletele :D Cari sacii cu moloz care hiberneaza in balcon. :angryfire:

 

:angryfire: asa-mi trebuie daca nu tac din gura... :wave: :cheers:

da' ne descurcam... dau o bere... hai doua bere... cui ma ajuta la carat! :cheers: :cheers:

 

--- Mesaj completat în 05 Mar 2008 16:57 -------------

Asa shefa! Pune-i la munca! :D Ce-i asta? Toata ziua golani pe motoare! :D

 

norocul tau ca ai buba la picior, ca te recrutam si pe tine :drink:

 

in alta dezordine de idei, daca e chiar pe bune, (1) sambata, la ce ora la Kalimateca? sper ca nu in miezul zilei cand e vreme de plimbare (si chiar daca nu e vreme draguta si ploua tot ies, imi iau umbrela, ii fac suport de prindere pe casca :D ), (2) cu shase saci in shase sashi cum facem, unde ii ducem?

 

ziceti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor pt urari. :D :wave: Usa mea va este deschisa, daca suportati 1 caine, o pisica, o iguana, niste broaste, un soarece si... pe mine, evident :cheers: Singura chestie este ca m-am mutat de curand, dupa ce am aruncat aproape toate vechiturile din casa, asa ca tre sa va antrenati sa stati pe pernutze :cheers:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...