Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Se anuntza vro iesire pe undeva?NU de alceva dar daca o organizez eu,o sa fie un festin ,ma gandesc sa imi fac o firma de organizat evenimenente...Boris cand te intorci sa-ti organizez nunta? :cheers: :) :bigstar: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa nu le acoperi cu ceva...E foarte periculos......Vad ca cea din dreapta ii face din semnal celeilate,numai sa nu-i rupa bieleta,pune-i niste ulei prin preajma sa nu forteze vreo garnitura......Pun pariu ca toti va ganditi doar la prosti. :cheers: :) :bigstar: :laugh: :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'Peripetiile tampitilor din militari'....se stiu ei......partea I-a a luat sfarsit azi ora 21 : 35 :cheers:

postam si poze mai tarziu .......!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shinule nu mai astept pozele :cheers: :) :bigstar: S-a luminat deja afara....Maine parca vad ca NU IESE NIMENI LA PLIMBARE :laugh: :clap: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am baut 2 beri, o cafea... Ca toti oamenii :)

LE: si i-am dat 180 pe autostrada :cheers:

 

Ce tipa mah? Unde?

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor, incerc sa-mi revin la culoare, ca ma albisem de tot :)

 

Am sunat o colega, sa vad cand dau scrisul la licenta. N-a raspuns. Am sunat alta. Asta avea telefonul inchis. Noroc ca am mai avut un numar si mi-a zis colega aia ca dau duminica. F@#king shit, ma albisem ca varul :cheers:

 

So, weekend-ul asta nu pot iesi. Sambata lucrez, duminica dau licenta si lucrez :bigstar:

 

 

Edit:)) Alo, populatie care citesti topicul: n-aveti, ma, un prieten si pt mine? Orb, chior, schiop, de preferinta, poate si un pic cocosat, ca sa nu ma mai plictisesc. :laugh:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor, incerc sa-mi revin la culoare, ca ma albisem de tot :bigstar:

 

Am sunat o colega, sa vad cand dau scrisul la licenta. N-a raspuns. Am sunat alta. Asta avea telefonul inchis. Noroc ca am mai avut un numar si mi-a zis colega aia ca dau duminica. F@#king shit, ma albisem ca varul :)

 

So, weekend-ul asta nu pot iesi. Sambata lucrez, duminica dau licenta si lucrez :laugh:

 

Multa bafta!! Urmez si eu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata...Mare atentie.....Buburuza a zis ca urmeaza si ea,sunt sigur ca nu se referea la licentza ci tot la un tip chior si cocosat.Asa ca tre sa aduceti 2...si o crestina pt mine sa ma indemne in aceste momente de rascruce spre calea pioasa a matuiri.Shinule mai mai sa-mi stea inima credeam ca ai pus pozele....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata...Mare atentie.....Buburuza a zis ca urmeaza si ea,sunt sigur ca nu se referea la licentza ci tot la un tip chior si cocosat.Asa ca tre sa aduceti 2...si o crestina pt mine sa ma indemne in aceste momente de rascruce spre calea pioasa a matuiri.Shinule mai mai sa-mi stea inima credeam ca ai pus pozele....

Nu-ti place gloss-ul, vrei vopsea mata?? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...