Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Mare atentie la buburuza,are un talent la table........Cred ca mai bine ar juca la loto........

P.S.Pt dusmanosi...le reamintesc ca tablele nu sunt ale mele,asa ca daca au de gand sa le sparga sa vina cu propria cutie....... :crack: :crack: :crack:

 

A localizat azi cineva Gamba de aur?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mare atentie la buburuza,are un talent la table........Cred ca mai bine ar juca la loto........

P.S.Pt dusmanosi...le reamintesc ca tablele nu sunt ale mele,asa ca daca au de gand sa le sparga sa vina cu propria cutie....... :crack: :crack: :crack:

 

incercam sa vedem ce iese, apropo, poli pe langa bariera pe acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vladeeeee, era o gluma, maaaaaaa! Ia-i pe pensionarii astia la plimbare, io nu pot iesi cu voi. Da' pe astia ia-i, sa nu-i mai vad.

 

Sorry dc ai interpretat altfel..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei mai minunati sunteti!!! :crack:

Multumesc!! :crack:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:agree: Geez!! Modest m-o facut muica!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca mai avem de asteptat la permis, cat l-am plimbat un pic e f frumos, da toba cred ca o las, a facut gargara vecinu cand ai plecat ultima oara :crack:

 

 

Stiu...da` putin imi pasa d gargara lui...atata timp cat sound`ul ala ma fereste de minuni....e ok. Azi am fost cu un SV la RAR...cu toba stock...evident....si era sa`l bat p un retard care avea un Opel Corsa si ii trebuiau doo benzi sa circule (mai avea putin si ne baga in masinile parcate)....plus vreo doi-trei care intentionau sa iasa d p stradute laterale fara sa seasigure/acorde prioritate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare atentie la buburuza,are un talent la table........Cred ca mai bine ar juca la loto........

P.S.Pt dusmanosi...le reamintesc ca tablele nu sunt ale mele,asa ca daca au de gand sa le sparga sa vina cu propria cutie....... :crack: :crack: :crack:

 

A localizat azi cineva Gamba de aur?

 

Eu nu promit ca vin. Tre' sa alerg oleaca dupa actele alea la motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu...da` putin imi pasa d gargara lui...atata timp cat sound`ul ala ma fereste de minuni....e ok. Azi am fost cu un SV la RAR...cu toba stock...evident....si era sa`l bat p un retard care avea un Opel Corsa si ii trebuiau doo benzi sa circule (mai avea putin si ne baga in masinile parcate)....plus vreo doi-trei care intentionau sa iasa d p stradute laterale fara sa seasigure/acorde prioritate.

treaba e ca s-a legat de max, sa vezi cum fierbea, vroia sa ii traga vreo 2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

treaba e ca s-a legat de max, sa vezi cum fierbea, vroia sa ii traga vreo 2

 

Mi`a zis Bro k vroia sa se ia la tranta cu el :crack:...si doar stii k Max e linistit si calm din fire.

 

Anyway...lasand`ul la o parte pe vecinul Pilif...sa`ti stapanesti sanatos motoreta si ai mare grija in trafic.

Bafta multa la exam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La receptia unui hotel sunt afisate cotele zapezii: -Busteni 17 cm -Clabucet 21 cm -Postavarul 28 cm Intra o blonda, citeste, merge la receptioner si intreaba:

- Care este camera domnului Postavarul......???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu promit ca vin. Tre' sa alerg oleaca dupa actele alea la motor.

Cu regret in suflet fac urmatoarea constatare///Boris nu ne mai iubeste........La ce ghiseu o sta el la rand, mititelul la ora 21?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe scurt, jordy si jonlup probabil sunt oarecum suparati pe cei de la gratar.

Eu sunt enorm de furios pe Kali, da' asta e, n-o sa mor fara motor :crack:

Voi sunteti mega furiosi pe mine ca tot am continuat sa merg fara carnet :crack:

 

Asta a fost rezumatul... Exista sanse sa kiss and make up sau... nu ma mai iubiti? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe scurt, jordy si jonlup probabil sunt oarecum suparati pe cei de la gratar.

Eu sunt enorm de furios pe Kali, da' asta e, n-o sa mor fara motor :agree:

Voi sunteti mega furiosi pe mine ca tot am continuat sa merg fara carnet :lol:

 

Asta a fost rezumatul... Exista sanse sa kiss and make up sau... nu ma mai iubiti? :crack:

 

Nu trebuie sa fim suparati unii pe altii :crack:

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt linistea ta sufleteasca fac orice domnule Shinu......Jordy si tu esti suparat?Te astept la o liniutza diseara....

 

Daca vreti sa ne certam intre noi,reusim....pot sa bag niste soparle :crack: :crack: hai pe care il ajut?

 

La receptia unui hotel sunt afisate cotele zapezii: -Busteni 17 cm -Clabucet 21 cm -Postavarul 28 cm Intra o blonda, citeste, merge la receptioner si intreaba:

- Care este camera domnului Postavarul......???

La ce hotel era blonda aia....Nu pt mine dar macar sa trimit un prieten.....asa sunt eu bun cu toata lumea......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe scurt, jordy si jonlup probabil sunt oarecum suparati pe cei de la gratar.

Eu sunt enorm de furios pe Kali, da' asta e, n-o sa mor fara motor :agree:

Voi sunteti mega furiosi pe mine ca tot am continuat sa merg fara carnet :lol:

 

Asta a fost rezumatul... Exista sanse sa kiss and make up sau... nu ma mai iubiti? :crack:

da cu mine ce ai mah. ca io chiar nu sint suparat. nu am venit ca a plouat.

 

Pt linistea ta sufleteasca fac orice domnule Shinu......Jordy si tu esti suparat?Te astept la o liniutza diseara....

 

Daca vreti sa ne certam intre noi,reusim....pot sa bag niste soparle :crack: :crack: hai pe care il ajut?

 

 

La ce hotel era blonda aia....Nu pt mine dar macar sa trimit un prieten.....asa sunt eu bun cu toata lumea......

poate ajung cu motorul.

ieri am fost la cheia cu motorul. super super drumul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da cu mine ce ai mah. ca io chiar nu sint suparat. nu am venit ca a plouat.

Am zis probabil mai. Banuiam ca te-ai suparat ca pe tine te-am sunat asa tarziu.. :crack: cand deja incepuse sa ploua.

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am zis probabil mai. Banuiam ca te-ai suparat ca pe tine te-am sunat asa tarziu.. :crack: cand deja incepuse sa ploua.

oricum vorbisem cu cioparica si cu cosmin. am avut niste treaba cind ati plecat voi. si dupa a inceput sa ploua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...