Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

hmmm....cam matinali....! Suna bine traseul....poate trag teapa nuntii :crack:)

 

Prodigy, esti bine venit.

 

Stii, daca ma gandesc bine, erau cateva "piese" la strand la plaja acum 2 saptamani cand am mai fost pe acolo... Ce spui? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prodigy, esti bine venit.

 

Stii, daca ma gandesc bine, erau cateva "piese" la strand la plaja acum 2 saptamani cand am mai fost pe acolo... Ce spui? :bigstar:

 

 

 

Mei vladut....ti s-a urat cu binele, cu dormitul in camin, langa semineu....iti bagi singur cearta in casa vorbind de piese???

Ramona ce zice...?:crack:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi vizita mea a fost scurta datorita si altor angajamente, am venit totusi sa va vad in urma instentelor de la Arc :blbl:. Sunteti tare simpatici, pup la voi :crack: Sper data viitoare sa stam mai mult de vorba pe "paturica neuzata" a lui cosmin (daca nu ma insel, daca da-imi cer scz), insa momentan erati ocupati cu planurile de plimbarica.

Prodigy - data viitoare cand mai vin sa nu mai fumezi :bigstar: :laugh:

Borris - Dumnezeule ce iubit esti!!! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mei vladut....ti s-a urat cu binele, cu dormitul in camin, langa semineu....iti bagi singur cearta in casa vorbind de piese???

Ramona ce zice...?:crack:)

 

Piese? ce piese? care piese? unde piese? :bigstar:

 

Hai, baga la nunta un concediu medical si hai si tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Borris...care e faza?

 

 

 

De fapt lasa ca aflu eu maine :bigstar: Pana una-alta...nu veniti voi la un karaoke diseara,sa bem bere(cu sau fara alcohool) sa cantam ca si cum ne-am lupta pt cerbou de aur...sa...sa ...si sa? :crack:

Editat de turbogixxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, mai avem putin si suntem "cartierul cu cele mai multe pagini" :bigstar: hai bagati mare ca mai avem 11 pagini sa ii facem pe aia din crangasi. Doar ca ei au inceput in aprilie 07 si noi in jan 08.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sun si fac rezervare pt un bungalou d-ala. Ce-o fi o fi. La mine este aceasta pbl a weekendurilor, eu nu pot fura decat o zi (sambata), nu am weekend liber... Vin dupa o perioada de stres masiv si chiar am nevoie de un concediu. Preferabil altundeva decat pe Litoralul nostru...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E roz... :bigstar: ? A mea e fara numere de inmatric,si in curand o voi parasi pt una mai...tzatzoasa ;) pe scurt ...VACA :crack:

 

SA o luam pe rand ....A mea vrea fara numar......e bagabela si umbla cu mai multi .....cel mai mult se incanta cand o uzi la benzinarie si bagi chestia aia mare la udatura.......A zis cineva pistol...

buna dimineatza, dl Cosmin!

Asta e rautae maxima din cate va puteti da seama.Baietelul este pizmuit lasa ca se face el guru si scapa de blestemele lui Kali....

 

Sunt tare suparat pe voi....nu va tineti de cuvant ...ce am vb noi ieri cu semnatura?..... :laugh: :blbl: :blbl: :blbl: ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt tare suparat pe voi....nu va tineti de cuvant ...ce am vb noi ieri cu semnatura?..... :crack: :laugh: :blbl: :blbl: :blbl: ;)

 

 

Asaaa deci! ;)

 

Desi vizita mea a fost scurta datorita si altor angajamente, am venit totusi sa va vad in urma instentelor de la Arc :). Sunteti tare simpatici, pup la voi ;) Sper data viitoare sa stam mai mult de vorba pe "paturica neuzata" a lui cosmin (daca nu ma insel, daca da-imi cer scz), insa momentan erati ocupati cu planurile de plimbarica.

Prodigy - data viitoare cand mai vin sa nu mai fumezi :bigstar: ;)

Borris - Dumnezeule ce iubit esti!!! :D

 

Sa mai vii si poate stai si tu mai mult ;) Oricum, tre' sa ne mutam locatia ca ne-au dat ban ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am primit aprobare de la parinti....vine si baietelu :bigstar: :crack: :laugh: :blbl: :blbl: :blbl: ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un banc de descretit fruntile :bigstar:

 

Bulã ajunge în America si nu stie cum sã facã rost de bani. Merge el prin oras si vede un cabinet: "Dr. John vindec toate bolile din lume". Mai merge ce mai merge si vede un alt cabinet: "Dr. Smith vindec toate bolile din lume". Se gândeste el sã-si deschidã un cabinet asemãnãtor. Zis si fãcut. "Dr. Bulã vindec toate bolile din lume". Acum concurentii s-au gândit sã-l elimine si trimit la el un om sã spunã cã nu are gust.

 

Pacient : Dom' doctor orice mãnânc nu pot sã simt gustul mâncãrii. Nu stiu ce sã fac?

Bulã : Se rezolvã. Asistentã, vezi dulapul 6, sertarul 5, 2 lingurite.

Pacient : Pãi dom' doctor asta-i câcat.

Bulã : Pacient recãpatat gustul.

A doua zi pacientul vine din nou.

Pacient : Dom' doctor am o mare problemã. Nu tin minte nimic. Uit de la mânã pânã la gurã.

Bulã : Nici o problemã. Se rezolvã. Asistentã, vezi dulapul 6, sertarul 5, 3 lingurite.

Pacientul : Dom' doctor dacã-mi dati iar câcat ...

Bulã : Pacient recãpãtat memoria.

A treia zi pacientul vine iar.

Pacientul :Stiti dom' doctor am o mare problemã. Stiti eu cu femeile nu prea pot, ce mai , nu mi se scoalã.

Bulã : Se rezolvã si asta.Asistenta te rog dezbracã-te.

Se dezbracã asistenta, se miscã pe lângã pacient, nimic.

Bulã : Da e adevãrat dar stati linistit se rezolvã. Asistenta dulapul 6 ,sertarul 5, 6 lingurite.

Pacientul : Dom' doctor dacã-mi dati iar câcat te f*t si pe tine si pe asistentã de nu vã vedeti.

Bulã : Pacient recãpãtat potenta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietelul se culca un pic ca s-a trezit dimineatza si nu vrea sa faca riduri....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...