Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

RECAPITULARE:

 

 

Mergem in hexcursie:

 

Kali - care se intoarce dupa Transfagarasan, din considerente de mers la job duminica

Choperica - probabil vine inapoi cu Kali

Dumistef

Cosmin

Vld

DanRadu

Prodigy - daca isi baga concediu medical la nunta.

 

NU UITATI! aruncati in bagaj si costume de baie - facem baie in saramura in strand..cica conserva chestia asta. Cand plecam le legam de mobre la coada...steag :bigstar: pana se usuca.

Editat de classic_vld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca dai 2 mil iti dau pielea de pe spatele meu sa iti faci coperti.Asa ma jertfect eu pt Stiinta dezinteresat....2 milioane fix...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine este choperica?

Prodigy sunt ingrijorat pt tine.....Bine ma sa ne dezamagasti asa de rau......Iese fata asta in oras cu tine si intreaba cine e choparica........Eu zic sa te duci la popa ca sigur te-au blestemat femeile ranite.... :bigstar: :crack: :laugh: :blbl: :blbl: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prefer alta culoare :blbl:

Si tie iti plac negri?? :bigstar: E un mit, sa stii!! si put.. :crack:

 

 

 

...or so i've heard.. :laugh: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prodigy sunt ingrijorat pt tine.....Bine ma sa ne dezamagasti asa de rau......Iese fata asta in oras cu tine si intreaba cine e choparica........Eu zic sa te duci la popa ca sigur te-au blestemat femeile ranite.... :bigstar: :crack: :laugh: :blbl: :blbl: :blbl:

 

 

lool nu se lipesc de mine blestemele tinere ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau sa va anunt dar pentru urmatoarea perioada nu o sa mai trec sa va vad, sorry :bigstar:

 

PS: copile nu te simti flatat ca nu din cauza ta si daca mai aud ceva urat de data asta chiar o sa o iei pe bune nu doar............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau sa va anunt dar pentru urmatoarea perioada nu o sa mai trec sa va vad, sorry :blbl:

 

PS: copile nu te simti flatat ca nu din cauza ta si daca mai aud ceva urat de data asta chiar o sa o iei pe bune nu doar............

 

 

La cati copii sunt pe aici...o sa creezi panica in masa :bigstar: Desi...asemeni unei ghicitoare-n ghioc stim cu tontzii ca e vb de nenea ala mic de respira greu si se oftica cand ii critica cineva poeziile :crack: :laugh:

Editat de turbogixxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrucat nu mai avem voie in Poli, propun sa ne petrecem aceasta minunata seara la Ursu. E karaoke si vreau sa-i cant lui Borris la ureche. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrucat nu mai avem voie in Poli, propun sa ne petrecem aceasta minunata seara la Ursu. E karaoke si vreau sa-i cant lui Borris la ureche. :bigstar:

da' cica nu-i muzica (titrata) din lipsa de DJ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea si poate sa vina este asteptat in Matei Voievod 67. :crack: Let's have fun :blbl:

Mooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! :bigstar: Iar chefuiti? :laugh:

Io-s inca la munci (biroi)... va gasesc acuolea, la za Bear? :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: copile nu te simti flatat ca nu din cauza ta si daca mai aud ceva urat de data asta chiar o sa o iei pe bune nu doar............

Nenea, vezi ca nu ti-am zis nimic pe topic si nu am inceput eu sa zic nimic urat de tine fara motiv.

Eu stiu ca am fost super motivat atunci cand am comentat si n-am auzit nici un fel de scuze.

 

Iar pentru mine o bere in plus sau chiar si o naveta la bord, oricat ar fi fost, nu tin loc de scuze.

Pe de alta parte e cat se poate de adevarat ca omu' la bauta isi arata adevaratul caracter.

 

Nu cred ca noi doi ne mai bagam in seama, eu n-am pentru ce sa-mi cer scuze pana nu o faci tu, ok?

 

PS: tu ai inceput cu rufele in public insa mie chiar nu-mi place.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! :bigstar: Iar chefuiti? :blbl:

Io-s inca la munci (biroi)... va gasesc acuolea, la za Bear? :blbl:

N-avui nici cel mai mic chef de Ursu, asa ca am dat cu pas.. :laugh: ..as mai iesi la o iarba (mai mult sau mai putin) verde, in schimb.. :crack: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mutat sediul la Apasu, intrucat nu era karaoke si nici locuri nu prea erau la Ursu...

 

Am continuat traditia tablelor, m-a razbunat Angel! :bigstar:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rautatzi pe toata linia...Kali vezi sa nu-ti urez si eu ca tare imi e frica ca se indeplineste.....

Lasa Angel ca eu o sa am noroc in dragoste nu-mi pasa de table.. :bigstar: :crack: :laugh:

.Mama ce ma oftic... :blbl: :blbl: :blbl: ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rautatzi pe toata linia...Kali vezi sa nu-ti urez si eu ca tare imi e frica ca se indeplineste.....

Lasa Angel ca eu o sa am noroc in dragoste nu-mi pasa de table.. :bigstar: :crack: :laugh:

.Mama ce ma oftic... :blbl: :blbl: ;) ;) ;)

Las', ca te faci tu mare!!! ;) 11 ani trec ca focu'!!!!!!!! :blbl:

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...