Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

KALI NE VEDEM ACOLO.

 

DAI SI TU UN SEMN.IN PRINCIPIU SUNT LA TERASA LA APASU,DUPA INTRARE IN DREAPTA.POOP

da-mi un bip sa am si nr tau. 0746 159 159. cum se ajunge spre ciolpani :angryfire: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutari!

 

multumim AEX pentru program! :angryfire:

 

propun o plecare spre Ciolpani la ora 9 (sa ajungem pana la 10), ca sa prindem si cupa motocros de profesionisti, apoi turul Ciolpani-Bucuresti-Ciolpani.

si apoi vom mai vedea :P

 

pentru cei interesati, o sa fim la ora 8.50 - 9.10 la Rompetrol pe Virtutii.

 

locatia, mai exact: cum vii dinspre Pitesti/Gorjului pe Iuliu Maniu, faci stanga la intersectia Lujerului (Cora) si mergi pe langa pasaj spre Crangasi; la vreo 200m e respectivul Rompetrol, pe dreapta, imediat dupa un Agip (parca Agip e, sunt doar 90% sigur).

 

LE: am auzit ca nu se mai tine marsul, deci adunarea de la 9.50 si plecarea la ora 10:10.

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari!

 

multumim AEX pentru program! :angryfire:

 

propun o plecare spre Ciolpani la ora 9 (sa ajungem pana la 10), ca sa prindem si cupa motocros de profesionisti, apoi turul Ciolpani-Bucuresti-Ciolpani.

si apoi vom mai vedea :P

 

pentru cei interesati, o sa fim la ora 8.50 - 9.10 la Rompetrol pe Virtutii.

 

locatia, mai exact: cum vii dinspre Pitesti/Gorjului pe Iuliu Maniu, faci stanga la intersectia Lujerului (Cora) si mergi pe langa pasaj spre Crangasi; la vreo 200m e respectivul Rompetrol, pe dreapta, imediat dupa un Agip (parca Agip e, sunt doar 90% sigur).

 

LE: am auzit ca nu se mai tine marsul, deci adunarea de la 9.50 si plecarea la ora 10:10.

 

Rompetrolul-ul este chiar langa un AGIP intr-adevar... pacat de mars, sigur nu se mai tine? Daca e asa, ne vedem la 9.50.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care avetzi idee la ce bani poate sa ajunga un set complet de garnituri de motor? De Yamaha...

 

sii iu tomna peste doo uichenduri, mesteresc martzoaga! :angryfire:

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rompetrolul-ul este chiar langa un AGIP intr-adevar... pacat de mars, sigur nu se mai tine? Daca e asa, ne vedem la 9.50.

 

scuze, s-a modificat schimbarea...

la orele 11.15 - maxim 11.30 (dormim si noi un pic mai mult), benzinaria OMV de pe Vasile Milea (vii pe Iuliu Maniu de la Lujerului spre Apaca/Leu, la intersectia semaforizata faci stanga, cobori spre Grozavesti / Carrefour Orhideea si e benzinaria pe dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tara , tara vrem ostasi ...Pe cine ?????

 

seara buna :blbl:

 

ca tot suntem din Militari :P

:P ultimii mohi...militauri! :angryfire:

 

mor de somn, dar tot mai trag de mine sa nu adorm! este mult prea devreme.....;))

hai la o bere! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bere??????? :blbl: , nu intra ... poate altceva

 

o tarie cu gheata :angryfire:

 

Nicole ..hai ca maine dimineata mergem la balaceala la lacul sarat :P ,

maine o plecare pe la ciolpani ?

Editat de danradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bere??????? :kali: , nu intra ... poate altceva

 

o tarie cu gheata :(

 

Nicole ..hai ca maine dimineata mergem la balaceala la lacul sarat :D ,

maine o plecare pe la ciolpani ?

as merge cu cea mai mare placere, dar tre sa mi achit si "datoriile" fata de familie! va pup si un week end cat mai placut! ne vedem maine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va pupa mama, copii! Poate ne vedem la Ciolpani, totusi. O parte pleaca din Militari, o parte pleaca de la Academie. Am bagaj (top-bag si side-bags) si nu pot lua pasager. Vedeti cine are loc. :*

 

Am amanat plecarea pt ora 12.00, la mine, in fatza blocului. suntem 4 motoare: Angel (cu DKW), un prieten al lui Angel cu un intruder misto, Choparica si cu mine. Daca cititi forumul pana sa plecati, poate ne lipim. Sa plece tot Militariul odata :(

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va pupa mama, copii! Poate ne vedem la Ciolpani, totusi. O parte pleaca din Militari, o parte pleaca de la Academie. Am bagaj (top-bag si side-bags) si nu pot lua pasager. Vedeti cine are loc. :*

 

Am amanat plecarea pt ora 12.00, la mine, in fatza blocului. suntem 4 motoare: Angel (cu DKW), un prieten al lui Angel cu un intruder misto, Choparica si cu mine. Daca cititi forumul pana sa plecati, poate ne lipim. Sa plece tot Militariul odata :(

din pacate noi am aranjat deja plecarea, cum am postat mai sus.

ne vedem acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intre 4 si 10 august se tine Biker's Week la Obzor (Bulgaria). Sunt foarte hotarata sa merg acolo, am auzit ca sunt superpreturi (in jur de 10 euro cazarea la 3-4 stele) si n-as vrea sa pierd ocazia. In plus, din Obzor se pot organiza excursii, inclusiv la Nessebar-ul ala cu care v-am capiat :( Plec pe 4, maine imi fac rezervarile, renunt la Delta. Who's in?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...