Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

ai 2 motive pt care e mai bine sa-l cari:

 

1. faci muschi si asta da bine la "public"

 

2. nu-l poti folosi la mine in casa. Dormitorul meu este loc de post si rugaciune :kali:

 

Mistocarilor, ce ati alege din modelele alea 12? pe bune acum.

pe toate! numai idei am in cap acum si nu va ganditi la prostii! oare cum ar arata un pat asa la mine in camera...ca vb aia a trecut atata timp incat nu mai stiu care pe care ne legam! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

ai 2 motive pt care e mai bine sa-l cari:

 

1. faci muschi si asta da bine la "public"

 

2. nu-l poti folosi la mine in casa. Dormitorul meu este loc de post si rugaciune :scratch:

 

Mistocarilor, ce ati alege din modelele alea 12? pe bune acum.

mie imi place numarul 8. poti sa il faci si baldachin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da' faceti spam nu gluma :scratch:

am intrat si eu pe aici dupa ce am primit link-ul de la ancootza (paishpe) si acum vad cat este de vivace comunitatea din militari (din randurile careia fac si eu parte)

 

mi-a mai spus ca am intrat ca sateanu', cu bocancii plini de noroi pe thread (adica nu m-am prezentat) astfel incat o s-o fac acum:

- adi

- 30 ani

- militari/apusului (chiar langa complex)

- motoare detinute: am avut toate japonezele de 1000cc in ultimii ani, momentan tocmai am vandut r1 si astept sa vad ce urmeaza

- poze: n-am la munca elocvente, daca ma recunoaste vreun vecin din astea sa-mi spuna ce si cum

(un link de la un serres mai vechi)

 

bafta!

post-3133-1219657795_thumb.jpg

Editat de Colonelu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da' faceti spam nu gluma :scratch:

am intrat si eu pe aici dupa ce am primit link-ul de la ancootza (paishpe) si acum vad cat este de vivace comunitatea din militari (din randurile careia fac si eu parte)

 

mi-a mai spus ca am intrat ca sateanu', cu bocancii plini de noroi pe thread (adica nu m-am prezentat) astfel incat o s-o fac acum:

- adi

- 30 ani

- militari/apusului (chiar langa complex)

- motoare detinute: am avut toate japonezele de 1000cc in ultimii ani, momentan tocmai am vandut r1 si astept sa vad ce urmeaza

- poze: n-am la munca elocvente, daca ma recunoaste vreun vecin din astea sa-mi spuna ce si cum

(un link de la un serres mai vechi)

 

bafta!

 

 

Hmm... nu te cunosc, dar stam aproape unul de celalalt. Eu stau pe Ghirlandei, pe langa Casa Roz :kali:

 

 

LA MULTI ANI, HAMMERE!

Editat de super_buburuza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai 2 motive pt care e mai bine sa-l cari:

 

1. faci muschi si asta da bine la "public"

 

2. nu-l poti folosi la mine in casa. Dormitorul meu este loc de post si rugaciune :scratch:

 

Mistocarilor, ce ati alege din modelele alea 12? pe bune acum.

 

Misto sa am in casa daca-s mistocar!

 

Eu as alege asta. Pai daca vrei sa tii post si sa te rogi in dormitor cu unul/una de 2 metri... sa aibe unde sa intinda picioarele fara frica ca loveste ceva... ca stii ca la rugaciune conteaza sa te simti cat mai confortabil astfel incat rugaciunile sa isi atinga scopul!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto sa am in casa daca-s mistocar!

 

Eu as alege asta. Pai daca vrei sa tii post si sa te rogi in dormitor cu unul/una de 2 metri... sa aibe unde sa intinda picioarele fara frica ca loveste ceva... ca stii ca la rugaciune conteaza sa te simti cat mai confortabil astfel incat rugaciunile sa isi atinga scopul!...

 

Nu te intrece cu gluma...acusi te vad cu coarne "pegas" racing pe vaca si dorinte de agatat :scratch: Sa mara...sa faca :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietelul a deschis amandoi ochii de vreo ora,dare inca somnoros.Dupa minunat incident de ieri tre sa caut unu care lucreaya in fibra.....

Un bou a dat cu spatele si mi+a spart aparatoarea de la roata fatza...Avea senzori de parcare......Ma rog un maistru vopsitor si un fibragiu ar fi bine de stiut.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce-ati facut voi ieri, dar vad ca v-ati inchis spirala si nu ati anuntat si copilul nacajit :kali:

 

Colo, vezi ca mai sunt oameni iubitori de animale pe aici, poate iesiti in grup cu latratorii :crack:

 

cosmin, eu am colaborat :scratch: pentru carene o data cu un baiat din Bistrita pe care in cazul de fata nu am cum sa ti-l recomand, ca trebuie sa stai sa trimiti pachet la Bistrita :D A doua oara am colaborat cu Gabi din Afumati care a facut treaba buna, dar din cate stiu e destul de ocupat! Ca pret a fost foarte ok pentru mine, dar am insistat asupra faptului ca sunt copil parlit Gabi 0723 909 564

Treaba buna mai fac si Pic si Poc 0728 054 558

'pare rau pentru baietel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosmine vezi ca repara si baietii care au magazinul de langa intrarea in Poli langa bariere.Si nu au preturi mari,lucreaza frumos si rapid.

Magazinul ala de langa Agip?multumesc mult. :unsure:

 

Adunarea la ora 20 in Poli ,se anuntza tablele...Buburuza va fi inlacrimata......Vai de capul ei.....O liniutza nu miroase.......Scriu ce mi-a transmis BOris de pe meleaguri elene...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Magazinul ala de langa Agip?multumesc mult. :kiss:

 

Adunarea la ora 20 in Poli ,se anuntza tablele...Buburuza va fi inlacrimata......Vai de capul ei.....O liniutza nu miroase.......Scriu ce mi-a transmis BOris de pe meleaguri elene...

 

 

Deci Borris tine cu lupu' :angry:

 

Borris, nu te mai iubesc!! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! N-as vrea sa bat campii, dar stiu ca la anumite modele de moto merge adaptat fara pbl un releo ordinar de Dacie. Tre sa aflu dc la modelul tau se poate "manari" ceva, insa nu am de la cine, cateva zile. Cine banuiesc eu ca stie este plecat din tzara.

 

 

KALI .... ms mult de reply. Daca afli ceva cum sa`l " manarim " raman dator :unsure: , stau ca un olog in casa si nu o pot calariii , ma uit in fiecare dimineata la ea cand plec de acas la scarbici si ma apuca nostalgia , deja am cam 7 zile de cand am releul de incarcare prajit... orice ajutor pe care mi`l puteti da in leg cu problema mea e binevenita :angry: ...

 

SPOR si R e S p E c T

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietelul a deschis amandoi ochii de vreo ora,dare inca somnoros.Dupa minunat incident de ieri tre sa caut unu care lucreaya in fibra.....

Un bou a dat cu spatele si mi+a spart aparatoarea de la roata fatza...Avea senzori de parcare......Ma rog un maistru vopsitor si un fibragiu ar fi bine de stiut.....

 

nu strica sa il suni si pe Balamuc. Daca vrei nr lui da un PM

 

PS: Neatza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...