Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ai fost rautacios. Te tin minte! :unsure:

 

Mai bine pune mana si antreneaza-te ca altfel va fi vai de pielea ta acum ca m-ai suparat :angry:

Nu imi e frica ca ma ti minte.......Sau poate un pic ca s-a intors Livia//// :) :P :kiss: .Sunt inspaimantat :kiss: :kiss: .

De antrenat sunt satul ca am avut un cantonament prelungit dar astept un semn de la centralul Kali pt a incepe meciurile oficiale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shinu`...curios mai esti tu,mama! Te-apuca asa..din senin? :kiss:

Hai mai mami ca ma prind eu, pan' la urma :angry:

 

Oare ce-mi ascunzi? :unsure:

 

Cracky, te-ai infiltrat in militari si ancuta nu stia :)

Aista se baga peste tot, mo :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosmin , nu mai sta pe net ...pune manutza pe carte ...vezi ca ai examen in cateva zile :P

poate cine stie...reusesti :unsure:

 

Draga domnule profesor,tin sa va mentionez ca aseara am adormit pe o perna care avea sub ea o cutie de table cu magnet.Asa sa-mi amestece un pic visele.Daca dumneavoastra reusiti cu proxima ocazie sa dati n duble consecutive ,ca precedenta data, va informez ca mai joaca ...... cu dumneavoastra

Ce examen?

 

Kawa, mai antreneaza-te si tu :)

BUburuza crede ca tre sa dau si cu ea vreun examen....De fapt asa e ce sesiune are doar 1 examen?Eu o sa am noroc in dragoste fatza de voi care o sa fiti cu inimile in pioneze.........Fiti fericiti voi si cu zarurile voastre.. :angry: :kiss: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga domnule profesor,tin sa va mentionez ca aseara am adormit pe o perna care avea sub ea o cutie de table cu magnet.Asa sa-mi amestece un pic visele.Daca dumneavoastra reusiti cu proxima ocazie sa dati n duble consecutive ,ca precedenta data, va informez ca mai joaca ...... cu dumneavoastra

 

BUburuza crede ca tre sa dau si cu ea vreun examen....De fapt asa e ce sesiune are doar 1 examen?Eu o sa am noroc in dragoste fatza de voi care o sa fiti cu inimile in pioneze.........Fiti fericiti voi si cu zarurile voastre.. :angry: :kiss: :kiss:

 

Nu e vorba numai de zaruri. E vorba si de tactica :)

 

Voi lua legatura cu Livia :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga domnule profesor,tin sa va mentionez ca aseara am adormit pe o perna care avea sub ea o cutie de table cu magnet.Asa sa-mi amestece un pic visele.Daca dumneavoastra reusiti cu proxima ocazie sa dati n duble consecutive ,ca precedenta data, va informez ca mai joaca ...... cu dumneavoastra

 

BUburuza crede ca tre sa dau si cu ea vreun examen....De fapt asa e ce sesiune are doar 1 examen?Eu o sa am noroc in dragoste fatza de voi care o sa fiti cu inimile in pioneze.........Fiti fericiti voi si cu zarurile voastre.. :angry: :kiss: :kiss:

Pai si noi avem, ne iubim intre noi dar nu spunem!

 

Si cum spuneam: ce bine este acasa in concediu! :unsure:

 

Blaze, cum te mai simti? Esti k? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt foarte suparat si pe CIoparica din 2 motive,(nu gasesc 2 puncte) in primul rand cum sa mai rup io blestemul si sa socializez cand vin si eu cu o fata si se pune cioaprica cu bataia pe ea.Bai si nu o bate si el asa cu blandete parinteasca,el rupe tot,al doile motiv este ca atunci cand am stat pe el cu Denisa ii crescuse ceva care ma gadila pe la ureche...O sa atasez poza pt lamuriri.

 

Domnul GURU este plin de rautati se pare ca ("familia") Shonex nu a avut aseara noroc la zar :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: :(

Mi-a placut asta :) :D :rose: :kick:

Fitzi va rog atenti la buburuza.......Spune mi-a placut asta si tot ridica picioarele....E un semn?

 

Nu e vorba numai de zaruri. E vorba si de tactica :hurt:

 

Voi lua legatura cu Livia :unsure:

Tactica pe dracu ai bulan total si acu vrei sa faci cursuri de strategie cu mine?

 

Domnul GURU este plin de rautati se pare ca ("familia") Shonex nu a avut aseara noroc la zar :P

 

Pai nici nu mai venim,gata,ce vreti sa fim noi carne de tun....Cred ca a fost o manarie cu zarurile.Cioparica am fost informat ca 2-3 duble consecutive sunt un lucru obisnuit.........

Cine are noroc, are .....Cine n-are, n-are :angry:

 

BUburuzo avand in vedere ca Familia Sonex a pierdut pe toata

linia cu sigurantza o sa fim fericiti ca ne avem unul pe altul.........

 

Special pt buburuza....Halesc o inghetata daia buna rau....

 

Cat despre luat legatura cu Livia nu te-as sfatui pt ca razbunarea mea va fi crunta...... :kiss: :kiss: :) In locul tau as cauta sa ma imprietenesc cu cei ce vor fi castigatori de acum inaine si pururi, in veci vecilor....AMIN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fitzi va rog atenti la buburuza.......Spune mi-a placut asta si tot ridica picioarele....E un semn?

 

 

Tactica pe dracu ai bulan total si acu vrei sa faci cursuri de strategie cu mine?

 

 

 

Pai nici nu mai venim,gata,ce vreti sa fim noi carne de tun....Cred ca a fost o manarie cu zarurile.Cioparica am fost informat ca 2-3 duble consecutive sunt un lucru obisnuit.........

 

 

BUburuzo avand in vedere ca Familia Sonex a pierdut pe toata

linia cu sigurantza o sa fim fericiti ca ne avem unul pe altul.........

 

Special pt buburuza....Halesc o inghetata daia buna rau....

 

Cat despre luat legatura cu Livia nu te-as sfatui pt ca razbunarea mea va fi crunta...... :unsure: :angry: :kiss: In locul tau as cauta sa ma imprietenesc cu cei ce vor fi castigatori de acum inaine si pururi, in veci vecilor....AMIN

 

Deci cu tine n-am sanse sa ma imprietenesc pentru ca nu vei fi in vecii vecilor castigator :))

 

Tin sa te anunt pe aceasta cale, domnule Sonea, ca si eu tocmai am mancat o maareee inghetata si pe deasupra si extraordinar de bunaaa. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci cu tine n-am sanse sa ma imprietenesc pentru ca nu vei fi in vecii vecilor castigator :angry:)

 

Tin sa te anunt pe aceasta cale, domnule Sonea, ca si eu tocmai am mancat o maareee inghetata si pe deasupra si extraordinar de bunaaa. :unsure:

Baietelul este un castigator prin definitie dar principala lui calitate e modestia..Ai uitat sa spui AMIN...

Ce sa spun ai vazut la mine si ai lergat pana la colt sa nu ramai tu nemancata.......Sigur ai mancat una din aia naspa,care mie nu imi place....Unde mai pui ca o sa te duci la doctor ca vei raci....sac sac sac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietelul este un castigator prin definitie dar principala lui calitate e modestia..Ai uitat sa spui AMIN...

Ce sa spun ai vazut la mine si ai lergat pana la colt sa nu ramai tu nemancata.......Sigur ai mancat una din aia naspa,care mie nu imi place....Unde mai pui ca o sa te duci la doctor ca vei raci....sac sac sac

 

Imi cumparasem de dimineata, sa fiu sigura ca am. Si a fost foarte buna. Si nici nu racesc eu asa repede, invidiosule! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie cine este BOUL care se da de cateva nopti, dupa ora 23, pe Moinesti, Odgonului? Face ture ca un mare BOU ce este!

 

Desi sunt motociclist cred ca o sa ies sa ii dau una in cap, ca oricum nu ma vede ca e bezna. Datorita acestor animale idioate ce tureaza motorul intre blocuri la ora 12 noaptea vor sa interzica moto noaptea!

 

Daca vrea sa faca tura sa se duca pe timisoarei/preciziei/valea cascadelor. nu sta nimeni pe acolo, sa-i dea in goarna rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si-uite-asa eu sau altul daca are ghinionul sa treaca dupa (cuvant urat), primeste in cel mai fericit caz un scuipat, daca nu o sticla in mecla cum au patit si altii.

Te mai miri de ce dupa aia :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si-uite-asa eu sau altul daca are ghinionul sa treaca dupa (cuvant urat), primeste in cel mai fericit caz un scuipat, daca nu o sticla in mecla cum au patit si altii.

Te mai miri de ce dupa aia :kiss:

 

In tine Thomas ? Niciodata, nu vrem ban pe forum :angry:

 

:unsure:

Editat de IceCube
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba! ia gata nu va mai luati de buburuza ca asta era rolul meu! acu io de cine ma mai iau? :)

 

ia te uita poze aici. apar si militari in termen cu acte in regula :unsure:

Sunt super tari pozele...mai ales la pijamalutza Buburuzei se poate observa manecutza cu dantela....Sa mai zici tu ca nu te laudam...... :angry: :kiss: :kiss:

 

 

Facem ceva diseara?Propuneri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...