Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Privet , Boris :) , nu acum singura in aceasta perioada tovarasul meu de viata este plecat acasa la Chisinau si abia pe saptamana ce va urma soseste in oras ,

nu pot veni diseara , sunt persoane care sincer m-au dezamagit si nu vreau sa mai dau ochii cu ele , dar poti veni tu pe la mine dupa ce te vezi tu cu ei , sper ca nu ai uitat intefonul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Privet , Boris :) , nu acum singura in aceasta perioada tovarasul meu de viata este plecat acasa la Chisinau si abia pe saptamana ce va urma soseste in oras ,

nu pot veni diseara , sunt persoane care sincer m-au dezamagit si nu vreau sa mai dau ochii cu ele , dar poti veni tu pe la mine dupa ce te vezi tu cu ei , sper ca nu ai uitat intefonul :)

 

 

Daca a uitat interfonul il spun eu. Eu nu l-am uitat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nem tu dom... cunosc o singura limba :) , graiul moldovenesc cu influente sudiste , Limba in sensul de grai , nu de limba de pantof :)

Am zis Servus nu Jo nopot kivanot!. Nici eu nu stiu rusa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca a uitat interfonul il spun eu. Eu nu l-am uitat.

 

Privet Romeo , eu te stiam mai discret ... , stiu ca stii interfonul dar asta trebuia ramane intre noi , asa poate afla oricine .. si stii ca nici eu si nici tu nu suntem singuri , si nu vreau sa se lase cu scantei . te astept deseara la portita :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Servus. Din Sibiu sunt. Vin in Bucuresti pentru B'estfest si mi-as lua-o si pe Suzi cu mine. O sa stau la bloc, pe la Veteranilor. Intrebarea e: is pe bune zvonurile ca ramai fara motor cand ti-e somnul mai dulce? Are vreun rost sa imi iau lant s-o leg de ceva, sa vin cu scula sa-i sudez cadrul de vreun stalp sau va trebui sa dorm pe ea? Fara nici o suparare, va rog, pe cei care stati la bloc, sa ma sfatuiti cum sa fac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la m,ulti ani rechine.......................................

stai linistit toti le tinem legate de cate un stalp.

Uf imi e tare dor de voi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani rechine. cu intirziere ca azi noapte la 1 am ajuns in tara

 

am descoperit paradisul motociclistului ....

asfalt, curbe, peisaje....

si cand te saturi de asfalt....25 euro pe zi/ motor, si aveai muntele la discretie.

 

 

 

romeoooooooooooooo

te dau in gat !

ai inchiriat moto acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma untelefon nu ati fi dat....Sonea a stat singur si trist in casa.....Tre sa imi gasesc o crestina sa o iau pe calul meu cel rosu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Servus. Din Sibiu sunt. Vin in Bucuresti pentru B'estfest si mi-as lua-o si pe Suzi cu mine. O sa stau la bloc, pe la Veteranilor. Intrebarea e: is pe bune zvonurile ca ramai fara motor cand ti-e somnul mai dulce? Are vreun rost sa imi iau lant s-o leg de ceva, sa vin cu scula sa-i sudez cadrul de vreun stalp sau va trebui sa dorm pe ea? Fara nici o suparare, va rog, pe cei care stati la bloc, sa ma sfatuiti cum sa fac.

 

Salut. La Veteranilor stau eu, e zonă destul de aglomerată, nu-ți pot spune că e foarte sigură, dar dacă vrei, la mine la bloc mai e un loc lângă motorul meu. E un loc ferit Âşi n-am avut niciodată probleme.

 

 

La Mulți Ani Rechine! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma untelefon nu ati fi dat....Sonea a stat singur si trist in casa.....Tre sa imi gasesc o crestina sa o iau pe calul meu cel rosu....

 

 

A fost plecare neprogramata. Trebuia sa iesim putin cu un incepator care nu a mai venit, dupa ce l-am asteptat pe rechinu o ora, am plecat intr-o plimbare scurta in...Bulgaria.

 

Multumim Vlad pentru pont si indicatii. Asfaltul ok, oameni civilizati, mai sa intre in sant sa te lase sa treci. Repetam in curand, dar mai lung (dupa Veliko Tarnovo) si cu plecare mai de dimineata nu la 1 jumate ca acum.

 

 

PS: Va place coafura mea?

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost plecare neprogramata. Trebuia sa iesim putin cu un incepator care nu a mai venit, dupa ce l-am asteptat pe rechinu o ora, am plecat intr-o plimbare scurta in...Bulgaria.

 

Multumim Vlad pentru pont si indicatii. Asfaltul ok, oameni civilizati, mai sa intre in sant sa te lase sa treci. Repetam in curand, dar mai lung (dupa Veliko Tarnovo) si cu plecare mai de dimineata nu la 1 jumate ca acum.

 

 

PS: Va place coafura mea?

 

 

Da, bună freză. Să-mi spui de unde ți-ai luat bigudiurile :disappointed:

 

Am observat Âşi pagerul de la alarma aia de care numai jmecherii au :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. La Veteranilor stau eu, e zonă destul de aglomerată, nu-ți pot spune că e foarte sigură, dar dacă vrei, la mine la bloc mai e un loc lângă motorul meu. E un loc ferit Âşi n-am avut niciodată probleme.

 

Merci de sfaturi. Ieri mi-am montat alarma, azi imi iau lant. Husa n-am si nici nu-mi iau. Pana la urma: "Cat de rau poate fi?". Ne-om vedea pe strazi p-acolo.

 

Sa ne salutam sanatosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...