Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

liceul tv e sufletul meu :D

acolo mi-am petrecut 4 ani din viata :P

Poi nu stiaaam :) . Aia te pregatesc sa devii tehnician Turbomecanica. :) Il stii pe prof. Dan Gardu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi nu stiaaam :) . Aia te pregatesc sa devii tehnician Turbomecanica. :) Il stii pe prof. Dan Gardu?

Daca de la Tudor Vladimirescu iesi cu turbomecanica in cap, oare de la Traian Vuia cu ce naiba te alegi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai in ciuda faptului ca femela alpha a haitei nu a incuvintat daca pot sa vin sau nu, io vin, prea-s ademenitori micii.

 

@Ser79ban cred ca de la Traian Vuia te indrepti catre Romaero, cel putin asa era odata.

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai in ciuda faptului ca femela alpha a haitei nu a incuvintat daca pot sa vin sau nu, io vin, prea-s ademenitori micii.

 

te astept :)

Mesaj completat

Auzti maii dragilor, da la teatru mergeti?

ca io mai am obiceiul sa merg si mai fac si un fel de team building cu colegii si mergem in gasca.

 

va tenteaza o comedie nice la Teatrul de Comedie?

Mesaj completat

mda....la teatru nu prea se ingramadeste lumea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda....la teatru nu prea se ingramadeste lumea :)

Pai daca si la teatru chicotesti ca la G-Force, cine crezi ca are curaj sa vina cu tine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca si la teatru chicotesti ca la G-Force, cine crezi ca are curaj sa vina cu tine?

 

 

hai m aca nu am fost asa zgomotoasa :)

rad baietii astia de mine. da er afun filmu ce voiai sa fac s anu mai rad? Dana mai facea caterinca cu colegul meu.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Olla ppl Boys & Girls ... ! Pentru acela/aceea dintre voi care se plictisesc acasa >>> SAMBATA ora 19:00 ...pune mana pe pistoale si cizmele de cowboy, incaleca pe motor sau urcate in caruta pe care o detii si hai cu noi la "COUNTRY PARTY"... Palaria o primesti GRATIS de la noi... EVENIMENT MARCA >>> BIKERS CLUB <<< Premii instant... muzica buna... Distractie GARANTATA... COWGIRLS intretin atmosfera si dau 10 metri de bere pentru cei mai indrazneti... Pentru mai multe detalii CLICK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, nu Âştiu ce le-a făcut Claudiu, dar au chițăit în continu :)

Asta sigur umbla pe undeva de erau fetel chitaitoare....

 

da' sonea vine si el azi ?

sa vin si eu special pt el

La dracu pt cine sa vii cand eu te-am cerut de nvasta si tu ai acceptat,Mai nasol e ca tre sa te cer si pe acolo pe unde se pune harta-n cui.Eu oricum te iubesc si vreau sa-ti fac niste copii frumosi si sanatosi.....Sifilisul se mosteneste.....??/

 

ÂŞonea e fițos Âşi ne-a cam abandonat

Dar poți să vii pentru mine

Mesaj completat

Boris tot ce a fost intre noi s-a dus ,daca tu pe faa de dai la sotia mea mult iubita cu mine ai terminat-o.

 

Oh,doamne, stii doar ca pt tine traiesc :)

oaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Nevasta ce dracu faci cu sufletul meu?Tu ai ceva cu Boriis ?Eu sunt o gluga de coceni?

liceul tv e sufletul meu :D

acolo mi-am petrecut 4 ani din viata :P

 

Si eu a facut tot tV asa ca sigur ne completam la orice...

Si dc termini profil uman, intensiv franceza tot tehnician devii?

 

Tot cu creta ai facut?

exista o femeie alpha a haitei? care haita?

Tot boris,are accese de feminitate uneori....

Mesaj completat

VREAU SA VA COMUNIC CEVA FOARTE IMPORTANT........

 

FEMEILE NU MA MERITA..........DAR SUNT AL DRACU DE FERICIT...SUNT FOARTE FERICIT....

Mesaj completat

SUNT FERICIT ,SUNT FERICIT,SUNT FERICIT....SI NU AM NICI UN MOTIV NOU,DACA NU V-AM SPUNS PANA ACUM VA SPUN ACUM....SUNT FERICIT.....

Mesaj completat

Eu vreau la teatru,dar sa ma duci la ala de copii sa il inteleg si eu.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu il bag in seama pe sonea ca e tradator!

Bujorul meu vezi ca ai gresit Sonea nu e tradator,este carnivor :).In acelasi timp mai are ceva calitati recunoscute chiar pe forum de Angel,Boris Etc :) :D :P

Editat de cosmin_sn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boris tot ce a fost intre noi s-a dus ,daca tu pe fata te dai la sotia mea mult iubita cu mine ai terminat-o.

oaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Nevasta ce dracu faci cu sufletul meu?Tu ai ceva cu Boriis ?Eu sunt o gluga de coceni

 

Si eu a facut tot tV asa ca sigur ne completam la orice...

 

Tot cu creta ai facut?

 

Tot boris,are accese de feminitate uneori....

 

Repede te mai aprinzi :)

Borris este fratiorul meu mult iubit , el este viata mea si tu esti sufletul meu(vezi cum stiu eu sa impac si capra si varza? :D ) ,scumpul meu sot.

 

 

Si eu vreau la teatru!!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta ! miros de weekend :)

 

Buna dimineta , deja incepe sa miroasa a ciorba de peste si a saramura :) ce zici Borris ?

Mesaj completat

Nu stiu dar de la o vreme nimic nu-l mai misca pe Sonea sa iasa din barlog , eu cred ca sa-ndragostit de vreo matracuca si ne lasa balta

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta , deja incepe sa miroasa a ciorba de peste si a saramura :) ce zici Borris ?

Mesaj completat

Nu stiu dar de la o vreme nimic nu-l mai misca pe Sonea sa iasa din barlog , eu cred ca sa-ndragostit de vreo matracuca si ne lasa balta

 

 

Cum se merge pana la urma? Cand plecati si pe unde?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta , deja incepe sa miroasa a ciorba de peste si a saramura :) ce zici Borris ?

Mesaj completat

Nu stiu dar de la o vreme nimic nu-l mai misca pe Sonea sa iasa din barlog , eu cred ca sa-ndragostit de vreo matracuca si ne lasa balta

 

Neața! Numai la ciorbă de peÂşte Âşi la sarmuzac mă gândesc. Buburuza la cât de mâncăcioasă e, cred că deja mestecă în somn :D

 

ÂŞi ai dreptate, matracucile astea i-au mâncat zilele lui zeus! Mai lasă-le bă că or să-ți scoată peri albi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neața! Numai la ciorbă de peÂşte Âşi la sarmuzac mă gândesc. Buburuza la cât de mâncăcioasă e, cred că deja mestecă în somn :D

 

ÂŞi ai dreptate, matracucile astea i-au mâncat zilele lui zeus! Mai lasă-le bă că or să-ți scoată peri albi :)

 

 

cine vorbea :P :)

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...