Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Salutare Andrei si bine ai aparut. Esti vecin cu mine si cu BBl. Eu stau in bl de garsoniere din spatele blocului tau unde iti tii tu Sv-ul pe platforma de ciment, iar BBl sta chiar la intrare pe Timonierului,ii vezi Honda in fata blocului.

 

 

Dap motoru tau il stiu, (pe tin nu :D ) il tineai langa magazin pana sa se apuce astia de daramat pe acolo, mai sunt cateva motoare prin zona dar nu ii cunosc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne-am intors, cred ca avem aceiasi greutate , sau nu :blink: .... gata eu m-am decis ,la vara numai prin zona sarichioi o sa ma plimb, acolo ma-nsor .....imi iau o lipoveanca ca sunt frumoase de pica ....sa nu mai zic ce bunatati mananci p`acolo .

Ce sa mai , oameni ospitalieri , peste din belsug , vin ............ :D ........bine ca n-ati venit ,n-ati pierdut nimic :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am intors, cred ca avem aceiasi greutate , sau nu .... gata eu m-am decis ,la vara numai prin zona sarichioi o sa ma plimb, acolo ma-nsor .....imi iau o lipoveanca ca sunt frumoase de pica ....sa nu mai zic ce bunatati mananci p`acolo .

Ce sa mai , oameni ospitalieri , peste din belsug , vin ............ :D ........bine ca n-ati venit ,n-ati pierdut nimic

 

Eu nu stiu ce sa zic despre greutate. Cert e ca la intoarcere motoarele trageau mult mai greu :blink:

Despre fete sunt de acord. Bune! :jump:

Mancarea...te lingi pe degete :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ,frumoasa zona dar ca sa lasi asfaltul iti trebuie ceva ce numai tu cu Andrei aveti , enduro :D

 

da...cam asa ceva. Chiar imi e dor de o iesire peste dealurile alea... cred ca de acum la primavara... Ca daca incep ploile, nu mai intrii acolo decat cu tractorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt frant dupa un drum de targoviste plin de ceata in care lipsa de benzina a fost acuta....Am luat saua si am dormit cu ea pt ca daca nu era nevasta langa mine macare locul unde a stat cu fundul sa fie.....Pozeleeeeeeeeeeeeeeeeeeee..........

Mesaj completat

La noi a fost foarte simplu ,am plecat la targoviste....Am luat-o pe autostrada apoi pe valea oltului si ne-am intors pe transfagarasan....Targovistea nu am gasit-o si nu a putem macar sa dam vina pe Borisake....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt frant dupa un drum de targoviste plin de ceata in care lipsa de benzina a fost acuta....Am luat saua si am dormit cu ea pt ca daca nu era nevasta langa mine macare locul unde a stat cu fundul sa fie.....Pozeleeeeeeeeeeeeeeeeeeee..........

Mesaj completat

La noi a fost foarte simplu ,am plecat la targoviste....Am luat-o pe autostrada apoi pe valea oltului si ne-am intors pe transfagarasan....Targovistea nu am gasit-o si nu a putem macar sa dam vina pe Borisake....

 

Mah , voi ati plecat spre Targoviste cu un oltean ......asa ajungeti pe valea oltului :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Pe cativa dintre voi i-am cunoscut la plimbarica de joi seara, am venit cu Vlad (ce sa-ti fac daca ai o motocicleta asa de impunatoare de te vede lumea de la o posta :blink:). Speram sa-l mai vad si pe Sonea la fata, dar n-a fost sa fie :D. Mi-a parut bine de cunostinta si poate ne mai vedem pe la plimbari. Pana atunci toate bune tuturor!

 

da...cam asa ceva. Chiar imi e dor de o iesire peste dealurile alea... cred ca de acum la primavara... Ca daca incep ploile, nu mai intrii acolo decat cu tractorul.

 

Dealurile pot astepta pana la primavara, dar sezonul de plimbarici nu s-a incheiat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gixule, ce facusi tata? Te pusera oltenii sa faci enduro sau iar te-ai luat la intrecere cu uzunu? :D

 

 

A fost la Targoviste :D).

 

Tare asta cu Targovistea. daca vrem sa mergem pana in Germania zicem ca mergem pana la ... Buzau.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Speram sa-l mai vad si pe Sonea la fata, dar n-a fost sa fie . Mi-a parut bine de cunostinta si poate ne mai vedem pe la plimbari. Pana atunci toate bune tuturor!

Vei fi uimita de frumusetea incomensurabila a lui Sonea,sa-ti iei niscaiva ochwlari sa nu te orbeasca cu stralucirea.... :D

 

 

Auuu mainile,auuu genunchii...auuuuuuuuuuuuuuu :D

 

Dupa cum am mai spus,data viitoare cand propuneti o plimbare mai departe de cheia eu imi fac si carte verde,preventiv :jump:

 

Nu imi e frica pt tine,ma gandesc ca sigur vei fi pus pe masa de masaj la spital,numai sa nu te intorci cu fata in sus sa-ti traga maseuza frana de mana.

Gixule, ce facusi tata? Te pusera oltenii sa faci enduro sau iar te-ai luat la intrecere cu uzunu?

Enduro ca enduro,dar deabea l-am luat de langa niste matracuci sore cu Cristina......

 

De data asta nu l-am avut in fata pe Uzunu dar l-am avut pe Vlad,tot cu GS-u :blink:

Vld zici ca era din aia de politie cand a pus si avarile pe autostrada zici ca era intercity......noi timpam toti in casti uuuuuuuuuuuu

Mesaj completat

Blonda cred ca nu s-a ridicat din pat pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bembeul ala e dat naibii...Se da pe curbe de n-ai aer,Transfagaraseanu i-l face fara sa clipeasca,cu 200 merge,protectie super la vant are,comod este...plm are cineva sa-mi dea 18000 eu? :D

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bembeul ala e dat naibii...Se da pe curbe de n-ai aer,Transfagaraseanu i-l face fara sa clipeasca,cu 200 merge,protectie super la vant are,comod este...plm are cineva sa-mi dea 18000 eu? :D

Banca daca te incadrezi la conditii... :D Iti dai sema cum faci dragoste pe ala...in functie de intensitate setezi suspensia pe sport pe moale....mistret sa ai ca sigur in banii astia are si o gaurica pt asa ceva dar nu vrea nasu sa ne arata ca ii e frica ca preacurvasarim cu motoreta lui.Sigur o cheama cate unu prin oras sai dea ulei si filtre noi etc...

Editat de cosmin_sn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bembeul ala e dat naibii...Se da pe curbe de n-ai aer,Transfagaraseanu i-l face fara sa clipeasca,cu 200 merge,protectie super la vant are,comod este...plm are cineva sa-mi dea 18000 eu? :D

 

Asa e, am vazut si eu cum ia curbele pe Cheia si pe Transfagarasan, am fost acolo :D

 

Cosmine, esti modestia intruchipata :blink:

Editat de scorpioanca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banca daca te incadrezi la conditii... :D Iti dai sema cum faci dragoste pe ala...in functie de intensitate setezi suspensia pe sport pe moale....mistret sa ai ca sigur in banii astia are si o gaurica pt asa ceva dar nu vrea nasu sa ne arata ca ii e frica ca preacurvasarim cu motoreta lui.Sigur o cheama cate unu prin oras sai dea ulei si filtre noi etc...

 

Daca ai un 1200 gs, fac pariu ca nu mai iti trebuie nici mapa. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...