Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

bine ai venit,citeste forymul si vino la intalnire.

 

Care intalnire ca in ultimele 30 de pagini nu am reusit sa inteleg nimic din forumul asta .Parca e un canal de mirc din 96~99.

 

 

Apropo stiti cumva o vulcanizare moto la noi in zona ..ca am o problema enervanta la roata din fata .....pierd presiune si totusi pierd atat de putin ca nu se vede pana.[ori e un por ori e o sarmulita subtire infipta si in cauciuc si in camera]

Editat de ERU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care intalnire ca in ultimele 30 de pagini nu am reusit sa inteleg nimic din forumul asta .Parca e un canal de mirc din 96~99.

 

 

Apropo stiti cumva o vulcanizare moto la noi in zona ..ca am o problema enervanta la roata din fata .....pierd presiune si totusi pierd atat de putin ca nu se vede pana.[ori e un por ori e o sarmulita subtire infipta si in cauciuc si in camera]

 

Nu s-o intelege mai nimic dar ne vedem de obicei joia si tot atunci stabilim si ora si locul. Probabil joia trecuta a picat in urma cu mai mult de 30 de pagini :disappointed:

 

 

Vulcanizari moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare ERU! ..pana azi eu eram ultimu` aterizat...si am inteles asa: indiferent de nr de pagini,joi pe la 8-8.30 plimbarica cu plecare din militari.

 

 

acu`,am si eu 2 intrebari:

1...cand se trece la ora de iarna? :disappointed:

2...la role se baga careva maine? :cheers:

Editat de raducu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare ERU! ..pana azi eu eram ultimu` aterizat...si am inteles asa: indiferent de nr de pagini,joi pe la 8-8.30 plimbarica cu plecare din militari.

 

 

acu`,am si eu 2 intrebari:

1...cand se trece la ora de iarna? :disappointed:

2...la role se baga careva maine? :cheers:

 

1...parca ultima sambata din luna

2...nu ma bag ca's ocupata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebam de "ora de iarna" la intalnirea de joi. :D

 

 

aaaa...pai nu se trece ca eu lucrez tot pana la aceeasi ora fie vara, fie iarna... :yikes:

Iarna chiar imi place sa lucrez mai mult ca asa poate trece mai repede si nu ma supar daca stau pana pe la 9-10 la firma :cheers:

 

Mesaj completat

:disappointed:

 

se pare ca voi cauta o zona uscata.

..si daca nu se potoleste vremea saptamana asta,evadez 2-3 zile intr-o tara calda.

 

 

Vin si eu ca asa nu se mai poate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care intalnire ca in ultimele 30 de pagini nu am reusit sa inteleg nimic din forumul asta .Parca e un canal de mirc din 96~99.

 

 

Apropo stiti cumva o vulcanizare moto la noi in zona ..ca am o problema enervanta la roata din fata .....pierd presiune si totusi pierd atat de putin ca nu se vede pana.[ori e un por ori e o sarmulita subtire infipta si in cauciuc si in camera]

 

 

Daca nu ai apucat inca sa citesti topicul de vulcanizari (eu nu am citit), mai pe scurt, la Agipul de langa Politehnica e un service moto. Au si vulcanizare acolo.

 

Iar intalnirea e joia la benzinaria MOL de la liceul TV. Apar si eu de obicei, nu pe doua roti ci cu patru labe si blana (prietenii stiu de ce).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faceti o petrecere surpriza. Mergeti peste el acasa, si strigati SURPRIZA. :cheers:

nu ca asta e dusmanos si nu ne deschide usa dar poate il mituim cu rachiu ca dansatoare exotice nu vrea.

Ma tin de baraca sa nu o ia vantul care bate ca nebunul si imi umfla minunatul meu par lung :hug: .Facem o spirala ca parca am iesit toti din misa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma tin de baraca sa nu o ia vantul care bate ca nebunul si imi umfla minunatul meu par lung :cheers: .

 

vai da chiar ca e frig. Am iesit la o pipa si am intepenit in fustitza mea scurta ca o floare care sunt :cheers: cand am plecat era cald si bine :hug:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai da chiar ca e frig. Am iesit la o pipa si am intepenit in fustitza mea scurta ca o floare care sunt :hug: cand am plecat era cald si bine :cheers:.

Da' de cind esti tu plecata de acasa maica?!? Pina si eu care-s cu kerosenul in vene am apreciat dimineatza ca e cam frigut ©

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' de cind esti tu plecata de acasa maica?!? Pina si eu care-s cu kerosenul in vene am apreciat dimineatza ca e cam frigut ©

 

pai am plecat pe la 10 ...sincera sa fiu... si era foarte ok afara..era si un pic de soare...am vrut chiar sa iau si motorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai ploua mult asa, cred ca maine iau conserva la servici. Dar pina atunci, cred ca in seara asta imi spal geaca moto; ar fi pacat sa irosesc o inmuiere cu apa de ploaie :cheers:

@Dan: Bai, cum fac astia ai tai de au preturi diferite la GPL?

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...