Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

@ser79ban: te-am vazut marti la eroilor :)

si eu te-am vazut. Nu ti-ai dat seama dupa faptul ca dupa ce am remarcat ca te-ai intors si mi s-a confirmat ca esti tu, am inceput sa iti fac semn cu mina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

neatza si sa va fie rusinica pt ieri...auzi, frig...eu ma plimbam seara in tricou manat de dragoste si doru' de biliard, si voi cu geci smechere si protectii cu tot va plangeti de frig...

urat, urat...

da' sa ne gandim la partea buna : macar asa am facut rost de nr de tel de la o tipe buna, buna :lol:

se stie ea care este si ma anunt disponibil (momentan, super-oferta; trece repede) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neatza si sa va fie rusinica pt ieri...auzi, frig...eu ma plimbam seara in tricou manat de dragoste si doru' de biliard, si voi cu geci smechere si protectii cu tot va plangeti de frig...

urat, urat...

da' sa ne gandim la partea buna : macar asa am facut rost de nr de tel de la o tipe buna, buna :)

se stie ea care este si ma anunt disponibil (momentan, super-oferta; trece repede) :P

nu mi-a dat ieri prin cap sa-ti spun sa te duci la ursu :) ca in fiecare joi, a fost karaoke si s-a strans muuuulta lume

(se vede ca am fost blonda-n copilarie :lol: )

Mesaj completat

Miercurea viitoare mă duc la unul din filmele astea (deocamdată nu Âştiu sigur care):

 

Orphan

http://www.imdb.com/title/tt1148204/

http://www.youtube.com/watch?v=P8OjaV3gyOI

 

sau

 

 

Pandorum

http://www.imdb.com/title/tt1188729/

http://www.youtube.com/watch?v=yMEhkTxs3_E

 

 

Cine mai vrea, să-mi spună să Âştiu câte rezervări fac.

am auzit ca Orphan nu e cine stie ce :P

Editat de kidda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brrr e frig de crapa piee e mine,tremur la unison cu plapuma si patul.Am umblat un pic prin oras unde circulatia e crima rau de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brrr e frig de crapa piee e mine,tremur la unison cu plapuma si patul.Am umblat un pic prin oras unde circulatia e crima rau de tot.

 

frig , frig .. dar ea ce pazeste , nu are grija de baietel ... te-o lasat pe mana paturicii ori ai revenit la prima dragoste .. patutul . :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) e ceva ce eu nu stiu?

Da sonex barbarul este inghetat sloi, am aprins un radiator dar tremura si ala de frig odata cu mine.Daca eram la santier imi bagam toti catei in pat si ne incalzeam,asta nu inseamna ca am inclinatii spre zoofilism.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da sonex barbarul este inghetat sloi, am aprins un radiator dar tremura si ala de frig odata cu mine.Daca eram la santier imi bagam toti catei in pat si ne incalzeam,asta nu inseamna ca am inclinatii spre zoofilism.

cine se scuza se acuza :)

 

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosmin , pe o vreme ca asta stii ce merge .... o Spirala ... am vorbit cu Iulia si se baga si ea in cerc , vedem de unde mai facem rost de doritori si zic sa ne bagam , ce spui ?

Editat de danradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosmin , pe o vreme ca asta stii ce merge .... o Spirala ... am vorbit cu Iulia si se baga si ea in cerc , vedem de unde mai facem rost de doritori si zic sa ne bagam , ce spui ?

Bai, e spirala sau cerc? Ca, dupa cum stiu calugarii (mai ales), cercul are unele avantaje fata de spirala(sau sir), mai ales pentru cei din capete.

 

Eu vin cu prietenele :) :lol: mele,bobita si chinezu

Am impresia ca MELE e catel, la restu nu sunt singur. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serbane chinezul si bobita su femele amandoua,dar cum nu ma intereseaza sexul si obtiunea lor le zic cum vreau ca sunt cainii mei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neatza.

dragii mei eu plec home ca am treaba- trebuie sa dorm.

 

va pupez

Buna dimineata , cum ramane cu gratarelul de la Mosie :)

 

nu de alta dar sa stiu pe ce mizez ,

have a nice day !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello, m-am mutat de curand in militari( pe apusului) si vroiam sa stiu daca inchiriaza cineva un loc in garaj, prin apropiere, sa imi tin si eu motorul undeva la caldura :) ca l-a plouat destul zilele astea :lol:

Editat de motoREA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...