Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Pai asta e si scopul sa-ti iei una mai tanara decat precedenta....Daca fac o analogie si cauciucurile chiar daca sunt noi imbatranesc.....

Buburuzo daca mai stai mult pe forum sa-ti versi veninul,poate iti iei vreun premiu de -10% din salariu,nu iti doresc asta...Cine dracu a mai vazut buburuza veninoasa???... :disappointed: :blbl: :) :-L :D :D

 

..........te potzi ekipa tu cu una de 16, dar tre' sa ai acordu' maica'si, ca altfel te papa codul penal......... :D

Nasa multumes pt sfaturile juridice ,dar eu ma gandeam sa fie mai micca de 15......ceva incurcaturi?

"Fapta aceluia care, prin promisiuni de casatorie, determina o persoana de sex feminin mai mica de 18 ani, de a avea cu el raport sexual, se pedepseste cu închisoare de la 1 la 5 ani.

Aicea nu ma incurc cu nimic, mai am 10 ani dati de Kali +15 ai ei ,la 25 de ani o sa fie coapta si cu sigurantza neanceputa :D :D :D :D :D :D

Împacarea partilor înlatura raspunderea penala."

Of cum tine nasa asta cu ursu...si nu e vorba de bar.....Vrei sa imi pui pirostriile cat mai curand?Nasa ai grija ca o sa tocmesc lautarii sa cante melodia aia......Nasa ,nasa,n-ai chiloti. :hug: :ok:

 

am combinat postul ramonei cu raspunsurile.....al dracu it....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai asta e si scopul sa-ti iei una mai tanara decat precedenta....Daca fac o analogie si cauciucurile chiar daca sunt noi imbatranesc.....

Buburuzo daca mai stai mult pe forum sa-ti versi veninul,poate iti iei vreun premiu de -10% din salariu,nu iti doresc asta...Cine dracu a mai vazut buburuza veninoasa???... :disappointed: :blbl: :) :-L :D :D

 

 

Of cum tine nasa asta cu ursu...si nu e vorba de bar.....Vrei sa imi pui pirostriile cat mai curand?Nasa ai grija ca o sa tocmesc lautarii sa cante melodia aia......Nasa ,nasa,n-ai chiloti. :D :D

 

am combinat postul ramonei cu raspunsurile.....al dracu it....

 

 

.......si nashul ce va zice?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......si nashul ce va zice?

R.I.P. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asta e si scopul sa-ti iei una mai tanara decat precedenta....Daca fac o analogie si cauciucurile chiar daca sunt noi imbatranesc.....

Buburuzo daca mai stai mult pe forum sa-ti versi veninul,poate iti iei vreun premiu de -10% din salariu,nu iti doresc asta...Cine dracu a mai vazut buburuza veninoasa???... :disappointed: :blbl: :) :-L :D :D

 

 

Of cum tine nasa asta cu ursu...si nu e vorba de bar.....Vrei sa imi pui pirostriile cat mai curand?Nasa ai grija ca o sa tocmesc lautarii sa cante melodia aia......Nasa ,nasa,n-ai chiloti. :D :D

 

am combinat postul ramonei cu raspunsurile.....al dracu it....

 

Iar esti rau. M-ai suparat si nu mai stau :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietzelu ai de lucru..........la facultate :blbl: :) :-L

Ete cine citeste matrimonialele!! :disappointed: Andacava!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lotta love in poza asta!! :)

Priviti dragalashenia dintre Borris si don'shoara blonda (sowwy, da' nu o cunosc!! :disappointed: ), delicatetea cu care se sprijina Nicholas de motor, si caldura cu care il imbratiseaza baietelul pe Cioparica.. :blbl:

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre pipals, zic astia ceva la RAR daca ma duc cu alta/alte toba/tobe ?

S-ar putea, dar daca indeplinesc criteriile de sunet/poluare.. s-ar putea sa fie ok.. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BTW apropos de pozele de la mare....BOriiiiissssss la adidasi sosete albe tataaaaaaaaaaaaaaaaa :ok:)

Era'n tzurloaiele goale, sau avea ciorapei negri?? Sau d-aia "reinbou"?? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BTW apropos de pozele de la mare....BOriiiiissssss la adidasi sosete albe tataaaaaaaaaaaaaaaaa :moto:)

Eventual si scurte, nu jambiere :D

 

nu vrea nimeni in seara asta la un suc, un pahar de vorba :ok:

 

O samanta in Poli e mai ieftina :D

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...