Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Danradu : daaaaaaaaaaaaaaaa :P Te-am invins! :ok:

@Nikolas : Rabdare ... :lol:

 

 

cred si eu ... daca ai timp .. la servici nu faci nika , acasa nu ai stapan .. trai pe vatrai la tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine vorbea.... :lol:

dar tu ce faci, Dane, la ora asta? nu ai alte treburi....?

 

Sarut-mana sefa , scuzati ca mi-am permis a lua o pauza ... dar ... mai trageam si eu de timp.. gata acus trec la treaba .. :P ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si Razva avem de facut un comunicat ! :ok:

Miercuri nu k e post,dar joi la ora ..... continua tu plz :D

 

 

va rog sa va ridicati.Vreau sa tin un toast.

Dupa cum a inceput viata mea acest comunicat,joi intre orele 23-06 dimineata voi pica prada indoielilor ei oferindu-mi o noapte de proba cu cataua!Daca dovedesc,sa imi lasati scrisorile de felicitare in poarta,stiti voi unde,la gardul argintiu.

 

va multumesc si urati mi piele-ntinsa :P :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si bici! :P

 

 

Radu mama, ce fc...ca toate fug de tine! :lol:

 

Biciul e Holy Grail-ul relatiei noastre! :ok:

Eu nu le fac nimic, ma uit doar insistent la ele :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog sa va ridicati.Vreau sa tin un toast.

Dupa cum a inceput viata mea acest comunicat,joi intre orele 23-06 dimineata voi pica prada indoielilor ei oferindu-mi o noapte de proba cu cataua!Daca dovedesc,sa imi lasati scrisorile de felicitare in poarta,stiti voi unde,la gardul argintiu.

 

va multumesc si urati mi piele-ntinsa :P :lol:

 

:ok: .... cataua .. zici .. brava ... ai grija la lesa .... care pe care .. si uita asa incepe lupta pentru oscioare ... si bucati de paine uscata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarut-mana sefa , scuzati ca mi-am permis a lua o pauza ... dar ... mai trageam si eu de timp.. gata acus trec la treaba .. :P ....

 

 

 

ai vazut cum pune biciul pe tine?uite asa maine poimaine ceri voie sa te duci sa iti iei tigari,semnezi foaia de parcurs cand vii si pleci la munca :lol:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne,cate stapane si cati sclavi :P

 

????????/ eu nu stiu nimik .. nu am vazut nimik .....

PS ... stii cumva cum se scoate lantul asta de la picior prin care sunt legat de pat .... vreau sa evadez , vreau libertate .. dar grabestete .. vine stapana ...

help pls.... help...help...

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai vazut cum pune biciul pe tine?uite asa maine poimaine ceri voie sa te duci sa iti iei tigari,semnezi foaia de parcurs cand vii si pleci la munca :P))

 

 

F.A.Z-urile..... caut semnatura si o multiplic .... lasa ca vedem noi ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P .... cataua .. zici .. brava ... ai grija la lesa .... care pe care .. si uita asa incepe lupta pentru oscioare ... si bucati de paine uscata

 

 

dane toata viata am iesit pe usa din spate,macar odata sa rup si eu balamalele la aia de la strada :lol:)) sa ies cu pieptul dezgolti :ok:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vecineeeeee,vecineeeeeee de 3 ori vecineeee...uite asa ne mai salutam maine poimaine :P)

adica unde nu mai scap de voi. La munca NU, acasa NU,.....unde-i al treilea loc? Sa nu-mi spuneti ca va luati/aveti pamant in sat cu mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dane toata viata am iesit pe usa din spate,macar odata sa rup si eu balamalele la aia de la strada :P)) sa ies cu pieptul dezgolti :lol:)

 

 

precum cainele scapat din lant.... o luam la fuga pe strada ... libertate ..libertate....

si ne facem de cap :ok: , shiiiiiiiiii am gresit asta nu trebuia spus .. , nu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

precum cainele scapat din lant.... o luam la fuga pe strada ... libertate ..libertate....

si ne facem de cap :lol: , shiiiiiiiiii am gresit asta nu trebuia spus .. , nu ?

mare greseala....

pai tu crezi ca poti scapa din lant? Hai ca a venit stapana! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU e nici o problema,danradu ... pai altfel cum crezi ca aflam de prostioarele facute de voi ? :P

 

De ce ? zi ca nu ti-ar place ... nu de alta dar asa ca sa te inspiri si tu din ceea ce facem noi :lol: , putem colabora .. in idei .. , in sfaturi .. sugestii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...