Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

pong 127.0.0.1 :bigstar:

 

 

run://fridaymeeting/21.30/hyundai (sau toyota, ce dreaq este, ca la ora asta nu-mi amintesc :moron:) ).exe :finger:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

run://fridaymeeting/21.30/toyota.exe

poate avem noroc si merge executabilul nashu.exe ca ala cu Toyota nu optimizeaza bine resursele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-as baga si eu miine la o plimbare nu prea lunga :bigstar:

 

Din pacate nu am mai intrat pe forum in weekend ca l-am considerat nefunctional.. Dar putem iesi maine seara daca vreti. Eu am inceput ieri dimineata cursul de pilotaj pt. incepatori de la Amckart, iar maine e sedinta a 2-a, asa ca o sa fiu toata ziua cu motorul(in caz ca nu ploua)..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu am mai intrat pe forum in weekend ca l-am considerat nefunctional.. Dar putem iesi maine seara daca vreti. Eu am inceput ieri dimineata cursul de pilotaj pt. incepatori de la Amckart, iar maine e sedinta a 2-a, asa ca o sa fiu toata ziua cu motorul(in caz ca nu ploua)..

 

Pana la urma se iese la plimbare? Ca ma bag si eu...da' mai pe seara asa, sa vin de la munca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma se iese la plimbare? Ca ma bag si eu...da' mai pe seara asa, sa vin de la munca

 

propun maine, Miercuri, 23 Aprilie, ora 19:00, la benzinaria AGIP de pe Iuliu Maniu(cea de langa Apusului).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun maine, Miercuri, 23 Aprilie, ora 19:00, la benzinaria AGIP de pe Iuliu Maniu(cea de langa Apusului).

 

AEX ai un ID de mess? sa fie mai usor sa vb ref la intalniri, eu sunt b_romeo80

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vaileu da' cati suntem.:whip:

Si eu, zxr400 pe Uverturii, pe langa SIR. Btw unde va tineti motoarele dupa daramarea garajelor?:D

 

In curte ;)

 

Acum serios, daca are careva nevoie de gazduire pe perioada mai lunga (cand pleaca mai multe zile si ii e frica sa lase mobra in fata blocului, etc.) va pot ajuta cu gazduire la noi in curte. Free. Zona Cocosul Rosu. Dati PM cand aveti nevoie si discutam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) :D s-ar putea sa mi se ia de bere pana ma intorc... deja am bagat vreo 80 de feluri de bere in mine :P :P ;) :D

da, lauda-te, ashea ca sa ne faci in ciuda, deh... ce bine e de unii! :D

 

oare cat timp o sa mearga asa bine? ;)

nu fii bre carcotash :D :D

sa speram ca o sa mearga asa mult si bine.

daca n-o fi asa... s-or gasi alternative, noi sa fim sanatosi!

 

In curte :moto:

 

Acum serios, daca are careva nevoie de gazduire pe perioada mai lunga (cand pleaca mai multe zile si ii e frica sa lase mobra in fata blocului, etc.) va pot ajuta cu gazduire la noi in curte. Free. Zona Cocosul Rosu. Dati PM cand aveti nevoie si discutam.

hihihi... ca tot romanu' mocangiu... daca e moca, as intreba si io... as pleca o saptamana prin mai, cam intre 15 si 22 mai.

se poate? :whip:

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...