Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Si daca nu s-a cazut de acord cu casa roz, insemna sa iti iei jucariile si sa pleci?? :cheers: Puteai sa vii cu noi, after all, mai important e sa bem un suculeanu impreuna! :burnout:

 

Indeed...ramane p data viitoare

ps: nu era casa roz :hug:...era in zona

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

" "Sorry" seems to be the hardest word..."

Daca nu m`a ascultat nimeni...:cheers:

Vroiam sa mergem intr`o locatie noua...In afara d Carmen nu mai fusese nimeni p`acolo...da` na...dak romanului nu`i plac lucrurile noi...

 

@Jordy...am uitat sa`mi iau plasa d la tine aseara cand am plecat din Biker's...si dupa eu am fost sa o las p Liz acasa...anyway...there`s no sugar :burnout:

 

Daca vreti putem merge saptamana asta acolo. Mi-am amintit si cum se numeste: Comiva :hug:

Pot sa trec eu vineri, mai devreme sa vad cu stau cu locurile. Sa nu ne trezim acolo ca nu avem unde sta.

 

Ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti putem merge saptamana asta acolo. Mi-am amintit si cum se numeste: Comiva :cheers:

Pot sa trec eu vineri, mai devreme sa vad cu stau cu locurile. Sa nu ne trezim acolo ca nu avem unde sta.

 

Ce ziceti?

 

mie mi-a placut la nasu :burnout:

dar daca se voteaza putem merge si in alta parte :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti putem merge saptamana asta acolo. Mi-am amintit si cum se numeste: Comiva :burnout:

Pot sa trec eu vineri, mai devreme sa vad cu stau cu locurile. Sa nu ne trezim acolo ca nu avem unde sta.

 

Ce ziceti?

 

O colega d serviciu e prietena cu the boss...se poate rezolva cu un tel in ceea c priveste rezervarea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@Jordy...am uitat sa`mi iau plasa d la tine aseara cand am plecat din Biker's...si dupa eu am fost sa o las p Liz acasa...anyway...there`s no sugar :burnout:

ti-o recuperezi :cheers: data viitoare cind mergem la o plimbarica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-e paralel, si, cum s-a stabilit deja ca am si eu drept de vot.. ma declar neutru!! :cheers:

 

..as previously stated, important e sa ciocnim un ceai/suc/cappucino/et caetera.. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la Nasu" , restaurantul de langa scoala , este super tare acolo , dar nu o sa mai tina deschis decat saptamana asta , o sa se extinda si o sa ramana doar cu terasa , pana termina de amenajat ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la Nasu" , restaurantul de langa scoala , este super tare acolo , dar nu o sa mai tina deschis decat saptamana asta , o sa se extinda si o sa ramana doar cu terasa , pana termina de amenajat ,

 

@alexander... nasu' era nou pt trei sferturi daca nu mai mult dintre noi! Si nu da vina pe noi ca nu acceptam noutatea pentru toanele altora

 

Nu votez nimic acum, vineri lipsesc cu desavarsire asa ca va doresc seara placuta si sa aud povesti noi (tina!)

 

:cheers: :hug: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbind eu, asa, cu cineva ( :cheers: ), vazui pe una dintre pozele facute la prima iesire cat de civilizat am mers. Si ne-a iesit din prima, fara instructiuni, convins, batai de cap, contradictii etc...

 

Da' ete ca nu m-a lasat forumul sa atasez... :burnout:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbind eu, asa, cu cineva ( :hug: ), vazui pe una dintre pozele facute la prima iesire cat de civilizat am mers. Si ne-a iesit din prima, fara instructiuni, convins, batai de cap, contradictii etc...

 

Da' ete ca nu m-a lasat forumul sa atasez... :burnout:

:( :P

 

@Kali

Pune pozele pe http://imageshack.us/ apoi aici dai copy/paste la link-ul generat. Apare un Thumbnail dragut si cine da click pe el vede poza clara la scara normala, pe site la ei :hug:

Multumim, Thomas! :cheers:

 

Le-am dat cu crop si resize, pen'ca n-avea rost sa "admiram" si lipsa de peisagiu.. :what:

 

coloana1oe6.jpg

coloana2vb7.jpg1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bey militaurilor, nu stiti pe nimeni cu un papuc sa-mi car si eu epava pana la service si inapoi? Am nevoie pentru vineri pana la Dacoserv pentru constatarea daunelor... Ofer recompensa :burnout: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bey militaurilor, nu stiti pe nimeni cu un papuc sa-mi car si eu epava pana la service si inapoi? Am nevoie pentru vineri pana la Dacoserv pentru constatarea daunelor... Ofer recompensa :angryfire: :angryfire:

bre, io n-am idee, dar poti incerca la "Getax", au si Dacia papuc/transport marfa. Fara gluma!

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bey militaurilor, nu stiti pe nimeni cu un papuc sa-mi car si eu epava pana la service si inapoi? Am nevoie pentru vineri pana la Dacoserv pentru constatarea daunelor... Ofer recompensa :angryfire: :baldy:

eu stiu pe un tip cu o duba, daca vrei iti dau nr lui.

 

<small>--- Mesaj completat în 10 Apr 2008 08:31 -------------</small><br/>

Vorbind eu, asa, cu cineva ( :angryfire: ), vazui pe una dintre pozele facute la prima iesire cat de civilizat am mers. Si ne-a iesit din prima, fara instructiuni, convins, batai de cap, contradictii etc...

 

daaaaa... mai putin aia care au :angryfire: din prima

 

da, printre care si io... nu chiar din prima, da' din a doua tot am plecat :angryfire: ca mi-am dat seama ca nu sunt si io in poze :baldy:)

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shinule, io zic ca da. Din pacate, voi ajunge tarziu la intalnire. Te rog frumos sa nu pleci repede, ca am de gand sa te pervertesc, data trecuta nu am avut timp :angryfire: Vino cu un CV in romana si cu o scrisoare de intentie. :angryfire:

 

 

Kiddin'. Maine vin si eu la nashu', da' ajung - conform stilului - la 21.30. Pupa-v-as. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shinule, io zic ca da. Din pacate, voi ajunge tarziu la intalnire. Te rog frumos sa nu pleci repede, ca am de gand sa te pervertesc, data trecuta nu am avut timp :angryfire: Vino cu un CV in romana si cu o scrisoare de intentie. :angryfire:

Kiddin'. Maine vin si eu la nashu', da' ajung - conform stilului - la 21.30. Pupa-v-as. :angryfire:

..locatia sau limba?? daca limba, cu sau fara diacritice?? :angryfire:

Eo nu stiu daca va joinez maine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shinule, io zic ca da. Din pacate, voi ajunge tarziu la intalnire. Te rog frumos sa nu pleci repede, ca am de gand sa te pervertesc, data trecuta nu am avut timp :baldy: Vino cu un CV in romana si cu o scrisoare de intentie. :angryfire:

Kiddin'. Maine vin si eu la nashu', da' ajung - conform stilului - la 21.30. Pupa-v-as. :baldy:

Sa ma ceee? :angryfire: CV n-am decat in engleza ca nu mai aplic pentru joabe in Miserupia Romania :baldy:

 

Ramane stavilit, pe la Nasu' 'n jur de ora 20?

 

@JJ, baba perversa ce esti, numai tu esti di_vina ca ma luara toti peste chicior :angryfire:

 

Alte noutati : in maxim 3-4 saptamani devin chilot weei, nu va vine sa credeti, nu? :angryfire:

LE: nici mie, da' deja si mobra incepe sa fie pe teava :baldy:

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...