Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

hey....care din militaristi mergeti la mare de 1 mai? nu am mai intrat pe forum si nush daca ati discutat ceva. eu plec pe 30 la 2 mai dar o sa iau varianta bucuresti harsova cta mangalia....nu prea imi place mersu pe autostrada iar drumul asta e chiar frumos :baldy: . oricum daca mai mergeti o sa o iau pe autostrada pana la slobozia. iese motorasu meu din service sap asta dupa o lunga asteptare....bafta :angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire:

Editat de horseman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare si bine v-am gasit.

Cam tarziu dar ma inscriu si eu. Proaspat posesor de Honda CBR F4i. Galbenaaa. Locatie? Iuliu Maniu colt cu Timonierului. Daca e cineva de prin zona poate imi da si mie o idee unde as putea sa tin BeBeLusha.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si bine v-am gasit.

Cam tarziu dar ma inscriu si eu. Proaspat posesor de Honda CBR F4i. Galbenaaa. Locatie? Iuliu Maniu colt cu Timonierului. Daca e cineva de prin zona poate imi da si mie o idee unde as putea sa tin BeBeLusha.

salut.

chiar ma intrebam al cui e motorul. l-am vazut acum citeva zile parcat in fata intrarii in bloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala galben nuh? frumoasa jucarica :bigstar:

 

intreaba-i pe nenicii aia de la vulcanizare de langa tine, tre sa stie ei ceva. Dai si tu o bere si tre sa apara veun locshor. Daca nu, alarma, antifurt, priponesti sanatos de gard si aia e. Majoritatea prin zona asta le tine afara.

 

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala galben nuh? frumoasa jucarica :finger:

 

intreaba-i pe nenicii aia de la vulcanizare de langa tine, tre sa stie ei ceva. Dai si tu o bere si tre sa apara veun locshor. Daca nu, alarma, antifurt, priponesti sanatos de gard si aia e. Majoritatea prin zona asta le tine afara.

 

bafta!

 

Frumoasa foc. O sa ii intreb si daca rezolv dau doua beri. Astept prima adunare sa particip si eu, sa cunosc gashka de militari. Din pacate vremea nu ne ajuta. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo, Militariul, vineri ne vedem la 21.00 la nashu. Evribadi in par. :finger: Pana atunci, super_buburuza si cu mine vom mai avea info legate de actiunea cu caminul Floarea Rosie :bigstar: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-AR TENTA ASA CEVA? PREA RISCANT TOTUSI!!!

Nu m-ar tenta.. mi se pare o tampenie.. mai bine parapantism, deltaplanism (sau cum dracu' s-o zice).. what's so fun in being dragged behind a motorcycle, chiar si la viteza aia?? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo, Militariul, vineri ne vedem la 21.00 la nashu. Evribadi in par. :finger: Pana atunci, super_buburuza si cu mine vom mai avea info legate de actiunea cu caminul Floarea Rosie :bigstar: :moron:

 

Cica eu ajung si in otopeni...

 

Cat despre batranei, am vb cu o tipa de la servier (firma de medicamente) sa se intereseze cum putem pune mana pe ceva medicamente de la ei! nu stiu daca reusesc sa faca asta pana in paste, mai ales ca o sa plec din sediul asta de saptamana viitoare dar, legatura o sa-mi ramana cu servier-ul!

Va tin la curent, daca e ceva sunati-ma!

 

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot vineri e si party-ul celor de la Italia Motors, in Otopeni. Should we...? :bigstar:

eu stiam ca e in Bikers la Ursu!

 

Va invitam la un gratar si la o bere intre prieteni pe data de 18.04.2008 ( locatia Bikers Bar –bd. Matei Voievod)
Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica eu ajung si in otopeni...

 

Cat despre batranei, am vb cu o tipa de la servier (firma de medicamente) sa se intereseze cum putem pune mana pe ceva medicamente de la ei! nu stiu daca reusesc sa faca asta pana in paste, mai ales ca o sa plec din sediul asta de saptamana viitoare dar, legatura o sa-mi ramana cu servier-ul!

Va tin la curent, daca e ceva sunati-ma!

 

:finger:

 

:moron: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stiam ca e in Bikers la Ursu!

TRU!! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e, my mistake. Petrecerea celor de la Italia Motors e la Ursu. Am atatea pe cap, ca m-am zapacit. Nu trageti... :bigstar:

Ce dai?? :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vezi ce dau daca trageti ... :finger:

Din ciclul "ce dai bah, nu stii sa-njuri?"?? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa foc. O sa ii intreb si daca rezolv dau doua beri. Astept prima adunare sa particip si eu, sa cunosc gashka de militari. Din pacate vremea nu ne ajuta. :finger:

 

Salutare,

Si eu astept prima adunare din Militari(stau pe Uverturii colt cu Veteranilor)... maine aniversez o luna de cand am luat A-ul.. :bigstar: asa ca abia astept sa va cunosc. :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...