Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

MI-am dat seama de un lucru foarte important azi.Femeile nu ma merita.Daca cred ca nu e asa, le las sa-mi dovedeasca...Azi sunt bun de marinimos...Acum realizez cat de fericiti sunt cei saraci cu duhul... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

MI-am dat seama de un lucru foarte important azi.Femeile nu ma merita.Daca cred ca nu e asa, le las sa-mi dovedeasca...Azi sunt bun de marinimos...Acum realizez cat de fericiti sunt cei saraci cu duhul... :)

 

Bah, esti dus, sa mor de nu.. :laugh:

 

Diseara Bikers Otopeni, nu? :laugh:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hebe, nu stiuexact la cat ajung

te sun, oricum, vin direct la capela, presupun ca undeva in jur de 21.00 (am mult de lucru la job si nu pot pleca repede... zilele astea numai aproape de 21.00 am plecat de la job)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, esti dus, sa mor de nu.. :laugh:

 

Diseara Bikers Otopeni, nu? :laugh:

Vin diseara ...sa mi se pregateasca o masa cu un picior rupt....Ne vedem acolo sa ne dezmatuim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca doriti sa faceti o plimbare pentru a-l conduce pe Silivan pe ultimul drum ... maine cu mobrele indiferent de vreme la 13 00 la biserica Sf Ilie prelungirea Ghencea ...

Si-ar fi dorit cu siguranta sa fim in numar mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uitati-va cine e devreme acasa,nu ca altii.....sa-si bea mintile prin cluburi,ce inseamna sa fi legat de glie :smoke: :D :D .Sunt un vrenic si maine ma scaol la ora 7 sa ma duc la munca.Pacat ca nu venirati mai multi la petrecere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sonea, te-am visat tata! Stateai in gazda la o baba, undeva la tara si nu aveai voie sa fumezi, ti-a ascuns baba tigarile si acum asteptai sa vina militarii in vizita sa-ti aduca tigari :smoke: Eu cautam cheia de la pivnita cu vin :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sonea, te-am visat tata! Stateai in gazda la o baba, undeva la tara si nu aveai voie sa fumezi, ti-a ascuns baba tigarile si acum asteptai sa vina militarii in vizita sa-ti aduca tigari :smoke: Eu cautam cheia de la pivnita cu vin :D

Daca sunt frumos..eu ti-am mai spus ca sunt superb iti dai seama daca ma viseaza barbatii ca femeile pun poza mea sub perna in loc de busuioc sa se marite mai repede.Nu mai fumez de ceva timp si daca as fi avut eu cheile de undeva sigur le pierdeam asa ca e groasa.....

 

Buna dimineatza ! o saptamana usoara la toata lumea .

PS ar trebui sa ne vedem si sa stabilim una alta referitor la sfarsitul de luna

 

Gagici in bishboca goala se dau pe la tine pe la palat?Vreau sa stiu cate imi incap in sac sau tu le livrezi la geamantan?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uitati-va cine e devreme acasa,nu ca altii.....sa-si bea mintile prin cluburi,ce inseamna sa fi legat de glie :smoke: :D :D .Sunt un vrenic si maine ma scaol la ora 7 sa ma duc la munca.Pacat ca nu venirati mai multi la petrecere.

 

Eu am ramas sa ii sustin pe baietii din Titan :P

 

 

Buna dimineatza ! o saptamana usoara la toata lumea .

PS ar trebui sa ne vedem si sa stabilim una alta referitor la sfarsitul de luna

 

Da, trebuie neaparat sa ne vedem. Nici la ping pong n-am mai fost si nici concursul ala de table nu l-am mai organizat...

 

 

Neata!

 

@danradu: cred ca ar cam fi cazul, ca mai e putin. Va astept pe la mine joi seara. 8.30.

 

Eu miercuri am petrecerea de Craciun si sper sa fiu in stare sa apar

Mi-e dor de voi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa dati un cico la cat am tipat acolo si v-am aplaudat :D

 

 

Trebuia...dar am ramas fara bani in timp ce ne manelam pe acolo dupa cum ai observat ! :D

 

Data viitoare dam....daca nu bagam iar o manea ! :D) Sa ma tragi de maneca ! Inca o data multumim ! :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata vietnammmmmmmmmmmmmm..........Baietelul e insetat si infometat tre sa-si ia nevasta ca altfel il mananca cainii sau catelele......Mai bine infometat fdecat insurat.Facem si noi ceva interesant diseara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata vietnammmmmmmmmmmmmm..........Baietelul e insetat si infometat tre sa-si ia nevasta ca altfel il mananca cainii sau catelele......Mai bine infometat fdecat insurat.Facem si noi ceva interesant diseara?

 

ce pacat ca nu te baga nimeni in seama... mi se rupe inima cand te vad asa batut de soarta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...