Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

referitor la intalnirea de maine seara , a intervenit o schimbare in ceea ce priveste locatia

reuniunea de clasa va avea loc la apart. din militari de pe Barsanesti , si asa este libera locatia , detalii voi da maine , lista este deschisa ...propuneri ..initiative..?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

;)

 

Si ma fac si mai a dracu'

Adio! Sa nu te vad ca nu stiu ce-ti fac :wave:

 

Stai linistita ca te mai cauta dracu,de fapt si aluia ii e frica de tine......hai ushi din peisaj babo.

referitor la intalnirea de maine seara , a intervenit o schimbare in ceea ce priveste locatia

reuniunea de clasa va avea loc la apart. din militari de pe Barsanesti , si asa este libera locatia , detalii voi da maine , lista este deschisa ...propuneri ..initiative..?

facem un karaoke,am pregatit melodia preferata a grupului aia cu pusca si cureaua lata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

referitor la intalnirea de maine seara , a intervenit o schimbare in ceea ce priveste locatia

reuniunea de clasa va avea loc la apart. din militari de pe Barsanesti , si asa este libera locatia , detalii voi da maine , lista este deschisa ...propuneri ..initiative..?

 

I'm in. Zi-ne ora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boris va pacaleste, el la 10 trebuie sa fie in pat ... va zic eu ...! Ca maine munceste!

 

Pisi tu stai acasica ... vin pijamalutzele ::::::::::::D)))))))))) ... si orezutzul!

 

Seara buna! Pijamalute cu dromaderi , sau fara? :wave:

Eu bag un patinoar de la ora 21 ! Cred ca aveti deja planurile facute ! ;)

O seara buna! ;)

Editat de madalushu'mic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai recunosc,imi merge atat de prost incat imi e frica sa nu mi se uzeze tastatura ca bani sa cumpar alta nu am.Daca stiti cumva cand arunca astia electonicele din casa poate facem o banda sa praduim tastaturi

 

Baga-ti p#&@-n ea recesiune ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va ganditi ca unii au de lucru si pe voi va doare in brishca....Adidasule pt ca nu am mai avut cu ce sa o hranesc a plecat si aia tot de la recesiune si nu mai am ce sa-mi bag.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va ganditi ca unii au de lucru si pe voi va doare in brishca....Adidasule pt ca nu am mai avut cu ce sa o hranesc a plecat si aia tot de la recesiune si nu mai am ce sa-mi bag.

 

In doi ani trece si recesiune si se rascoala ea :wave:

 

neatza ! .. miros de weekend ... ;)

 

 

Good moooornin', Vietnaaaaaaam! ;)

 

Miroase a weekend, intr-adevar :D

 

La mine miroase a concediu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neatza ....

Ce faceti copii?

ai uitat un ? ia fi atenta...Ce faceti?copii?

 

In doi ani trece si recesiune si se rascoala ea ;)

 

La mine miroase a concediu ;)

Trebuie sa gasesc pe cineva sa-mi sufle-n pupa poate asa mai prind viteza...si scap de recesiune.

 

Borris ... cum ai petrecut noaptea trecuta... ti-ai implinit fantezia :wave: ..... prietenii stiu de ce

Cred ca tre sa schimbe un cauciuc.....de fapt sunt sigur ca s-a lasat cu victime...Cum ziceai Kali acetona pe sha?Cred ca cineva a fost bantuita aseara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa gasesc pe cineva sa-mi sufle-n pupa poate asa mai prind viteza...si scap de recesiune.

 

Vant la Pupa! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vant la Pupa! ;)

Adidasule sa nu fie vant dala mirositor.......

 

la tribord ce se aude? :wave:

Daca ne bazam ăe \buburuza nimic.

Stau cu Razvan in pat ca doi indragostiti,sper sa nu/mi fi facut nimic aseara.........Ai dracu aia caree mai beau de poimaine incolo........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...