Jump to content

Zona Militari

Kali
 Share

Recommended Posts

Clamanescul, vii azi? M-as bucura enorm dc ai gasi hartile alea, sa barfim un pic despre alpi... :)

• Replies 20k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Kali

928

• super_buburuza

1294

• cosmin_sn

1474

• claman

1105

Top Posters In This Topic

Posted Images

Clamanescul, vii azi? M-as bucura enorm dc ai gasi hartile alea, sa barfim un pic despre alpi... :)

Vin in fiecare Joi :) caut si harta cu trasee ..sper sa o gasesc

ce zi e ?

zi cu soare

Salutare. Caut doritori de tura lunga Sibiu-Dunare-litoral, dupa urmatorul program:

26.07.2013 - Sibiu-Orastie-Simeria-Hunedoara-Resita-Oravita-Moldova Noua. - 343 km

27.07.2013 - Moldova Noua-Orsova-Calafat-Corabia-Zimnicea - 460 km

28-07.2013 - Zimnicea-Giurgiu-Oltenita-Calarasi-Fetesti-Constanta-Eforie N (sau Costinesti , sau Vama Veche...dupa preferinte si inspiratie) - 390 km

28.07 - 05.08.2013 - Plaja+bere

05.08.2013 - litoral-A2-Bucuresti-A1-Pitesti-Sibiu - 550 km

alte discutii la tel 0752.17.29.25

Salutare. Caut doritori de tura lunga Sibiu-Dunare-litoral, dupa urmatorul program:

26.07.2013 - Sibiu-Orastie-Simeria-Hunedoara-Resita-Oravita-Moldova Noua. - 343 km

27.07.2013 - Moldova Noua-Orsova-Calafat-Corabia-Zimnicea - 460 km

28-07.2013 - Zimnicea-Giurgiu-Oltenita-Calarasi-Fetesti-Constanta-Eforie N (sau Costinesti , sau Vama Veche...dupa preferinte si inspiratie) - 390 km

28.07 - 05.08.2013 - Plaja+bere

05.08.2013 - litoral-A2-Bucuresti-A1-Pitesti-Sibiu - 550 km

alte discutii la tel 0752.17.29.25

Exista topic de intalniri ,evenimente,excursii... chiar trebuie sa umpli forumul cu excursia asta ?

Si noi ar trebui sa venim la Sibiu sa plecam cu tine ? :crack:

Edited by claman

Salutare tuturor!

M-am adaugat si eu in peisajul mioritic( militari) ceva mai zgomotos de data asta ... :eek:

Am tot cotrobait ( sa zic asa) dupa locuri unde se intalnesc motociclisti in zona, si in afara de politehnica( pe unde n-am mai vazut pe nimeni cand am trecut) , nu am vazut nimic.

Unde va intalniti? Cand? Asta daca as putea sa ma alatur.

P.s: abia "mi-a cazut puful" si sfaturile garla sunt binevenite. Promit sa ciulesc urechea :D :D

Asfalt uscat!

Va salut domnilor (si domnisoarelor, ca sa nu fie discriminare). Marti, sau miercuri, merg pana in Bucuresti sa rezolv o problema. Dar as dori totodata sa vad si de echipament pentru motocicleta (casca, geaca, manusi, etc.). Imi puteti spune daca exista magazine in sectorul 6 unde as putea proba si achizitiona cele mentionate?! Sau poate sunt colegi din zona, care au de vanzare? Nu cunosc foarte bine capitala, asa ca nu as dori fiu obligat sa merg aiurea prin tot orasul.

Va multumesc pentru ajutor.

Salutare tuturor!

M-am adaugat si eu in peisajul mioritic( militari) ceva mai zgomotos de data asta ... :eek:

Am tot cotrobait ( sa zic asa) dupa locuri unde se intalnesc motociclisti in zona, si in afara de politehnica( pe unde n-am mai vazut pe nimeni cand am trecut) , nu am vazut nimic.

Unde va intalniti? Cand? Asta daca as putea sa ma alatur.

P.s: abia "mi-a cazut puful" si sfaturile garla sunt binevenite. Promit sa ciulesc urechea :D :D

Asfalt uscat!

ne vedem joi dupa ora19:30 la coloana....in politehnica

Va salut domnilor (si domnisoarelor, ca sa nu fie discriminare). Marti, sau miercuri, merg pana in Bucuresti sa rezolv o problema. Dar as dori totodata sa vad si de echipament pentru motocicleta (casca, geaca, manusi, etc.). Imi puteti spune daca exista magazine in sectorul 6 unde as putea proba si achizitiona cele mentionate?! Sau poate sunt colegi din zona, care au de vanzare? Nu cunosc foarte bine capitala, asa ca nu as dori fiu obligat sa merg aiurea prin tot orasul.

E un magazin in zona cotroceni, http://mymoto.ro/bucuresti_cotroceni.html

Mai e pe blvd Timisoara un magazin http://www.motorteam.ro/contact

Si cu siguranta o mai fi, dar astea le stiu eu.

Poti de asemenea sa vorbesti cu Razvan( pe forum Metricmotion) , aduce echipamente icon si thor (parca?!). Magazinul e pe Str. preciziei, f aproape de intrarea in Buc.

Succes!

ne vedem joi dupa ora19:30 la coloana....in politehnica

Salut,

mersi de heads-up!

eu , de obicei, sunt la serviciu pana la 22:00 , va gasesc acolo dupa 22:00?

Poti de asemenea sa vorbesti cu Razvan( pe forum Metricmotion) , aduce echipamente icon si thor (parca?!). Magazinul e pe Str. preciziei, f aproape de intrarea in Buc.

Succes!

Salut,

mersi de heads-up!

eu , de obicei, sunt la serviciu pana la 22:00 , va gasesc acolo dupa 22:00?

depinde de tantari ... si de cati ne strangem si ce chef avem.

depinde de tantari ... si de cati ne strangem si ce chef avem.

ok, o sa trec pe acolo joi :D

Piffone, pentru tine venim toti si ne lasam mancati de tzantzari :) daca nu ne mai gasesti inseamna ca ne-au mancat integral si au vandut motoretele :)

Kiddin', te asteptam cu drag :beer:

Piffone, pentru tine venim toti si ne lasam mancati de tzantzari :) daca nu ne mai gasesti inseamna ca ne-au mancat integral si au vandut motoretele :)

Kiddin', te asteptam cu drag :beer:

ok , ii dau gaz si ajung imediat dupa 22 :00, joi ! Asta daca nu ma vars ^^ ,asa cum am facut aseara.

Sa auzim de bine!

Nu te grabi , la 22:00 nu cred ca mai gasesti pe cineva , aistia se culca devreme :))

tocmai ce vream sa spun ca mai bine suni pe vre unu si vezi pe unde suntem, ca daca ne alunga tantarii poate ne aciuma la cico/bere pe undeva prin cartier.

pai?

stati pana atunci sau ne prindem alta data?

nu pot ajunge mai devreme neam :(

Bai, luati Autan in bagajul lui bebelu' :)) si stati pana vine si Piffulicius. Pe urma, ne mutam intr-o crasma. Agreed?

Bai, luati Autan in bagajul lui bebelu' :)) si stati pana vine si Piffulicius. Pe urma, ne mutam intr-o crasma. Agreed?

off: Incercam pe consumabile si accesorii la bursa? :)

on: YES YES! :10:

sau daca imi dati un numar de telefon pe PM , sun