Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Boon! :cheers:

 

mah in pana mea, tu nu ai nici 300 km facuti cu motoru si gata, esti zmeu. ai tu impresii ca motorul sta bine la 180 si ca esti stapin pe el., oi fi un rosi si nu stim noi

Las' bre, ca-l bat io, eftin! De 10 lei stii cata bataie ii dau? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

bine mai kali si acu spui!

 

 

de stiam veneam direct acolo

Uau!! Triplete!! :)

 

Strumphitzo, c'est toi in avatar?? :laugh: Nu de alta, da' simturile mele de hibrid (am gene de porc, magar si delfin) tresalta la privirea pe care o arunca don'shoara!! 38.gif

 

Nu te speria de Jei Jei, e un nebun inofensiv.. :bigstar: :clap:

 

Decaveule, adu-mi aminte sa-ti aduc discurile si uochelarii, ma stiu prost ca uit!! :cheers:

 

 

 

..noroc ca prind curaj cand ma uit in jur.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da eu sunt in poza aia?

chiar nu seman deloc?

:cheers: naspa

*caugh* Eu nu te cunosc personal.. *caugh*

 

:)

 

eu il bat gratis, nu vreau nici taxa de 10 lei

Nu se po' gratis, duar ii suntem pretini, nu?? E CA CU CAinii, nu-i dai degeaba, ceri o taxa formala.. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inteleg

Mandro, pentru privirea aia fac un efort si imi misc posterioru' asta secsos pana'n Meletari!! :)

 

As i said, nu te speria, sunt inofensiv.. dar ochiu' meu de artist a fost profund impresionat!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da eu sunt in poza aia?

chiar nu seman deloc?

:P naspa

Strumfitzo, m-ai cucerit! :)

 

Uau!! Triplete!! :laugh:

 

Strumphitzo, c'est toi in avatar?? :P Nu de alta, da' simturile mele de hibrid (am gene de porc, magar si delfin) tresalta la privirea pe care o arunca don'shoara!! 38.gif

 

Nu te speria de Jei Jei, e un nebun inofensiv.. :clap: :)

 

Decaveule, adu-mi aminte sa-ti aduc discurile si uochelarii, ma stiu prost ca uit!! :cheers:

 

 

 

..noroc ca prind curaj cand ma uit in jur.. :)

Iote si concurentza! :)

 

Las' ca si io uit! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iote si concurentza! :bigstar:

Cine nu shacalizeaza cu mine, shacalizeaza impotriva mea?? :cheers:

Shacalul shacalului meu e shacalul meu?? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se po' gratis, duar ii suntem pretini, nu?? E CA CU CAinii, nu-i dai degeaba, ceri o taxa formala.. :clap:

Hadevar grait-ai! :laugh:

 

Cine nu shacalizeaza cu mine, shacalizeaza impotriva mea?? :cheers:

Shacalul shacalului meu e shacalul meu?? :)

Macar de forma/fatzada! :P Shacal rulz! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu il bat gratis, nu vreau nici taxa de 10 lei

 

 

Buei da` rai mai suntetzi...Oricum face cum si c vrea indiferent d posturile moralizatoare d p forum. Shinule ai grija doar....fii cu ochii`n 4 sa nu ai evenimente neplacute ca sa nu`mi sara mie lumea`n cap cu d`alea : "uite...ti`am zis noi...si tu ii luai apararea" :).

 

E matur, vaccinat si cu pedigree asa ca indiferent d ale noastre opinii Pustiulica tot ca el face. E ambitios omu` tre` sa recunoajtem...

Ai grija sa nu tavalesti motorul si sa nu t sifonezi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O invata si pe strumfita cineva cum sa posteze...nu de alta dar nu mai nimeream sa dau cursorul mai jos ...ziceam ca mi s-a blocat laptopul.......acelasi post de 2 3 ori :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap man... told you...am fost si eu ca tine...am facut ce`ti zice toata lumea sa nu faci (500km in 5 zile fara plastic si fara motor inmatriculat)...deci stiu cum e. Knd o sa t vezi cu plasticul in mana si cu "A" p el...o sa`l pretuiesti mai mult (asta dak ai deja "B").

Cred ca de-al dracu' o sa scrie numai A pe el, ca altceva nu mai vreau :clap:

Thanks for the support :hugs:

 

mah in pana mea, tu nu ai nici 300 km facuti cu motoru si gata, esti zmeu. ai tu impresii ca motorul sta bine la 180 si ca esti stapin pe el., oi fi un rosi si nu stim noi

Azi am implinit 300 :) El sta extrem de bine la 180, da' nu pentru ca-s eu stapan ci pentru ca asa sta el :P

Nu ma cred zmeu, stiu ca-s dobitoc, da' cu ochii-n 4, in ideea ca poate o sa fiu un dobitoc viu...

 

Buei da` rai mai suntetzi...Oricum face cum si c vrea indiferent d posturile moralizatoare d p forum. Shinule ai grija doar....fii cu ochii`n 4 sa nu ai evenimente neplacute ca sa nu`mi sara mie lumea`n cap cu d`alea : "uite...ti`am zis noi...si tu ii luai apararea" :bigstar:.

 

E matur, vaccinat si cu pedigree asa ca indiferent d ale noastre opinii Pustiulica tot ca el face. E ambitios omu` tre` sa recunoajtem...

Ai grija sa nu tavalesti motorul si sa nu t sifonezi :cheers:

Posturile moralizatoare au rostu' lor... Nu intru in intersectie cu mana in gaz, ma asigur de 8 ori, merg aproape mereu cu 50, depasesc FOARTE regulamentar si toate cele.

 

Grija mare am, ca sa ma bucur de el pan' la batranete, sa nu planga iubitica mea si sa nu ranesc pe nime'. Cat despre motor, nu-l dau pe jos, ca plang 1000 de ani :laugh:

 

BRB, halesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amice, esti tampit :cheers: Nu-l dai p[e jos ca plangi 1000 de ani. Ete, p.ula, ca sa ma exprim academic. Crezi ca depinde de tine? Ce categorie de om poti fi (ca daca scriu io, iara da forumul cu "cuvant urat") ca sa-ti imaginezi ca nu ESTI CAZ PENAL! De parnaie ai auzit? Stii cum e pe acolo? Hai cu mine intr-o zi sa-ti arat... Sa vezi ce "pierzi"...

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caz penal da, parnaie pentru lipsa carnet, cu circumstante atenuante (gen scoala terminata) nu se face :cheers:

 

Am si mentionat, mi-a cam ajuns pan' la carnet cu plimbarile, da' ma manca in ultimul hal :)

 

LE: si DA, depinde numai de mine daca-l dau jos sau nu! Daca intra unul in mine, atunci e un pic alta poveste dar apar prea multe posibilitati vis-a-vis de vina ...

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caz penal da, parnaie pentru lipsa carnet, cu circumstante atenuante (gen scoala terminata) nu se face :cheers:

 

Am si mentionat, mi-a cam ajuns pan' la carnet cu plimbarile, da' ma manca in ultimul hal :)

 

LE: si DA, depinde numai de mine daca-l dau jos sau nu! Daca intra unul in mine, atunci e un pic alta poveste dar apar prea multe posibilitati vis-a-vis de vina ...

Shinule, am facut si io tampenii d-astea, da' a inceput sa-mi fie draga viatza, crede-ma. ma vezi pe mine sa ma dau fara? daca doamne fereste faci vreo nefacuta, din vina ta, fara carnet, ai cam pus-o!!! incearca sa vezi partea buna din criticile aduse, nu te mai incapatzana prosteste! la 30km/h daca nu zaresti o piatra sau o groapa la timp, poti sa-ti rupi oasele. se vede ca inca nu te-ai dat pe jos inca! DAR NICI NU-TI DORESC!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...