Sari la conținut

Tabara Enduro Lazarea


Postări Recomandate

Mai merge cineva din Buc?

 

Eu nu am cum - o sa fiu la cateva zile dupa nasterea mostenitorului. Insa te sfatuiesc sa mergi indiferent daca mai vine altcineva din buc sau nu. O sa inveti foarte mult in 2 zile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multa sanatate mostenitorului!!!

99% merg, pana in aprilie mai e mult, oricum nu stiu exact cat stau ca o sa fie 3 serii, incepatori , B si A, si poate stau si la b

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, m-as baga si eu.

Si eu.

Patrick ne poti da mai multe detalii, legat de eventuale posibilitati de cazare si costurile cursului?

Va fi cumva asemenator cu ce s-a petercut anu trecut?

Editat de MacLeod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

asteptam detalii.m-ar interesa si pe mine, avand in vedere succesul episodului 2007.

costuri, ce si cum, detalii suplimentare...

Tocmai ce am vorbit cu Patrick la telefon. Se pare ca va amana tabara cu inca o saptamana. Asteptam mai multe detalii si asteptam sa ne intalnim acolo.

PS Eu m-am hotarat - intru la incepatori :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nici la incepatori nu stiu daca ma descurc (mi-ar trebui o categorie de 'pensionari si/sau persoane care nu au ce cauta pe un enduro'). Dar daca reusesc sa-mi schimb motorul pana atunci, am sa incerc sa vin.

 

E tabara de antrenament. Curs. Scoala. Nu e competitie. Sunt exercitii care ti se explica pe indelete si apoi trebuie sa le faci de mai multe ori sub supraveghere si ti se dau sfaturi despre ce faci bine si ce anu astfel ca pana la sfarsit sa executi miscarile invatzate corect.

Deci poti sa vii fara nici o problema daca ai dorinta sa inveti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ionut, daca vei avea vreodata dubioasa onoare de a ma vedea pe mine pe un enduro, vei intelege de ce am spus cele de mai sus.

 

Daca ai genul asta de complexe ti-ai ales sportul gresit. Nimeni nu s-a nascut invatzat. Cu cat inveti mai corect de la inceput cu atat iti va fi mai usor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greg va fi in Lazarea pentru antrenament pe data de 29 aprilie-4mai.

Cine este interesat sa ma contacteze la numarul de tel.0788 766 495

sau prin mail

 

logs-house@hr.astral.ro*

:wink: :kiss: :) :lol: :lol:

Poate vine pe la mare....Aici e 1 maiuuuuu......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Greg va fi in Gheorghieni intre 6-11 mai. Vor fi programate 6 zile de training pe 3 nivele de indemanare:

- hobby

- B

- A

 

Aveti programul in fisierul atasat. Doritorii sunt rugati sa-si bifeze optiunile in tabelul atasat si sa-l trimita pe mail lui Patrick la logs-house@hr.astral.ro. Pentru detalii tot Patrick va lamureste la 0731 018680.

 

Eu zic ca merita fiecare banutz si fiecare minut. Daca imi pacalesc nevasta sa o las acasa cu copilul de o luna voi veni si eu la B.

tabara_enduro.zip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca este primul curs la care ma duc consider ca trebuie sa incep cu "hobby"

asta inseamna ca o sa inceap de marti da nu am inteles la ce ora sa strange poporu in lazarea (sa plec de dimineata devreme sau de seara ?!?)

 

mai pleaca careva din bucuresti ?

 

cu NX650 se primeste sau trebuie musai KaTeeM ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
bineinteles ca se va tine,obiectivul fiind de o tabara pe luna

:rolleyes:

 

Ce se aude cu tabara ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...