Sari la conținut

Loc Pentru Intalniri Regulate Ale Bikerilor Din Sibiu


Emppu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

yep :)

 

je apar dupa 23 30, ca sunt la serviciu...

poate ne vedem..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oaresce deseara?

R&B?

Na...aseara nu ai mai prins pe nimeni....a fost ca in gara....veneau.....plecau....nu a mai rezistat nimeni pana la ora la care ai aparut (daca ai aparut).

A fost Lombardia...si a vazut locatia....si a zis ca musteste de mucegai.....te-ai mai interesat de acte....si cine e proprietaru'?

Poate ajungi joia viitoare mai repede.....sa vb.

 

si eu, in seara asta......vreau sa vad mai bine "bocancii" lui vio.....m-au impresionat profund..... :)

:) La naiba....ca pe aia rosii i-a lasat acasa....aia cred ca sunt numai de ocazie!!! Isi sustinea echipa de fotbal preferata!!!! AU AU AU... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Na...aseara nu ai mai prins pe nimeni....a fost ca in gara....veneau.....plecau....nu a mai rezistat nimeni pana la ora la care ai aparut (daca ai aparut).

A fost Lombardia...si a vazut locatia....si a zis ca musteste de mucegai.....te-ai mai interesat de acte....si cine e proprietaru'?

Poate ajungi joia viitoare mai repede.....sa vb.

 

 

am ajuns...pe la unu si un sfert.... normal ca nu mai era nimeni...asta dupa ce l-am trezit pe lombardia pe la 23 45, sa il intreb daca mai e cineva in RnB...

scuze inca odata!

cat despre locatie, arata ca naiba si miroase ca trei camile

despre acte stiu doar ca sunt in litigiu intre 2 "proprietari".

sper sa aflu mai multe maine, ma intalnesc cu Alex, care a fost bodyguard acolo , sa imi dea nr de telefon al lui Cristi, tipul din Valcea care a fost ultimul patron al Indigo-ului.

tinem legatura

si joi o sa ajung si eu la o ora mai omeneasca....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am interesat si eu putin de locatia respectiva si am aflat ca situatia e destul de mult incurcata cu casa respectiva.

Yeahhhhhhhhh Goe!! Ai revenit pe meleagurile noastre? pup...tre sa ne vedem!

Sorry de offtopic...ups :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pipal din sibiu, is student de ceva vreme pe acolo dupa un an de Brasov... si sincer is total debusolat, nu cunosc decat 3 persoane fix.

Maine o sa imi aduc si motoru cu putin noroc, eu sunt de pe langa Targoviste si ma numesc Edy, posesor de diverse fiare momentan calarind un Jupiter 4 ( k suzukiu e bulit...).

 

Vad k parerile is impartite..referitor la locuri de intalnire si treburi de genu, acu nush... sper sa reusesc sa cunosc pe mai multi dintre voi k e trist tare sa stai intr-un oras unde nu sti p nimeni...

deci.. careva maine seara liber prin sibiu disponibil la un pahar de vorba? dak da eu ajung sper dupamasa.. pe la 4-5, seara is liber si nu am net deci las un numar de tel, maine dimineata mai verific forumul... dak are careva chef de o iesire.... 0726 534255, maine seara... :unsure: bafta multa si asfalt uscat.. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pipal din sibiu, is student de ceva vreme pe acolo dupa un an de Brasov... si sincer is total debusolat, nu cunosc decat 3 persoane fix.

Maine o sa imi aduc si motoru cu putin noroc, eu sunt de pe langa Targoviste si ma numesc Edy, posesor de diverse fiare momentan calarind un Jupiter 4 ( k suzukiu e bulit...).

 

Vad k parerile is impartite..referitor la locuri de intalnire si treburi de genu, acu nush... sper sa reusesc sa cunosc pe mai multi dintre voi k e trist tare sa stai intr-un oras unde nu sti p nimeni...

deci.. careva maine seara liber prin sibiu disponibil la un pahar de vorba? dak da eu ajung sper dupamasa.. pe la 4-5, seara is liber si nu am net deci las un numar de tel, maine dimineata mai verific forumul... dak are careva chef de o iesire.... 0726 534255, maine seara... :unsure: bafta multa si asfalt uscat.. :rock:

hello.....bine ai venit! Parerile nu sunt impartite...dar barul unde au loc intalnirile de joi...are 3 nume...deci este R&B...sau tequilla.....sau country....este pe str. Stefan cel Mare....daca intrebi un taximetrist sigur stie....unu' din cele 3 nume! Hai joi....la niste beri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pipal din sibiu, is student de ceva vreme pe acolo dupa un an de Brasov... si sincer is total debusolat, nu cunosc decat 3 persoane fix.

Maine o sa imi aduc si motoru cu putin noroc, eu sunt de pe langa Targoviste si ma numesc Edy, posesor de diverse fiare momentan calarind un Jupiter 4 ( k suzukiu e bulit...).

 

Vad k parerile is impartite..referitor la locuri de intalnire si treburi de genu, acu nush... sper sa reusesc sa cunosc pe mai multi dintre voi k e trist tare sa stai intr-un oras unde nu sti p nimeni...

deci.. careva maine seara liber prin sibiu disponibil la un pahar de vorba? dak da eu ajung sper dupamasa.. pe la 4-5, seara is liber si nu am net deci las un numar de tel, maine dimineata mai verific forumul... dak are careva chef de o iesire.... 0726 534255, maine seara... :unsure: bafta multa si asfalt uscat.. :rock:

duminica in camping la discobar ai iarasi ocazia de a cunoaste mai mult :D la ora 12 in fiecare duminica :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo, mai, ca stati la beute si altii lucreaza de-i dor creierii....la 100 de metri de R&B!

sa va fie de bine!!!

joia aviatoare viu si io.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaa mi-e dor de voi! :disappointed: :(

:( si noua!!! tare tare tare dor! :(

 

bravo, mai, ca stati la beute si altii lucreaza de-i dor creierii....la 100 de metri de R&B!

sa va fie de bine!!!

joia aviatoare viu si io.

Bun...sa speram ca de data asta ajungi!...Spor la treburi...noi oricum iti tinem un loc joi.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vecineee......cat mai stai ?

bah....e baiat !!!!! :(

 

Baaa!!! SA-TI TRAIASCA! :disappointed: Tati esti, urmeaza sa te faci bunic. Motoreta potrivita o aia deja. :(

 

Va pup fetelor! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...