Sari la conținut

Loc Pentru Intalniri Regulate Ale Bikerilor Din Sibiu


Emppu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

frumos......devine insa tot mai mic locul ala pt cati oameni vin duminica.......

pozele astea sunt dovada ca oamenii chiar au semnat petitiile alea..... :bigstar:

....si cica de saptamana viitoare se face cald..... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi seara, pe 30 aprilie, pe unde va adunati? As bea un cico cu voi :bigstar: Sunt in "turneu" :)

 

 

joia chiar e zi de intalnire regulata a motociclistilor ...ne adunam intr-un bar rock numit R&B , pe la 7, 8 incepe lumea sa se adune , dar ne putem auzi la un telefon ca sa te ajutam sa-l gasesti :finger:

 

...ai pm cu nr meu...

Editat de dark_alinutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intuneric rau la voi da' tot am tras niste poze:

P1060475.jpg

P1060478.jpg

P1060479.jpg

P1060480.jpg

P1060481.jpg

P1060483.jpg

P1060490.jpg

P1060489.jpg

P1060487.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca nu am apucat sa descarc pozele, insa promit sa o fac curand. De cum m-am intors la job, am reintrat la programul infernal.

 

Va multumim ca ne-ati primit alaturi de voi la o bere, pentru faptul ca ati fost gazde desavarsite si pentru prietenia aratata. :moto:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti in Anglia, cu conditia ca unul din voi sa-mi aduca motocicleta... hehe...

 

vin eu si iti aduc VOLUSIA,dar cu o conditie sa ma tii si pe mine asa vreo 132764824663219735 de ani pe acolo!!!!!!!si mai ee ceva trebuie sa vin si cu TAVI cu INTRUDERUL lui ca nu se poate asa numa in trei,trebuie sa fim macar 5 la numar sa fie echipa completa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti in Anglia, cu conditia ca unul din voi sa-mi aduca motocicleta... hehe...

He he, Cotizo poate te trezesti cu noi pe cap in Anglia :) oricum sa mai puneti poze primele sunt foarte faine cu "satul lui Frodoo" hehe :D aveti grija de voi :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta ne adunam in R&B la aceeasi ora pt a stabili o noua locatie (o terasa) . Haideti cu propuneri cu locuri unde putem parca motoare la vedere, si unde este posibilitatea de a "aranja" mesele :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta ne adunam in R&B la aceeasi ora pt a stabili o noua locatie (o terasa) . Haideti cu propuneri cu locuri unde putem parca motoare la vedere, si unde este posibilitatea de a "aranja" mesele :laugh:

Ne-am intalnit ieri....si am uitat de treburi serioase!...La naiba! Tot nu s-a stabilit o terasa unde sa ne mutam! Deci luam taurul de coarne si ne apucam sa votam. Eu sunt pentru orice s-ar hotari, chiar si pentru "bumbac club" :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...