Sari la conținut

Loc Pentru Intalniri Regulate Ale Bikerilor Din Sibiu


Emppu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

....si cine nu vrea macar sa puna mana sa scrie

Uite ca SCIU ACUMA :D

TRANSILVANIA!! :laugh: si am si fost :laugh: cu inca fo 8-9 care au venit cu MOTOARELE!!!!

Cinste LOR!!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mei, numai sa nu va luati la bataie, pleaseeeeeeee

Ce loc de intalnire sa tot alegi, ca pana si soarele este in criza:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca SCIU ACUMA :D

TRANSILVANIA!! :laugh: si am si fost :laugh: cu inca fo 8-9 care au venit cu MOTOARELE!!!!

Cinste LOR!!!! :laugh:

 

Acum haideti sa ne luam la intrecere care unde vin mai multiiiii, ce naiba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-A ANULAT INTALNIREA DE LA TRANSILVANIA SI DE LA SFERA SI DE LA BOLTA !!!

 

ATENTIE !!!! SE VA MERGE IN BOARTA LA BARU LU NELU CHELU DE LA BUTELII DIN DEALU FRUMOS CATRE POPLACA!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-A ANULAT INTALNIREA DE LA TRANSILVANIA SI DE LA SFERA SI DE LA BOLTA !!!

 

ATENTIE !!!! SE VA MERGE IN BOARTA LA BARU LU NELU CHELU DE LA BUTELII DIN DEALU FRUMOS CATRE POPLACA!!

 

A uitat sa scrie ca acolo se intilnesc toti "pietonii" posesoti de motorete DEFECTE!!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

duminica pe la 10:30 iesea o trupa mare de motoare din cisnadie spre DN. 10-15bucati, din care vreo 3 erau transalpuri. erau de-ai nostri sau doar in trecere?

n-am ajuns sa vad numere ca eram prea ocupat cu facutul cu mana (si cu oftica, ca nu sunt si eu cu ei)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duminica pe la 10:30 iesea o trupa mare de motoare din cisnadie spre DN. 10-15bucati, din care vreo 3 erau transalpuri. erau de-ai nostri sau doar in trecere?

n-am ajuns sa vad numere ca eram prea ocupat cu facutul cu mana (si cu oftica, ca nu sunt si eu cu ei)

 

ce ai facut cu mana? :(

Mesaj completat

duminica pe la 10:30 iesea o trupa mare de motoare din cisnadie spre DN. 10-15bucati, din care vreo 3 erau transalpuri. erau de-ai nostri sau doar in trecere?

n-am ajuns sa vad numere ca eram prea ocupat cu facutul cu mana (si cu oftica, ca nu sunt si eu cu ei)

 

ce ai facut cu mana? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ai facut cu mana? :)

Mesaj completat

 

 

ce ai facut cu mana? :D

banuiesc ca ceva de genul asta..:P sauuuu.... mai stii ce-si face omul cu mama lui..:( :D

Editat de Viomaddog
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a dreaq tastatura, scrii una si iese alta..

cum, mai, cu "mama" lui?

 

lasa ca si io am patit, am vrut sa scriu "misto" si o iesit "muisto".

ce sule mi-am luat....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duminica pe la 10:30 iesea o trupa mare de motoare din cisnadie spre DN. 10-15bucati, din care vreo 3 erau transalpuri. erau de-ai nostri sau doar in trecere?

n-am ajuns sa vad numere ca eram prea ocupat cu facutul cu mana (si cu oftica, ca nu sunt si eu cu ei)

 

Au fost cununasii de la cununie, are dreptate alinuta... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

banuiesc ca ceva de genul asta..:P sauuuu.... mai stii ce-si face omul cu mama lui..:( :D

.......asa e ....din cauza tastaturii......am vrut sa scriu "mana".....SORRY! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ...la han in fiecare duminica la 12:00,

 

weekendul celalalt este ceva organizat de crazy bike dar nu o intrunire ca pe vremuri ci un concurs de hill climbing pe deal la gusterita

 

weekendu asta merge o parte la predeal , de vineri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi pe la Sfera si si-au amenajat parcare langa terasa....ce ziceti....yo unul m-am saturat de fitele, meciurile si bimbourile de la Sala Transilvania?! :)

CE ZICETI?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare all, am uitat sa intru ca sa scriu cam am ajuns cu bine duminica inapoi acasa dar mi-am amintit acum cand am vazut topic-ul.

Vroiam sa zic ca mi-am creat un nou record personal, implicit 3 ore in conditiile in care pe dealu negru m-a si prins putin o furtuna cu putina ploaie iar traficul era super aglomerat.

Binenteles ca ar mai fi ceva, si anume ca pentru prima data nu am oprit decat de o tigare si mai mult am mers cu un rezervor tot drumul (rezervorul la mine are 19l), dar nah, nu vreau sa va plictisesc :)

 

@szasz_andrei - numai pe mine m-ai ratat in poze, mai ales dupa ce am parcat mobra tipic bucurestean de incomodam lumea :)

 

Poate ne vdm in wk-end la Predeal, binenteles cu unii care vin (sincer nici eu nu stiu daca ajung, dar promit ca anunt)

Salutari everyone!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi pe la Sfera si si-au amenajat parcare langa terasa....ce ziceti....yo unul m-am saturat de fitele, meciurile si bimbourile de la Sala Transilvania?! :D

CE ZICETI?

 

joia trecuta am fost la sfera si mi se pare ok, mai linistit, nu mi-am mai iritat ochii de la rozuri, alburi etc :) si nici nu mi-am mai facut greata de la bronzuri si untura pe corpuri :P

 

 

eu sunt pt

:)

Editat de dark_alinutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...