Sari la conținut

Loc Pentru Intalniri Regulate Ale Bikerilor Din Sibiu


Emppu
 Share

Postări Recomandate

ne vom vedea, se pare ca am ramas fara conserva :friends:( nu prea am alt mijloc de transport, iar eu cu tursibul nu voi calatori in viata mea,

mai are cineva loc sa ma ia ?

Editat de valisorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ne vom vedea, se pare ca am ramas fara conserva :friends:( nu prea am alt mijloc de transport, iar eu cu tursibul nu voi calatori in viata mea,

mai are cineva loc sa ma ia ?

 

Da, noiiiiiiiiiiiiii

Ori pe motor, ori in masina. Cheia e la tine! Tu alegi !!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei ce nu au putut participa.

Atmosfera super OK.

Locatia buna.As vota sa ramana in permanenta , Dumbrava , locul de intalnire.

Cu respect

 

ati mai hotarit si alte lucruri?

cind este urmatoarea intilnire, intre 10 si 16 Februarie sunt si eu in SB, poate se nimereste vreo intilnire.

 

am vazut pozele, super!

 

cu ocazia acceasta poate se si potriveste la cineva, ceva de aicea?.....

/index.php?...id=1026431&

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

important este fim bine primiti in acel local, dar la cata clientela au , nu cred ca ne vor da afara ! :friends:

eu nu am nimic de obiectat cu locul ales, sunt de acord cu locul ales

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost fain, dar am putea incerca si restul locatilor: sala transilvania, mall, kubata, etc!

poate e mult mai fain acolo! e, incercarea moarte n-are! ideea de baza e oricum sa ne strangem cat mai multi! :friends:

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost fain, dar am putea incerca si restul locatilor: sala transilvania, mall, kubata, etc!

poate e mult mai fain acolo! e, incercarea moarte n-are! ideea de baza e oricum sa ne strangem cat mai multi! :friends:

:friends:

 

Spargator de gasca....huuuuuu :rock: :P :wink: :blbl: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte fain, dar parca la vara ar merge o terasa ceva. Parca si astia la dumbrava aveau terasa dar cam mica. Nu ma asteptam sa fie asa fain. Bag picioarele in zapada asta! Ar trebui pt la primavar sa schimbat ora si ziua. Locatia, facem o numaratoare democratica si care loc iasa ala e.

Editat de papillion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost fain, dar am putea incerca si restul locatilor: sala transilvania, mall, kubata, etc!

poate e mult mai fain acolo! e, incercarea moarte n-are! ideea de baza e oricum sa ne strangem cat mai multi! :bigstar:

:bigstar:

Kubata nu cred ca ar merge...doar nu o sa stam cate 4 la o masa, nu stiu daca exista posibilitatea de a alatura mai multe mese pt sa zicem 20 de insi :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 28 Jan 2008 18:00 -------------

A fost foarte fain, dar parca la vara ar merge o terasa ceva. Parca si astia la dumbrava aveau terasa dar cam mica. Nu ma asteptam sa fie asa fain. Bag picioarele in zapada asta! Ar trebui pt la primavar sa schimbat ora si ziua. Locatia, facem o numaratoare democratica si care loc iasa ala e.

ideea cu terasa la vara e clar buna :bigstar: , au si astia la dumbrava, dar cred ca va trebui sa ne facem rezervare pe toata terasa cu o zi inainte :bigstar: alta optiune (pt vara) ar fi transilvania...oricum pana vine vremea teraselor eu zic ca la dumbrava e perfekt :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 28 Jan 2008 18:04 -------------

...mie ami e egal unde va intilniti, daca sunt la Sibiu oricum nu scapati de mine. :bigstar:

...nici nu vrem sa scapam de tine :bigstar: sper sa ajungem sa ne cunoastem si noi in curand :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost super faina intrunirea...MAI VREM!!! :bigstar:

Multumim pentru poze!!! :bigstar:

Totusi am si o intrebare : La urmatoare intrunire pot veni si persoane care nu posteaza pe forum?

Cunosc persoane care nu posteaza si si-ar dori sa vina la urmatoarele intruniri.

Voi ce ziceti?

Numai bine! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost super faina intrunirea...MAI VREM!!! :bigstar:

Multumim pentru poze!!! :bigstar:

Totusi am si o intrebare : La urmatoare intrunire pot veni si persoane care nu posteaza pe forum?

Cunosc persoane care nu posteaza si si-ar dori sa vina la urmatoarele intruniri.

Voi ce ziceti?

Numai bine! :bigstar:

 

Normal ca sunt bine veniti la "urmatoarea intrunire", chiar daca nu posteaza pe forum, dar macar sa aiba ceva legatura cu motociclismul.

Sa fie macar motociclist, viitor motociclist, pasager...

Dar sa nu ajungem sa facem o intalnire de soferi de troleibuze, autobuze, "impachetatori/despachetatori" de bagaje etc...ca atunci trebuie sa schimbam si titlul acestui post.

 

Traducere in limba romana: biker- motociclist

 

Si cred ca aceste intalniri au un scop anume: sa ne cunoastem mai bine, sa stabilim iesiri pentru vara ce va urma...

 

Si asa mai departe....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt convins ca o parte din bikers=motociclisti :bigstar: dupa o dumbraveala vor incepe sa se activeze si pe forum.

Ii asteptam.

Wallower,am fost un pic debusolat din cauza sch 3 de la servici (primi 5 ani pana ma obisnuiesc) si nu am discutat problema de transmisie cu Valisorin.Presupun ca daca localul are un Wirless sau stiu eu ce vom putea intra in direct pentru cateva momente.Si cu ceilalti de afara.

Momentan singura preocupare al acestui grup este operatia lui speedy_alien23.Sper sa fie cat de curand si sa piloteze un CBR 600 F4 din nou.

Alte tipuri de concluzii, din poze.Singura diferenta e ca acesti bikers=motociclisti :bigstar: arata mult mai bine live.

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt convins ca o parte din bikers=motociclisti :bigstar: dupa o dumbraveala vor incepe sa se activeze si pe forum.

Ii asteptam.

Wallower,am fost un pic debusolat din cauza sch 3 de la servici (primi 5 ani pana ma obisnuiesc) si nu am discutat problema de transmisie cu Valisorin.Presupun ca daca localul are un Wirless sau stiu eu ce vom putea intra in direct pentru cateva momente.Si cu ceilalti de afara.

Momentan singura preocupare al acestui grup este operatia lui speedy_alien23.Sper sa fie cat de curand si sa piloteze un CBR 600 F4 din nou.

Alte tipuri de concluzii, din poze.Singura diferenta e ca acesti bikers=motociclisti :bigstar: arata mult mai bine live.

Cu respect

 

Acel local nu are WIRELESS, dar ce nu facem noi pentru Wallower. Data viitoare am sa aduc laptopul si mobilul, pt ca am Internet pe el si o sa facem o mica conferinta pentru Wallower.

La cati mai multi bikeri=motociclisti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...