Sari la conținut

Loc Pentru Intalniri Regulate Ale Bikerilor Din Sibiu


Emppu
 Share

Postări Recomandate

imi anunt prezenta, dar nu cu mobra :D, ma primiti daca vin cu conserva, DAR IMBRACAT CU ECHIPAMENTUL ?? ;:D

sanse de a ma prezenta sunt de 50 % :D, voi spune pe sambata daca voi veni :D si daca ma primiti :D

Mah noi te primim :blink: :laugh: cu orice numai sa fii echipat complet si sa nu iti lipseasca CASCA si manusile ok asteptam raspunsul tau atunci :o :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

so...cine se mai arunca....Emmpu,Vali ...... care mai veniti duminica la 12 la dumbrava?!!?

 

Alinutza vi?! :o

 

Emmpu nu stiu daca vine da' vine Emppu sigur. :laugh: Si-l aduce si pe sorin_cbr. Venim cu cusca pe 4 roti ca motoretele sunt in santier. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vine fara motor e penalizat cu o bere...

Bya, daca e sa fiu corect, cred ca e vorba de 2 cilindrii in linie, asa ca la Triumph Bonneville... si nu lucrez duminica, so... poate nu iei la plimbare yamahutza din curtea mea, ca te pun absenta cu rosu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vine fara motor e penalizat cu o bere...

Bya, daca e sa fiu corect, cred ca e vorba de 2 cilindrii in linie, asa ca la Triumph Bonneville... si nu lucrez duminica, so... poate nu iei la plimbare yamahutza din curtea mea, ca te pun absenta cu rosu...

 

Hahahahaha...cilindri in linie ca la Triumph Bonneville? Ma leeesi??????? Skoata-te skoata-te!!!!

 

Eu as lua Yamahutza, asta daca o gasesc si nu mi-o fura iara sora mea :D :D :D :D :D sau daca gasesc cheile. :blink: :laugh: :o :(

 

CINE ADUCE CATALOGUL???????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuaiiiiii ce ma oftic!!!!.... ca nu pot venii :blink:

si eu vreau sa fiu acolo cu voi, dar din pacate tre sa suport pana luni imbulzeala capitalei :D

have fun si ride safe!

Salutare nu plinge ca o sa mai existe si alte intilniri,si lasa ca o sa fie si poze de acolo la ce sa se uite tot rominu de pe forum.

ASTEPTAM CIT MAI MULTA LUME SA VINA LA ACEASTA ADUNAREEEEEEE!!!!!!!!!

:laugh: :o :( :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare nu plinge ca o sa mai existe si alte intilniri,si lasa ca o sa fie si poze de acolo la ce sa se uite tot rominu de pe forum.

ASTEPTAM CIT MAI MULTA LUME SA VINA LA ACEASTA ADUNAREEEEEEE!!!!!!!!!

:o :( :D :D :D

 

:blink:

 

promoit sa nu lipsesc data viitoare!!!!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu motor, fara motor, echipat/a, dezbracat/a, cu trotineta, fara trotineta, cu bicicleta, fara bicicleta, cu conserva, fara conserva, cu pejosul....numai sa ne vedem

 

De acord dumineca la 12.

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fiu si si eu pe acolo cu Mitzu si Omunegru, dar dupa ce vad emisiunea de pe TVR 2 cu motoare. Sper sa nu intarziu. Dar o sa vin pe Cisnadioara cu masina, o sa-i dau 600 cu genunchiul pe jos, o sa imi imaginez ca sunt cu motorul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bere fara alchooooooll !

se vine cu masina dar echipati cu costumul de motociclist ?

ce intalnire ciudata, vin motociclisti cu masinile hehehehehehehehehe, trebuie pozata si filmata !!!

ce facem cu cei care merg la slujba de la biserica sau cei care se uita la emisiunea 2 roti dar vin cu 4 roti :friends: ?

HAI PRIMAVARA !!!

Editat de valisorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bere fara alchooooooll !

se vine cu masina dar echipati cu costumul de motociclist ?

ce intalnire ciudata, vin motociclisti cu masinile hehehehehehehehehe, trebuie pozata si filmata !!!

ce facem cu cei care merg la slujba de la biserica sau cei care se uita la emisiunea 2 roti dar vin cu 4 roti :friends: ?

HAI PRIMAVARA !!!

Care-i motociclist vine cu motoru si echipat de moto. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am sa vin pe jos. Motorul am sa-l las acasa...in grija patrupezilor boratori.

Si am sa vin fara motor din respect pentru cei care si-au pus la hibernat motorul, pentru cei care si-au "busit" motorul, fara voia lor si pentru cei care si-au pierdut cheile de la motor :friends:

 

Ce imagine sexy: motociclistii echipati din cap pana in picioare cu echipament de motor....in conserve :friends: :rock: :P :wink: :blbl: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am sa vin pe jos. Motorul am sa-l las acasa...in grija patrupezilor boratori.

Si am sa vin fara motor din respect pentru cei care si-au pus la hibernat motorul, pentru cei care si-au "busit" motorul, fara voia lor si pentru cei care si-au pierdut cheile de la motor :friends:

 

Ce imagine sexy: motociclistii echipati din cap pana in picioare cu echipament de motor....in conserve :rock: :P :wink: :blbl: :lol: :)

mai degraba penibil. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AAAAOOOOLLLEEEEUUUUUUUU imi iau si eu JAGUARU si vin cu el dar o sa ii montez niste aripi in prima faza,si daca o sa intirzii din cauza asta sa va uitati pe cer ,iar cind o sa vedeti ceva in picaj ca apare pe deasupra padurii sa stiti ca ala voi fi eu :rock: :P :wink: :blbl: in picaj.Noroc ca o sa am casca si manusile si tot ce cuprinde echipamentul moto :lol: :) mai iau si o dusca :friends: :friends: inainte ca sa ma pot feri de traficul aerian ca mai stiiiii.......poate ma mai si ciocnesc de vreo pasare prin zbor si mai primesc si o amenda AERIANA :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare de 100 de puncte: Care este ora Si locul si ziua intalniri?!?!?!!?!?!??!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!!?!?!?

 

...... oricare e raspunsul e GRESIT!!!!!

 

--- Mesaj completat în 24 Jan 2008 16:20 -------------
intrebare capcana sa vedem cine mai vine ..sau daca atzi uitat :friends:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o zii din luna mai cu soare din anul 2014 !

mam uitat eu pe pamantul google si dupa ce am invartit de vreo 2562 de ori, am vazut cum o sa fie vremea si cine o sa vina ! nu spun cine se va prezenta :friends:

sa fie vreme frumoasa duminica sa se poata veni cu mobrele cei care pot, restul cu tursib :friends: !

HAI PRIMAVARA !!!

Editat de valisorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...