Sari la conținut

Siboney


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

Pai fa poze cu capra ca nu stim de pozitia asta :lol:

Glumesc si eu :P

 

Stiam eu ca te atrage dosul ei ... :friends:

 

Felicitari, sa o stapanesti sanatoasa si sa te bucuri de ea fara incidente :P mai ales dupa ce o duci la coafor :) ai grija cu raza de soare sa nu se bronzeze utilajul :wink: Oricum e alt gust dupa ce astepti 2 ani pentru o motocicleta,e in casa deja?

Lasand gluma din ultima parte,e usor de manevrat pentru o fata?cate kg are?te descurci sa stai pe varfuri la stop sau vrei sa o mai cobori?

 

E inca la Ursu, maine ar trebui sa intru in posesia cheilor de la garaj si s-o aduc acasa, in sfarsit, mi-e un dor de ea :rock: Are 130 kg la gol, mi se pare usoara si manevrabila insa mai trebuie coborata, nu pot garanta c-o pot tine cu usurinta la stop. :P Slava cerului inca am de unde sa cobor la ea :blbl:

 

 

margueritas? more margueritas?

:friends:

 

nuuuu, milkshakes si frappe-uri. stiu baietii ce stiu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 165
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

nuuuu, milkshakes si frappe-uri. stiu baietii ce stiu :rock:

 

cum, stati cu blender in casa, si nu faceti marguerita?!?!?

:friends: what's wrong with you people!?!?!?!?

:P :friends:

 

call me slow, dar abia acum am vazut ca pe saua lui Siboney scrie Honda....

Editat de chopster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

You are slow, de vreo cinci pagini am tot spus ca ma racaie imbracamintea sheii :friends:

 

noro, mai e un bax, daca nu ma insel :friends:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei, aveti idee cine ce cand cum unde se ocupa de imbracarea sheilor? Chiar vreau sa scap de look-ul ei actual. Orice sugestie/recomandare e binevenita. Multumec. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

You are slow, de vreo cinci pagini am tot spus ca ma racaie imbracamintea sheii :friends:

 

noro, mai e un bax, daca nu ma insel :rock:

 

si mai sunt si altele :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca saua este simpal apeleaza cu incredere la Darian, sau daca el nu e disponibil, am un prieten Razvan foarte priceput la asa ceva.

Defapt seile moderne sunt mult mai usor de imbracatdecat cele model vechi, intinzi de vinilin si pe interior prinzi cu ceva. Ai putea sa-ti faci singura. Vinilinul il iei f bun din Obor, unde se pare ca ai si de unde alege..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei, aveti idee cine ce cand cum unde se ocupa de imbracarea sheilor? Chiar vreau sa scap de look-ul ei actual. Orice sugestie/recomandare e binevenita. Multumec. :bigstar:

Sunt constient ca ti-e cam greu, dar din moment ce tu posezi o minunata Yamaha, iar saua provine de la o minunata Honda, cauta prima data o sa de Yamaha chiar daca e intr-o stare mai proasta, dar sa fie originala, a ei

Părerea mea, hâc! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shaua e originala, a ei. Pielea aia spurcata nu-i apartine. De aceea se schimba doar pielea. Maine ii ridic oglinjoarele, daca imi calculez bine iesirile in agenda. :bigstar:

 

LE a nu se intelege ca am ceva cu Honda, I fucking love Honda, doar ca Honda pe Yamaha egal spurcaciune :bigstar:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shaua e originala, a ei. Pielea aia spurcata nu-i apartine.

Asta nu am stiut

Honda pe Yamaha egal spurcaciune

Evident, ca de altfel orice combinatie de genul asta.

Cu toate ca daca te uiti mai atent la japoneze, ai sa vezi ca exista anumite repere comune (scuze pt offtopic)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am observat si chestia asta, insa beleaua e ca tot brand-ul face diferenta, mai ales daca sunt doua brand-uri puse pe aceeasi motoreta :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat ai dat pe ea si cat mai trebuie sa bagi in ea = calculeaza si vezi cat da !

kit de SM montat pe ea ,bidinea galbena pe ea data un strat si gata ....motor de luat ochii.

la motor sa fie sanatoasa ca restul se completeaza pe parcurs

daca fiecare de aici facea 100 pagini cu ce mobra si-a luat era cel mai stufos forum si asa aflam si eu istoria fiecarei mobre

URMATORUL !!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shade bine momentan. Dupa cum spuneam: sesiune plus nshpe mii de proiecte. Cand incep treaba la ea reiau povestioarele si pozele. pana atunci avem altele pe cap :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...