Sari la conținut

Baby


KIDROCK
 Share

Postări Recomandate

multe nu am schimbat,i-am modificat "funduletul" ,am schimbat putin nuantele si desenul (negru perlat si dat pana sub prima linie alba) , a primit parbriz Puig si semnale LED.

BEFORE post-21500-1200663646_thumb.jpg si AFTER post-21500-1200663684_thumb.jpg post-21500-1200663702_thumb.jpg post-21500-1200663721_thumb.jpg . Ii multumesc pe aceasta cale lui OLY,care a facut toata vopsitoria (mare domn,mare vopsitor) :blink: ,baietilor care si-au rupt spatele carand-o 4 etaje,si tuturor colegilor de pe forum care m-au ajutat cu sfaturi.Va salut,asfalt uscat si drumuri bune va doresc,sper sa va placa ce a iesit chiar daca nu e mare lucru si va astept cu pareri :laugh: :o :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit ai terminat si tu, nu ai dormit nopti asa-i? :blink:

Mai sa ai grija de ea ca arata tare bine, mai inchegata ca inainte. Si fara incidente, nici cu permisu nici cu ea!

 

ai putea sa schimbi si mansoanele. unele negru cu argintiu. pastrezi cele 2 nuante.

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Jhon- mare dreptate ai ,am scapat in sfarsit de " vine musca"

@ady_viteza- multumesc asemenea :blink: ,si da garajul este la 4 dar decat pe ciment in scara blocului mai bine in casa la caldurica

@raven30hell-sa stii ca ultima saptamana mai mult prin sufragerie am ars-o.Si tu sa ai grija si de tine si de fier si de plastic,ca ne esti draga rau :laugh: :o :( .Abia mai am bani de tigari,da' de mansoane,oricum le am in calcul,mai sint destule de cumparat :D .

Va pup,ma bucur ca va place :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ce eu am grija. :o Mai eu am increderea ca vine si primavara aia odata mai repede si iesim naiba din vagaune. Si eu am motorul intr-o camera, in bloc :blink:

Lasa ca bani or sa mai vina, si eu mai am cate ceva de modificat la ea. Stii cum e vorba aia: bani sa ai, ca idei sunt destule!

 

Take care :laugh:

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai initial am vrut sa o fac alba,m-am sucit am vrut sa o fac negru mat,dar ma complicam cu actele cu udriste nu avea rost asa m-am folosit de ce am avut.oricum ma bucur ca va place,inseamna ca nu am muncit degeaba :blink:

 

--- Mesaj completat în 19 Jan 2008 00:58 -------------
a ajuns pachetul pana la urma???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E faina combinatia e culori. Negru era fain mat si capetii aia de la ghidon (cum le zice?) nu se potrivesc nici cum, culoarea vreau sa spun. Banuiesc ca sti cit de tare o sa te stropesti pe ploaie!? dar precis nu-ti pasa! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca iti spun ca ma faceam varza cu ala al ei din fabrica nu crezi,de-aia nici nu ma prea intereseaza acum,ca oricum te fac conservele muci,ca ma mai stropesc si io...

oricum o sa ii cumpar si niste mansoane mai frumoase ca astea s-au facut varza,nu esti singuru care s-a luat de ele :bigstar: .Asfalt uscat iti doresc :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...