Sari la conținut

Ajutati-ma Sa Imi Aleg Motorul... Plz


Byker_boy
 Share

Postări Recomandate

salutare , vreau sa imi cumpar o motocicleta de 125 cmc pe la 1500 - 1700 euro . ce ar fi mai bine sa cumpar la banii astia? yamaha virago sau ceva allroad ?....desi nu m-ar deranja un chopper/cruiser

Editat de Byker_boy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare , vreau sa imi cumpar o motocicleta de 125 cmc pe la 1500 - 1700 euro . ce ar fi mai bine sa cumpar la banii astia? yamaha virago sau ceva allroad ?....desi nu m-ar deranja un chopper/cruiser

Virago! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. Am o virago 535 de vanzare, adusa din germania,unic proprietar, super bine intretinuta si accesorizata.Nu-ti recomand un moto mic pentru ca iti va fi greu sa o revinzi. Mai pui 1000 de euro si cativa ani nu mai faci nici o investitie.Gandeste-te bine inainte. Daca te intereseaza: Tabacaru Vasile,Bacau, 0745 265 381 sau dansileva@yahoo.com . Merita vazuta si garantat nu iei teapa.Succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.....eu am permis din august anul trecut si primul meu motor(si singurul de fapt ca il am si acum) este yamaha virago 535......este usor de condus ptr un incepator......ptr un cruiser e prea putin 125,o sa te plictisesti repede si o sa o dai greu.....sfatul meu este sa mai asteti si sa iti strangi bani ptr un 535,avand in vedere ca nici nu prea ai ce face acum cu ea.......asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

In general savage-ul e un motoras rezistent...frumusel si daca nu esti prea mare poate fi si comoda. Acum depinde si de modelul pe care i-l gasesti tu...Totusi la bani asemanatori gasesti poate o honda steed 400 sau un vulcan 500... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare , vreau sa imi cumpar o motocicleta de 125 cmc pe la 1500 - 1700 euro . ce ar fi mai bine sa cumpar la banii astia? yamaha virago sau ceva allroad ?....desi nu m-ar deranja un chopper/cruiser

[/quote

 

 

HONDA Shadow 600

Januar / 1994

600 ccm

Rosso

km 22500 km

1.999 €

tenuta bene ottime condizioni

Italien 38060 Varone di riva (Trento)

Via pernone 30a

Tel.: +39 0464 521221

Fax.: +39 0464 553945

http://www.motoclubtenno.com

post-14820-1204443971_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mers si eu pe o virago din astea mici de am crezut ca are cablul de acceleratie rupt.

Cu cat e mai "rupt"cablul cu atat iti cresc sansele de a ramane intreg si viu :burnout: :wave:

 

PS:nu iti lua 125,e prea mica te vei plictisi repede,stai sa o vinzi,etc............Virago 535,Shadow 600.......orice pana in 50-60 CP e suficient in RO. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

kawasaki eliminator 250 cmc 1994

34 cai (sa nu zici ca nu is destui)

elemente optice de chopper ce si cand am mai putut si eu ...

detalii la AICI`u din semnatura, pe bikeshop in cautare directa a expirat anuntul , il repun weekendul asta.

 

hai ca vreau sa imi iau ceva mai inalt, da de inceput e perfect.

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...