Sari la conținut

De unde pot cumpara?


Sher
 Share

Postări Recomandate

Nu stiu daca o sa gasesti dar eu la suzuki dupa o saptamana de alergat m-am saturat si mi-am confectionat una singur,pai de cate ori ma duceam la magazine si ceream cheie de buji de 18 ziceau aia ca sunt tampit cheile de buji sunt stas adica ce vrei 16 sau 21 eu nu domne vreau 18.Asa ca m-am dus si am cumparat o tubulara de 18 (se gasesc greu dabia am gasit una) taiat (prapadit 3 panze bonfaier) +sudat o teava cu diametru corespunzator si maner.

P.S. Sau incearca la o reprezentata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chie de bujii de 18 gasiti in Targ Vitan la chioscurile de scule. S-au prins ca nu se gasesc nicaieri si iti cer minim 150.000 pe una. :lol: E o cheie tubulara mai lunga care se monteaza in orice brat de cheie (cu sau fara clichet),pe patrat mare.

In rest, de 16 sau de 21 gasiti la orice benzinarie mai acatarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

am patit la fel. acum am vazut la Practiker ™ cheie de bujii de 18, dar destul de scumpa. optiunile alternative ar fi:

- tubulara de 18 (eventual adaptata)

- comanda Louis (5-6 Euro)

- confectionata din tzeava

- imprumuta de la cineva care are trusa de scule originala Honda (defapt e singura cheie folositoare din trusa de Honda) - are avantajul ca poti pune pe ea cheie fixa (de 12 parca), chestie utila in locurile unde nu intra cricketul (ca de exemplu bujia stanga-fata de la transalp :lol: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietzi cheie de bujii pentru moto gasitzi la Draper in Bucuresti!

Eu mi-am luat una si merge perfect!

120.000 merita totzi banii la cit m-am chinuit sa scot bujiile cu improvizatii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Baietzi cheie de bujii pentru moto gasitzi la Draper in Bucuresti!

Eu mi-am luat una si merge perfect!

120.000 merita totzi banii la cit m-am chinuit sa scot bujiile cu improvizatii !

Mi-ai luat vorba din gura..!

Sint reprezentante de firme de scule peste tot..

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...