Sari la conținut

Honda NX650 Dominator


Postări Recomandate

Se vinde Dominatorul.

 

Salutare tuturor. M-am hotarat sa vand fata sa trec la sora ei mai mare (TA).

 

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...997-353895.html

 

 

Pretul nu e batut in cuie :D

 

 

 

Toate bune tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se vinde Dominatorul.

 

Salutare tuturor. M-am hotarat sa vand fata sa trec la sora ei mai mare (TA).

 

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...997-353895.html

 

Pretul nu e batut in cuie

 

Toate bune tuturor

Ce puternic e (Dominatorul tau)! ;) Spor(t) la vanzare! Recomand!

 

P.S. 1. M-ai spart cu poza aia in care tu mergeai frumos pe iarba (cu bagaje laterale, topcase etc), in dreapta drumului plin de noroi. Asta suna a pregatiri pentru TA :D

P.S. 2. Pacane grozav in tobe!

P.S. 3. Ai uitat sa scrii de Xenon...

 

Mesaj completat

poate facem o antalnire la bykers Transilvania la Cluj am luat niste piese de la un tip de acolo care este presedintele clubului si ma invitat la antrunire cu toti prietenii asta fiind pe data de 27-29 Mai :lol:

Imi place ca niciunul dintre dominatoristii cunoscuti, aflati la max ~100km de Cluj Napoca, nu se dau inapoi! :D Sa vedem ce zic si NX250, Liana si MXRider de toata treaba asta (clujeni convinsi, de altfel)

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place ca niciunul dintre dominatoristii cunoscuti, aflati la max ~100km de Cluj Napoca, nu se dau inapoi! ;) Sa vedem ce zic si NX250, Liana si MXRider de toata treaba asta (clujeni convinsi, de altfel)

aham,,,,este ca e misto? :D

se pare ca tu numa de mine te iei acu,,,,,

ca phreak_or e la 150 de km :lol:

dar, sa sti ca io nu ma dau inapoi, nici de-o fi sa fie ceva pe la,,,,,,Cindrel, parca,,, nu? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce puternic e (Dominatorul tau)! ;) Spor(t) la vanzare! Recomand!

 

P.S. 1. M-ai spart cu poza aia in care tu mergeai frumos pe iarba (cu bagaje laterale, topcase etc), in dreapta drumului plin de noroi. Asta suna a pregatiri pentru TA :D

P.S. 2. Pacane grozav in tobe!

P.S. 3. Ai uitat sa scrii de Xenon...

 

Mesaj completat

 

Imi place ca niciunul dintre dominatoristii cunoscuti, aflati la max ~100km de Cluj Napoca, nu se dau inapoi! :D Sa vedem ce zic si NX250, Liana si MXRider de toata treaba asta (clujeni convinsi, de altfel)

 

 

 

Salutare, long time no see.

 

P.S. 1 Veneam dupa o tura de 4000 de km mega obosit dar pe cuvantu' meu ca la dus am mers prin noroi :lol:

P.S. 2 No comment ... cunoscatorii "stie"

P.S. 3 Din pacate xenon nu mai are .... mi s-a ars droserul de pe masina asa ca .... are far normal ..... dar bec nou :lol:

 

 

 

Si ca sa fiu on topic : daca voi fi prin zona voi da si eu cu prezenta chiar daca nu cu domi.

 

 

Toate bune tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca tu numa de mine te iei acu,,,,,

ca phreak_or e la 150 de km ;)

dar, sa sti ca io nu ma dau inapoi, nici de-o fi sa fie ceva pe la,,,,,,Cindrel, parca,,, nu? :D

Bine, rectific: maxim ~150 de km :D

 

Da, despre Cindrel e vorba. Pentru cine nu stie la ce ne referim, asta e subiectul: prietenie pe Cindrel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm, conform google maps, am 152 pana la cluj pe E60, iar daca trec prin zalau (nush de ce as face asta) ar fi 197 km :D) oare nu este ceva traseu offroad oradea-cluj?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

 

Imi place ca niciunul dintre dominatoristii cunoscuti, aflati la max ~100km de Cluj Napoca, nu se dau inapoi! :D Sa vedem ce zic si NX250, Liana si MXRider de toata treaba asta (clujeni convinsi, de altfel)

 

Mai, ce sa zic... aici e o problema... intalnirea propusa e la concurenta cu "Moto Legende" care e la Dijon(ala cu mushtarul) in 29 mai.

Intalnirea era prezentata in poster-ele de la Baisoara... ai uitat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

 

Imi place ca niciunul dintre dominatoristii cunoscuti, aflati la max ~100km de Cluj Napoca, nu se dau inapoi! :D Sa vedem ce zic si NX250, Liana si MXRider de toata treaba asta (clujeni convinsi, de altfel)

 

 

Mai, ce sa zic... aici e o problema... intalnirea propusa e la concurenta cu "Moto Legende" care e la Dijon(ala cu mushtarul) in 29 mai.

Intalnirea era prezentata in poster-ele de la Baisoara... ai uitat?

Nu, n-am uitat! Doar ca n-am retinut data (desi mi-ai comunicat telefonic). Amu, sper ca nu-ti sara mushtarul, nu? :lol:

Mesaj completat

ce sa zic eu 260km sau 50bani are 350 daca vine? :D

Pai sa zici "uraaaaa!", ca puteti veni pe scurtatura: Petrosani - Obarsia Lotrului - Voineasa - Brezoi - Valea Oltului - Rm. Valcea - Curtea de Arges - Lacul Vidraru - Balea Lac - Fagaras - Soars - Barcut - Apold - Sighisoara - Iernut - Cluj Napoca - ;)

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vrut, vreau.

astept doar sa treaca 2 chestii (nu neaparat in ordine): sesiunea si zapada.

 

cine stie de unde pot sa iau lanturi de zapada pt domi? ;) :D

 

hai noroc! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vrut, vreau.

astept doar sa treaca 2 chestii (nu neaparat in ordine): sesiunea si zapada.

 

cine stie de unde pot sa iau lanturi de zapada pt domi? ;) :D

 

hai noroc! :D

Bricostore. Iei frumos lant la metru. Apoi mergi acasa cu el (nu la garaj). Te legi frumos de calorifer si pui mana si inveti pentru sesiune, ca asta nu-i vreme de mers cu motoreta :lol:

 

Apropos de lantz d-asta comun, am vazut acum vreo doi ani niste fotografii ale unui baiat pe care l-a prins ninsoare zdravana pe drum si si-a pus lant d-asta pe roata spate. Nu mai stiu exact unde, dar era o postare pe forum. Si a facut ceva de genul 200 de km pana acasa folosindu-se de lant.

 

Evident, asta e o solutie de criza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vrut, vreau.

astept doar sa treaca 2 chestii (nu neaparat in ordine): sesiunea si zapada.

 

cine stie de unde pot sa iau lanturi de zapada pt domi? ;) :D

 

hai noroc! :D

Bricostore. Iei frumos lant la metru. Apoi mergi acasa cu el (nu la garaj). Te legi frumos de calorifer si pui mana si inveti pentru sesiune, ca asta nu-i vreme de mers cu motoreta :lol:

 

Apropos de lantz d-asta comun, am vazut acum vreo doi ani niste fotografii ale unui baiat pe care l-a prins ninsoare zdravana pe drum si si-a pus lant d-asta pe roata spate. Nu mai stiu exact unde, dar era o postare pe forum. Si a facut ceva de genul 200 de km pana acasa folosindu-se de lant.

 

Evident, asta e o solutie de criza (adica atunci cand n-ai incotro)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vrut, vreau.

astept doar sa treaca 2 chestii (nu neaparat in ordine): sesiunea si zapada.

 

cine stie de unde pot sa iau lanturi de zapada pt domi? ;) :D

 

hai noroc! :D

Bricostore. Iei frumos lant la metru. Apoi mergi acasa cu el (nu la garaj). Te legi frumos de calorifer si pui mana si inveti pentru sesiune, ca asta nu-i vreme de mers cu motoreta :lol:

 

Apropos de lantz d-asta comun, am vazut acum vreo doi ani niste fotografii ale unui baiat pe care l-a prins ninsoare zdravana pe drum si si-a pus lant d-asta pe roata spate. Nu mai stiu exact unde, dar era o postare pe forum. Si a facut ceva de genul 200 de km pana acasa folosindu-se de lant.

 

Evident, asta e o solutie de criza (adica atunci cand n-ai incotro)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bricostore. Iei frumos lant la metru. Apoi mergi acasa cu el (nu la garaj). Te legi frumos de calorifer si pui mana si inveti pentru sesiune, ca asta nu-i vreme de mers cu motoreta :D

 

Apropos de lantz d-asta comun, am vazut acum vreo doi ani niste fotografii ale unui baiat pe care l-a prins ninsoare zdravana pe drum si si-a pus lant d-asta pe roata spate. Nu mai stiu exact unde, dar era o postare pe forum. Si a facut ceva de genul 200 de km pana acasa folosindu-se de lant.

 

Evident, asta e o solutie de criza (adica atunci cand n-ai incotro)...

Daca n-ati inteles, va mai spun o data! :D (al dreaq server de monociclism...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca n-ati inteles, va mai spun o data! :D (al dreaq server de monociclism...)

ahaaaaaa

deci era vb despre noi toti,,,,,,,,

incepeam sa ma gandesc ca ai ceva cu mine, fiind mai greu de cap ;)

Mesaj completat

an sfarsit am reusit sa rezolv si eu turometru trebuia anulat un fir de la bord :D

no brava mai ficior

cu cdi-ul defect, ce faci? ca,,,as primi o donatie in scop experimental :lol:

bine, cu berea de rigoare, la proxima intalnire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu cdi-ul defect, ce faci? ca,,,as primi o donatie in scop experimental :D

bine, cu berea de rigoare, la proxima intalnire

am eu unul daca te intereseaza pentru experimente dar e cam "deazbracat" fotografii0026.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum trebuie dezbracat

asta, e prafit, nu?

Deci asta cam asa cum il vezi doar ca era ambalat in mai multe pungute si mult scoci a fost la mine pe motor la dominatoriada

A functionat asa cam un an dar intr-o seara nu a mai raspuns la apel. Ce are nu stiu dar daca poti sa faci ceva cu el til dau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bricostore. Iei frumos lant la metru. Apoi mergi acasa cu el (nu la garaj). Te legi frumos de calorifer si pui mana si inveti pentru sesiune, ca asta nu-i vreme de mers cu motoreta :D

 

Apropos de lantz d-asta comun, am vazut acum vreo doi ani niste fotografii ale unui baiat pe care l-a prins ninsoare zdravana pe drum si si-a pus lant d-asta pe roata spate. Nu mai stiu exact unde, dar era o postare pe forum. Si a facut ceva de genul 200 de km pana acasa folosindu-se de lant.

 

Evident, asta e o solutie de criza (adica atunci cand n-ai incotro)...

Din ce spui tu cred ca e vb de SOLO

e cunoscut pentru nebuniile lui /index.php?...=turul+romaniei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos ce a facut ;) dar e solutie doar de criza cu lantul ala infasurat (nu zic ca nu e criza...)

numa sa termin sesiunea, si daca e tot asa vremea voi incerca sa gasesc o solutie mai eleganta pt lanturi :lol:

 

@dominator72 - si asa stau legat (virtual) in casa, la cate chestii am de invatat, daca ma mai leg si fizic nu cred ca va fi bine, o sa imi scada randamentul :D

 

 

Mesaj completat

ma gandam la ceva de genul: asta. Doar sa fac cumva sa fie usor de pus si de dat jos :lol:

Mesaj completat

mai e si chestia asta, mai in jos pe pagina. (acuma bogdan cred ca e mandru ca am pus un astfel de link :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

50bani te anscrii an cursa spre Cluj an Mai? Poate ca e prea devreme sa te exprimi dar din Otelu-Rosu am merge ampreuna fiind doar noi din CS cred!

Mesaj completat

binanteles daca vii pe Caransebes

Mesaj completat

pregatita de drum dupa revizie motor si chikstarter

Mesaj completat

doar sa vina putin caldura sa o duc la registru sa ai fac si verificarea care a expirat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...