Sari la conținut

Toti Detinatorii De Mobre Sa Posteze Aici,


Mike06
 Share

Postări Recomandate

Deschid acest topic,pt a ne numara cati suntem cu mobre,si ce crede fiecare despre motoreta comunista MOBRA-povestiti aici intamplari,traznai,si alte chestii legate de Mobra voastra!si parerea voastra despre ea :burnout: :crack: SI PUN DE LA INCEPUT INTRABAREA,cn are mobra si crede ca o are in stare buna,poate sa faca cu ea o excursie cu ea?(Exemplu400-500 de km)ce ziceti? :wave: dar cand zic mobra nu ma refer numai la super 50 S,ci si la hoinar!cum ar fi sa vada din nou oameni o ceata de motorete mobra? :crack:

Editat de Mihai_Mobra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deschid acest topic,pt a ne numara cati suntem cu mobre,si ce crede fiecare despre motoreta comunista MOBRA-povestiti aici intamplari,traznai,si alte chestii legate de Mobra voastra!si parerea voastra despre ea :burnout: :crack: SI PUN DE LA INCEPUT INTRABAREA,cn are mobra si crede ca o are in stare buna,poate sa faca cu ea o excursie cu ea?(Exemplu400-500 de km)ce ziceti? :wave: dar cand zic mobra nu ma refer numai la super 50 S,ci si la hoinar!cum ar fi sa vada din nou oameni o ceata de motorete mobra? :crack:

Sincer.., nu as fi asa impresionat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara nici o suparare....dar puteai sa mai cauti un pic pe forum si m-ai gasea-i inca vreo cateva topicu-uri....asemanatoare...cu discutii despre mobra si chestii de genu...in fine ...nu vreau sa ma bag ....dar ma gandeam ca daca ai cauta cu ajutoru-l "SEARCH".... ai gasi cam orice raspuns legat de mobra ...sincer...sper ca nu te-a deranjat postu-l meu... :cheers: :D

scuze pentru offtopic... :cheers: :wave:

 

bafta

 

P.S. cauta foarte bine inainte pe forum ce vrei sa afli si daca nu gasesti raspuns...faci un topic nou....ahhh si poti folosi si pm :D :angryfire: :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu zici : "4...500Km fara probleme" , pai eu faceam Constanta plus plimbarile pe Litoral = 700Km fara probleme . Tu nu citesti prin topicele de MOBRA ? 25.000km e putin ? Daca nu luam TULA , pentru ca totusi 2 persoane plus bagaje , e mult pentru o MOBRA ( mergi cu max 60km/h ) ; mai circulam probabil si acum cu ea. Eu sunt un tip comod , daca trebuia sa repar pe la MOBRA , crezi ca o mai tineam , sau mai plecam pe Transfagarasan sau in Bulgaria sau la Baile Siriu sau la Babele in Bucegi sau ..... O data modificata , asa cum am mai scris , "mananca drumul" . Faceam Targoviste - Sibiu in 4h30`cu popasuri cu tot . E drept ca pe vremea aia gaseai pistoane segmenti si colivii , oricand . Ei , LEILOR sa va vad cu ele la intruniri , daca sunteti buni !!!! Nu scapati din vedere ca si acum circul cu un moto despre care multi spun ca nu e bun .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei , LEILOR sa va vad cu ele la intruniri , daca sunteti buni !!!!

prin 2006 v-am vizitat la Valah cu surata mai mica, minimobra, si cu piciorul in ghips :cheers: dar, motorul tot mergea dupa cazatura nasoala de la intrarea in Targoviste...si nu avea cutie de viteze motoreta aia...ce dor mi-e de ea :cheers:

 

 

@Mihai_Mobra: cauta prin strafundurile forumului asta, un topic vechi si mare cu mobra, unde ai sa gasesti povesti impresionante legate de turul tarii pe mobra, modificari serioase, si multe alte intamplari placute si sfaturi utile :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Eu am un hoinar in reconditionare si am inceput sa il modific spre un enduro de padure si mar tine un druma asa lung cu hoinarul daca faceti ceva iesire anuntzatima si pe mine va rog :cheers:

si mihai mobra daca gasesti topicuri mari despre modificari si ture cu mobra sau orice legat de hoinar sau mobra anuntzatima si pe mine va rog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...