Sari la conținut

Noua Bijuterie....


mopp
 Share

Postări Recomandate

ma stati in ghips daca sunteti smecherii...............stii unde sunt smecherii la ora asta....prin cimitire.

 

Si cine sa da smecher pe aici...tocmai tu! Ma rog...mai bine spune un Doamne fereste...ca tare prost mai esti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Scoate-ti-l dreacu` careva care aveti mai mult timp decat mine la o tura grava si bagat-ti-l sub vreo raba sau da-ti-l de mal ca sa se termine topicul cu un R.I.P. glorios. Scuzati postul rautacios, dar "iubesc omul prost cum iubesc mancarea de post" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scoate-ti-l dreacu` careva care aveti mai mult timp decat mine la o tura grava si bagat-ti-l sub vreo raba sau da-ti-l de mal ca sa se termine topicul cu un R.I.P. glorios. Scuzati postul rautacios, dar "iubesc omul prost cum iubesc mancarea de post" :D

stati linistitii nu va stresatii.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu 2 lucruri de adaugat :

 

1. BIAGGI ESTI UN MARE MARE (cuvant urat)!DUPA CE AM PIERDUT MINUTE PRETIOASE DIN VIATA MEA CITIND CELE 2 TOPICURI DECHISE DE TINE, IN CARE TE FACI DE cacao IN MOD CONSTANT SI REPETAT, AM AJUNS LA CONCLUZIA CA, PENTRU OAMENII CA TINE S-AU INVENTAT SUCURILE INSTANT SI PREZERVATIVELE FOSFORESCENTE(LA SUCURI INSTANT NU AI NEVOIE DE DESFACATOR SI CU PREZERVATIVELE FOSFORESCENTE REUSESTI SA VEZI CU CE PARTE A CORPULUI GANDESTI, SAU IN CAZUL TAU ITI TIN DE FRIG IARNA)

2.nu va mai luati de el ca nu scrie corect gramatical(mai nou avem in DEX, cuvinte de genul trandy si gay, se scot cratime si diacritice, in clasa a 6 la teza te pune sa colorezi un "pasaj" din punguta cu 2 bani si multe alte kkturi) acum, si ei manelisti si agramatii au o sansa sa faca 8 clase.

3.zic doar atat...tara asta a ajuns de rapa din cauza dobitocilor ca tine(respect pentru femeia ta ca si-a tras o mare curva, TU!) care nu stiu sa vorbeasca dar in schimb au bani si iarasi nu stiu ce sa faca cu ei.....hai acu treci in camera la tine ia 2-3 carioci si "comenteaza" in desene cum a murit scufita rosie.

 

PS: Esti genul de om care iese in oras cu prietenii lui(tind sa cred ca ai pe langa tine oameni cu capu pe umeri, care te accepta asa cum esti sau din mila) le asculta glumele si dupa se duce in fata blocului(cortului) si le zice mai departe...NU AI HAZ!!

 

Asfalt uscat!

 

PS2: Am mintit, au fost 3!:)

Editat de Gagautza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu 2 lucruri de adaugat :

 

1. BIAGGI ESTI UN MARE MARE (cuvant urat)!DUPA CE AM PIERDUT MINUTE PRETIOASE DIN VIATA MEA CITIND CELE 2 TOPICURI DECHISE DE TINE, IN CARE TE FACI DE cacao IN MOD CONSTANT SI REPETAT, AM AJUNS LA CONCLUZIA CA, PENTRU OAMENII CA TINE S-AU INVENTAT SUCURILE INSTANT SI PREZERVATIVELE FOSFORESCENTE(LA SUCURI INSTANT NU AI NEVOIE DE DESFACATOR SI CU PREZERVATIVELE FOSFORESCENTE REUSESTI SA VEZI CU CE PARTE A CORPULUI GANDESTI, SAU IN CAZUL TAU ITI TIN DE FRIG IARNA)

2.nu va mai luati de el ca nu scrie corect gramatical(mai nou avem in DEX, cuvinte de genul trandy si gay, se scot cratime si diacritice, in clasa a 6 la teza te pune sa colorezi un "pasaj" din punguta cu 2 bani si multe alte kkturi) acum, si ei manelisti si agramatii au o sansa sa faca 8 clase.

3.zic doar atat...tara asta a ajuns de rapa din cauza dobitocilor ca tine(respect pentru femeia ta ca si-a tras o mare curva, TU!) care nu stiu sa vorbeasca dar in schimb au bani si iarasi nu stiu ce sa faca cu ei.....hai acu treci in camera la tine ia 2-3 carioci si "comenteaza" in desene cum a murit scufita rosie.

 

PS: Esti genul de om care iese in oras cu prietenii lui(tind sa cred ca ai pe langa tine oameni cu capu pe umeri, care te accepta asa cum esti sau din mila) le asculta glumele si dupa se duce in fata blocului(cortului) si le zice mai departe...NU AI HAZ!!

 

Asfalt uscat!

 

PS2: Am mintit, au fost 3!:D

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu 2 lucruri de adaugat :

 

1. BIAGGI ESTI UN MARE MARE (cuvant urat)!DUPA CE AM PIERDUT MINUTE PRETIOASE DIN VIATA MEA CITIND CELE 2 TOPICURI DECHISE DE TINE, IN CARE TE FACI DE cacao IN MOD CONSTANT SI REPETAT, AM AJUNS LA CONCLUZIA CA, PENTRU OAMENII CA TINE S-AU INVENTAT SUCURILE INSTANT SI PREZERVATIVELE FOSFORESCENTE(LA SUCURI INSTANT NU AI NEVOIE DE DESFACATOR SI CU PREZERVATIVELE FOSFORESCENTE REUSESTI SA VEZI CU CE PARTE A CORPULUI GANDESTI, SAU IN CAZUL TAU ITI TIN DE FRIG IARNA)

2.nu va mai luati de el ca nu scrie corect gramatical(mai nou avem in DEX, cuvinte de genul trandy si gay, se scot cratime si diacritice, in clasa a 6 la teza te pune sa colorezi un "pasaj" din punguta cu 2 bani si multe alte kkturi) acum, si ei manelisti si agramatii au o sansa sa faca 8 clase.

3.zic doar atat...tara asta a ajuns de rapa din cauza dobitocilor ca tine(respect pentru femeia ta ca si-a tras o mare curva, TU!) care nu stiu sa vorbeasca dar in schimb au bani si iarasi nu stiu ce sa faca cu ei.....hai acu treci in camera la tine ia 2-3 carioci si "comenteaza" in desene cum a murit scufita rosie.

mai gagauta sau gaura cum iti spune ,mai bea apa rece sa iti revii.....vezi ca iti umblu la balcon :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi sa nu iti prinzi degetele in fermoaru de la chilotii nevestitii....bai oagare am antrenat autocare de din astia ca tine...hai ca daca e inchide ca te sun eu...mai am minute...asa poate chiar iti iei un gsxr ....de jucarie

hai ca te vad pe forum....poti mai mult?

arata ce poti!!

cioflingar cu ciunga in par!

Editat de Gagautza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum a putut ajunge jegosu asta super membru pe forumu asta cand pe pro-bike facea misto de mortii din Bucuresti.Imi doresc din suflet sa pot ajunge fata-n fata cu tine dar Dumnezeu e mare si o sa-mi indeplineasca dorinta.Aici nu vb de calitatile tale de motorist ci de caracteru tau sugator de labii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum e biaggi gabi sau cum naiba te cheama sau ti se zice?

cum e forjatorule printre floci?

bah puscarie de om ce esti distrusule am vazut ca o ai promisa de la unii de pe forumuri o mai ai si de la mine ma prezervativ pus pe limba

tare as vrea sa vad ce smecherii sunteti cand dati fata in fata cu mine ca pe net sunteti tari.......ma da tot flamanzii ati ramas si niste scuteristii obositii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si care is variantele?

 

daca e parlit ce faci? daca e smecher ce faci?

nu fac nimic nimanui el tot ma ameninta ca de ma prinde ma rupe,dar eu ii zic sa faca atletism si sa se antreneza pe cand dam fata in fata sa poata fugi sa nu-l ajung.... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu fac nimic nimanui el tot ma ameninta ca de ma prinde ma rupe,dar eu ii zic sa faca atletism si sa se antreneza pe cand dam fata in fata sa poata fugi sa nu-l ajung.... :friends:

pai daca nu ii faci nimic nu are de ce sa fuga :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...