Sari la conținut

Noua Bijuterie....


mopp
 Share

Postări Recomandate

"FRATILOR",chiar nu-si da seama nimeni ca genul asta de thread-uri de tot cacatul trag forumul in jos?

 

De ce p. mea tre sa stea sus threadu asta mereu cand intru sa citesc forumul, sau cand ma uit sa vad ce moto si-a mai luat lumea? De ce trebuie sa-i faceti jocu' la prostu' asta si sa-i tot raspundeti.

 

Nu-mi spuneti ca va amuza, pt ca nu mai tine placa..

 

Ne-am amuzat la inceput, am intrat toti pe pro bike,am ras.

 

Ok , e prost, e snob, e retard, fute o grasa, e ipocrit.

.

MOVE THE FUCK ON.

 

Vreau sa ma mintiti sincer si sa-mi spuneti ca voi chiar va mai amuzati pe tema asta? A trecut valu'...

 

mai bine sa comentam pe seama unor motoare, a unor achizitii, decat sa purtam discutii sterile despre toti retardatii care au apucat sa se pozeze cu o motocicleta...

 

PS: Sper sa nu se trezeasca vreun destept si sa-mi vina cu una din aia clasica de genu "daca nu-ti place, nu citi" sau "daca nu intereseaza, de ce te bagi in seama".

 

Pt sincer (fara sa jignesc pe nimeni), tre sa fii prost ca sa crezi ca acest thread mai e interesant/amuzant sau ceva din sfera asta de interes...

Editat de insider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

;) :laugh: ...ai vrea tu sa te fac o tura,dar nu ma murdaresc cu una ca tine de pe centura...dar cu cat faci....cat e pretu?..si ce stilurii stii.. ;)

o ai promisa grav de la mine pentru vorbele astea !

 

lumea e mica , nu te ingrijora

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu il mai luati in seama pe fatalaul ala de Gabi din Mures.E prea prost sa isi dea seama de unele aspecte ale vietii lui de cocalar manelist limbist.

Propun ca acest topic sa fie inchis ca nu isi are rostul.Noi ne enervam iar Biaggi de Mures fiind tot timpul odihnit poate da reply-uri din cele mai surprinzatoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca esti smecher ai la un interval sa iti aplic o corectie.....sa te vad...aviz blue.............

scuze ca intervin,dar am auzit ca esti din mures,si mi se pare ca te-am si vazut de cateva ori(merg des la cluj)impreuna cu inca trei baieti,parca 2 yamaha si o hondita.fratilor?voi in zona aia santeti sinucigasi?aveti un stil de pilotat total aiurea,intrucat sa te consideri pe circuit pe sosea,pe viraj stanga pe contrasens,curba stransa,rezulta ca te infigi.te-ai infipt?mergeti dreaq mai incet,aveam eu cu fordul in jur la 140-150,si voi LINIE,desi venea din fata.cu ce va coafeaza liniutele si serpentinele,virajele,daca voi nu mai ajungeti acasa?

 

scuze ca intervin,dar am auzit ca esti din mures,si mi se pare ca te-am si vazut de cateva ori(merg des la cluj)impreuna cu inca trei baieti,parca 2 yamaha si o hondita.fratilor?voi in zona aia santeti sinucigasi?aveti un stil de pilotat total aiurea,intrucat sa te consideri pe circuit pe sosea,pe viraj stanga pe contrasens,curba stransa,rezulta ca te infigi.te-ai infipt?mergeti dreaq mai incet,aveam eu cu fordul in jur la 140-150,si voi LINIE,desi venea din fata.cu ce va coafeaza liniutele si serpentinele,virajele,daca voi nu mai ajungeti acasa?apropo,eu nu sant mare vitezan,ma poti considera cel mai docil motorist,si cu toate astea am ramas fara permis,asa ca.......multa bafta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah biaggi cine-i lasul acum?!?! blue_nightwish te-a provocat la o tura pe trans da vad ca te faci ca ploua, te ia gura pe dinainte cu alte chestii, schimbi subiectul si te scoti cu tot felul de amenintari.

 

Papa lapte ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati-l ma pe "biaggi" asta, stie si el o curba in tot Muresul si e mare reisar. Va bateti capul pentru o eroare genetica, pe cuvant. Si degeaba, ca tot eroare ramane.

 

Adi, stai breh calm, ca parca e si o intrunire prin Mures anul asta. E numai gura de el oricum, asta si alte cateva personaje de gen. Daca n-ar exista ei, ne-am plictisi teribil. Pacat de motoreta, ca-i faina rau si-o conduce asa specimen.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-ti cu sapa in dinti mai bine sau de ce nu in picior :rolleyes:

in picioru cu care cauta ambreiaju mai devreme.

 

PS: Ati observat ca are un film cu "sapa"? Si aici si pe probiker insista f mult cu acest cuvant. Oare de la ce i se trage?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in picioru cu care cauta ambreiaju mai devreme.

 

PS: Ati observat ca are un film cu "sapa"? Si aici si pe probiker insista f mult cu acest cuvant. Oare de la ce i se trage?

de la bataturile din palma ... ?sau alea sunt de la laabaaa...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu' normal ca femeile-s de vina, dar daca ai avea asa ceva sub nas, te-ai aPtine ?? :rolleyes:

 

post-8378-1211212038.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba am cu ce ba....voi la sapa ca e sezon.

 

Tu ia si invata sa te dai pe motor, ca e sezon!

Si, apropo, cred ca esti constient ca daca prietena/sotia isi gaseste pe unul mai bun, iti ia noua bijuterie, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citesc si ma minunez ca nu se mai termina threadu' asta.

 

Cel mai tare scenariu (parerea mea) ar fi ca tot episodul "biaggi" sa fie fictiv si de fapt, el sa fi facut misto de voi.

Atunci sa vad pe unde mai scoateti capu'.

 

Spor inainte...devine un fel de serial gen "Tânăr Âşi nelinistit", thread fara numar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citesc si ma minunez ca nu se mai termina threadu' asta.

 

Cel mai tare scenariu (parerea mea) ar fi ca tot episodul "biaggi" sa fie fictiv si de fapt, el sa fi facut misto de voi.

Atunci sa vad pe unde mai scoateti capu'.

 

Spor inainte...devine un fel de serial gen "Tânăr Âşi nelinistit", thread fara numar...

 

Citeste-l si pe ala de pe celalalt forum :rolleyes: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...