Sari la conținut

Noua Bijuterie....


mopp
 Share

Postări Recomandate

dute ma da ce sfatos esti,ce masinii ai asa smechere....din reviste....uite pe la noi cum se munceste.

ai dreptate o suporti ca sa iti dea taica-su bani de benzina si cauciucuri pilot power numa ca partea ei posterioara n-ar fi incaput in poza aia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:lol: 'nu e aici Gaby incearca in alta parte .. in poze 'elefantu de care vorbeste toata lumea arata normal ,parerea mea sau poate trebuia sa fie si roakera sa fie pe placu la alti :lol:

o fi el prost da nici chiar asa prost incat sa puna pe forum poza cu gagicasa in puta goala.

 

aia e o poza luata de pe net. Curu lu gagicasa n-ar fi incaput in poza. Eventual daca era facuta din satelit poza (gagica aia cu care sta el ca sa ii dea tatal ei bani de motor, benzina, mancare, gel de par, hartie de buda etc etc. - plata pe limbi)

Editat de Infinity
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana la urma e a lui motocicleta sau nu?

Daca e a lui, dupa cat s-a facut misto de el, cred ca s-a ambitionat si s-a dus la circuit sa se invete, sa demonstreze ca poate. Daca ai un Bentley, ma gandesc ca transport si cazare si asa langa un circuit e ceva ce nu simti la buzunar.

Editat de gabibyte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o fi el prost da nici chiar asa prost incat sa puna pe forum poza cu gagicasa in puta goala.

 

aia e o poza luata de pe net. Curu lu gagicasa n-ar fi incaput in poza. Eventual daca era facuta din satelit poza (gagica aia cu care sta el ca sa ii dea tatal ei bani de motor, benzina, mancare, gel de par, hartie de buda etc etc. - plata pe limbi)

obositule sa iti vezi de femeia ta.......hai la furat ca tara-i mare... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

obositule sa iti vezi de femeia ta.......hai la furat ca tara-i mare... :lol:

esti prost, ai fata de prost iar motocicleta din poza pun pariu pe cat vrei tu ca nu este a ta.

ce loser :lol:

ce boala am eu pe ratatii care se suie pe motoretele altora doar sa faca poze.

am citit si thread-ul de pe pro-bike unde am ras cu lacrimi...

frate specia voastra ar trebui sa dispara in acelasi mod ca cea a dinozaurilor... IN CHIN! :crack:

da-te-n mo', esti varza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe probike era sa'mi pun pampersi :crack:

ras cu lacrimi

 

coxaneluleeeeeee

unde esti frateeeeeeeeeeeeee???

Editat de mac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care-s uscate si de asta dureaza asa mult!

sa va fac o poza la talon?............ma da se moare la greu acolo la bucuresti,ma da zice-ti ca aveti experienta...TOATE MOTOARELE DE BUCURESTI SUNT JULITE FRECATE SI VOPSITE......nas cumpara din bucuresti motor nici in ruptul capului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa va fac o poza la talon?............ma da se moare la greu acolo la bucuresti,ma da zice-ti ca aveti experienta...TOATE MOTOARELE DE BUCURESTI SUNT JULITE FRECATE SI VOPSITE......nas cumpara din bucuresti motor nici in ruptul capului.

 

Ba...da ai gandit-o mult? Ai o coerenta in idei de nu-i adevarat. Pai na...asa se intampla, cand vrei sa devii bun te duci pe pista si mai cazi. Mai bine asa decat sa pozezi motoru unia sau unu din showroom si sa te lauzi cu "noul" tau motor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba Gabi da prost esti mah tu ca te gandesti ca noi murim aici in Bucuresti.Cum poti sa spui ma asta?Pe bune indiferent de ce dispute avem noi cu tine de fapt cu ineptiile debitate de tine tu nu ar trebui sa gandesti asa

 

INCA O DATA TE-AI FACUT DE C.ACA.T MA RATATULE

BESI IN PLM MEA SI IN PL COMUNITATII DIN BUC B.OULE

Editat de giesecsar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba Gabi da prost esti mah tu ca te gandesti ca noi murim aici in Bucuresti.Cum poti sa spui ma asta?Pe bune indiferent de ce dispute avem noi cu tine de fapt cu ineptiile debitate de tine tu nu ar trebui sa gandesti asa

 

INCA O DATA TE-AI FACUT DE C.ACA.T MA RATATULE

BESI IN PLM MEA SI IN PL COMUNITATII DIN BUC B.OULE

ma stati in ghips daca sunteti smecherii...............stii unde sunt smecherii la ora asta....prin cimitire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa dumele standard ca e sec

 

mai povesteste-ne de motor ce i-ai mai facut, ce i-ai mai modificat... cum merge

 

sa moara dusmanii de pe forum de ciuda.

replici din astea seci poate sa dea orice prost

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asteapta sezonu de iesit din cusca,da ce musca de rupe.... :D

 

poze noi!!!!cauciucurii michelin incaltata pt.vara si scaunu brodat :) .....sarbatorii fericite!!!

...din punctul meu de vedere atata timp cat tu confunzi saua motocicletei cu scaunul de la birtul din colt,nu prea ai legatura cu ''fenomenul'' moto!!..in alta ordine de idei te rog las-o mai usor cu smecherii din cimitire pentru ca odata,mai devreme sau mai tarziu toti ajungem acolo!!....pacat ca vorbesti asa mai ales ca a fost o saptamana rea pentru tot motociclismul din RO ..si un pic de respect asa!!.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ... si pe forumul asta dau de tine ma gabytzu??? i-ai pus macar furtune metalice mah sau tot la scaunul ala cusut cu suzuki si cauciucele alea enduro ai ramas??? vad ca si pe aici te-ai dat in stamba ...

numai bine !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...