Sari la conținut

Timisoara 07.03.2008


Phoenix79
 Share

Postări Recomandate

Motociclistul s-a ales cu o coastă ruptă Âşi un picior fracturat, însă putea fi rănit mult mai rău. A fost dus la spital pentru investigații amănunțite.

 

PovesteÂşte că se grăbea cu scuterul spre serviciu Âşi nu a mai avut răbdare ca Âşoferul autocarului să vireze la dreapta - a vrut să-l depăÂşească, dar scuterul a alunecat pe noroi Âşi s-a răsturnat sub roțile autobuzului.

 

PolițiÂştii fac cercetări pentru a stabili cu exactitate cum s-a produs accidentul. Martorii spun că singurul vinovat este bărbatul de pe scuter.

 

 

No comment :cheers: :cheers: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca l-o vazut soferu.. daca mai rula carnatz il facea... :cheers:

Exact la chestia asta m-am gandit si eu.A avut noroc ca si-a dat seama soferul ca s-a intamplat ceva si a oprit imediat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se grabea omul, uite unde a ajuns! :cheers: Trebuia sa se gandeasca inainte daca acele 5 secunde erau asa pretioase...Insanatosire grabnica :cheers:

da. bine. cei cu scutere se grabesc iar cei cu vitezane merg incet. e bine ca macar astia cu vitezane se gandesc de numa numa...dar le da tot cu rest

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba sa-mi bag ( cuvant obscen ) , vad ca tinem capul de afis intruna cu zmei nostri locali :cheers: :cheers:

 

Ce drac se intampla ??? Eu sunt de acord ca tot Banatu-i Fruncea :wave: , dar nici chiar asa

 

 

 

Numai de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

naaa . oare cum te simti sub autobuz

bine ca a avut noroc

 

crezi tu ca se simte bine? oricum nush cum sunt scuteristii la voi la TM dar in Bucuresti sunt in proportie de 90% niste kamikaze imbecili, eu unul pledez pt introducerea permisului de conducere si la ei :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crezi tu ca se simte bine? oricum nush cum sunt scuteristii la voi la TM dar in Bucuresti sunt in proportie de 90% niste kamikaze imbecili, eu unul pledez pt introducerea permisului de conducere si la ei :cheers:

Subscriu... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crezi tu ca se simte bine? oricum nush cum sunt scuteristii la voi la TM dar in Bucuresti sunt in proportie de 90% niste kamikaze imbecili, eu unul pledez pt introducerea permisului de conducere si la ei :D

:lol: Totally.... kamikaze si fara echipament.... si partea nasoala e ca nici nu stii de unde iti sare unu d-asta..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mai lasa-ma...imediat si aia cu kkaturile de mopede o sa fie MOTOCICLISTI! :D

 

imediat aia cu kkturile de mopede or sa fie participanti la trafic cu regulamentu invatat si examen luat si la cat de multi pustani corditi si alti imbecili sunt, or sa fie ff putini..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am scuter si nu am permis cat A ( doar B ). Totusi sunt si eu de parere ca ar trebui sa dea examen si cei cu scuterul. Insa oricum nu cred ca ar ajuta prea mult. Cei care erau idioti fara permis si conduceau ca tampitii...tot asa o vor face si mai departe, doar ca o sa fie idioti cu un plastic in plus in buzunar.

 

@KristaKe : what is your point?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

my point is ca in orice reportaj pana si un amarat de biciclist este considerat motociclist. Fara suparare, insa eu consider ca cel ce are scuter, NU este motociclist, este scuterist. La fel nici ala cu mopedul si nici ala cu bicicleta NU sunt motociclisti. Cu atat mai mult cu cat nu are nici "A" pe plastic...repet, no ofense la adresa ta sau a altora. :D

Si mai este o faza care le place la nebunie reporterilor...sa faca orice amarat de motor...BOLID! :D :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perfect de acord. ar trebui sa dea examen si sa obtina "plasticul". e important intii si intii pentru viata lor. din alt punct de vedere, le'as pune in scoala de soferi poze si filmulete cu accidente (astea le'as baga si pentru viitorii motociclisti :lol: ). dupa ce vezi asa ceva nu iti mai vine sa nu iti iei casca, costumul de protectie, cizmele, manusile. si nici sa bagi ca disperatu' mina in gaz. :D

 

crezi tu ca se simte bine? oricum nush cum sunt scuteristii la voi la TM dar in Bucuresti sunt in proportie de 90% niste kamikaze imbecili, eu unul pledez pt introducerea permisului de conducere si la ei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

bravo...nu te ataca aiurea, m-am referit IN GENERAL si n-am absolut nimic cu biciclistii, nici cu scuteristii nici cu mopedistii (cu exceptia unora, care merita batuti in cap).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit ca nu ma atac, doar am crezut pentru un moment ca nu esti suparat numai pe cei care-s batuti in cap :D

 

Numai bine si sa dea Doamne-Doamne ca pe caldura care vine sa nu ne racorim la umbra autocarului/troleului/tramvaiului/etc. ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...