Sari la conținut

O SA-MI SIMTITI LIPSA?


robychopper
 Share

Postări Recomandate

bine ai revenit Robi. Vezi sa nu devii prea mare ca o sa ai nevoie de motor de 2000 cmc sa te care :o

stai linistit ca nu ma maresc eu atita :wave:

si FJUL are 130 cai dublu ca harleyul care sigur ma duce si daca am 200 kg :o :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Să sperăm că de 200 kg chiar nu te faci, chiar dacă eşti motociclist. Nu de alta dar nu s-ar potrivi cu stilul scheletic al chopperelor şi ar fi chiar dizgraţois :wave: . Pup la voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Să sperăm că de 200 kg chiar nu te faci, chiar dacă eşti motociclist. Nu de alta dar nu s-ar potrivi cu stilul scheletic al chopperelor şi ar fi chiar dizgraţois :wave: . Pup la voi.

deci esti prima persoana din lumea motociclistilor pe carei cunosc eu, care a folosit expresia asta de SCHELETIC LA CHOPPERE si vad ca o tot repeti....sa stii ca mie personal daca imi spui ca as avea un chopper scheletic nu teas privii cu ochi prea frumosi.......

oricum pup la tine roxana :blbl:

ceau si numai bine :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, OK. Îmi retrag expresia, ca să nu mai stârnesc cine ştie ce priviri urâte aţintite spre mine, că nu vreau să fie nici un motociclist supărat deloc pe mine. Îmi plac chopperele, dar unele impresia asta mi-o dau şi nu ştiu cum am să mi-o pot schimba. Mulţumit? Pup la voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici va pun doua poze la casa care lucrez acum.....defapt este UN VECHI HAN SPAĂOL

SE RESTAUREAZA PE COMPLET :wave: si mam si lipĂŹt repede de un garaj care nu se utilizeaza acolo lahan si voi duce motorul acolo si cind ies de la lucru pot lucra linistit la motor.....am tot acolo curent,garaj mare...urmeaza sa transport motorul acolo din barcelona......cum se va lucr5a la casa mai bine de un an am tot timpul sa lucrez la motorur,dupa orele de lucru, saptamina asta la sfirsit am sa pun poze cu garajul

salut :o

post-24-1118684128_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: este al dracu de mare hanul la inceput primele zile mam pierdut de vreo doua ori:))

si strigam dupa astea sa va aud de unde drac imi raspunde careva :o

post-24-1118684209_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veche piatra de polizor ce este in curtea casei unde lucrez...pe piatra este inscriptionat anul 1871 are pe partea dreapta o manivela,aveau aia ce da la manivela cind ascuteau ceva :banana:

post-24-1119093810_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cu picamerul dupa ce am terminat de scos tot betonul ce era in beciul casei unde era depozitul cu butoaiele de vin...era un fel de crama de vinuri in subsol.

dati clic pe poza si maritio sa vedeti mai bine,scuze pt poza nu era prea multa lumina si blitul nu e asa de puternic :banana:

post-24-1119094316_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut roby,

auzi mai, da vecinu ala tine "iarba" asa in vazul lumii pe acoperis?

vad ca i-a tras si lumina artificiala, sa nu se usuce clorofila :banana:

 

ai grija pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut roby,

auzi mai, da vecinu ala tine "iarba" asa in vazul lumii pe acoperis?

vad ca i-a tras si lumina artificiala, sa nu se usuce clorofila :banana:

 

ai grija pe acolo.

unde dreacu vezi tu "iarba", mă?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lupule, azi te-ai trezit cu fata la ciorapul de pe cearsaf si esti tare carcotas. Ai trei posturi negativiste rau unul dupa altul. Uite, am marcat pe poza posibilele locuri cu ierburi, spre deliciul tau :banana:

post-24-1119286861_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut roby,

auzi mai, da vecinu ala tine "iarba" asa in vazul lumii pe acoperis?

vad ca i-a tras si lumina artificiala, sa nu se usuce clorofila :what:

 

ai grija pe acolo.

prin lege in catalunya poti avea doua plante si nu iti face nimic politia,dar daca ai mai multe risti o amenda usturatoare si confiscarea plantelor---urmind fiind distruse----dar nu prea ii intereseaza pe nici unul legea.....toti cam au citeva plante sus pe terase :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde dreacu vezi tu "iarba", mă?

pai asa in poza se vad vreo 6 plante----care se cunosc sub denumirea internationala a rominilor...iarba.....oricum cred ca stii ca este vorba despre matusa MARIA :lol: care .....vine cam o data pe an in vizita pe la sfirsitul lui octombrie,atunci vine si aduce roadele mai bogate :finger: :finger: :what: :banana: intelesumai????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...