Sari la conținut

Airbrush CBR 600


koffa
 Share

Postări Recomandate

Misto! Vezi cit spui la pretz... Sa nu creada oamenii astia de pe-aici ca lucrezi doar de placere... hehe! Furaciosule... ti-a placut mult Fitto cu tribalele lui...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto! Vezi cit spui la pretz... Sa nu creada oamenii astia de pe-aici ca lucrezi doar de placere... hehe! Furaciosule... ti-a placut mult Fitto cu tribalele lui...

Tipul al cui e cbr-ul mi-a dat mana libera asa ca am facut ce imi place mie .Cat despre pret nui nici un secret Moogoo ,aici costa asa ceva 800-1000 euro .In bucuresti e mai scump pt ca toate sunt mai scumpe acolo iar "dincolo " e cu totul alta poveste .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tipul al cui e cbr-ul mi-a dat mana libera asa ca am facut ce imi place mie .Cat despre pret nui nici un secret Moogoo ,aici costa asa ceva 800-1000 euro .In bucuresti e mai scump pt ca toate sunt mai scumpe acolo iar "dincolo " e cu totul alta poveste .

E riscanta o astfel de operatiune la noi,ca poate cazi,sau vine unu care are ciude si ti-o face varza(a patit un prieten)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E riscanta o astfel de operatiune la noi,ca poate cazi,sau vine unu care are ciude si ti-o face varza(a patit un prieten)

In mod normal dupa ce bagi banii in asa ceva esti mult mai grjuliu cu motorul ,conduci mai prudent si nu il mai lasi oriunde parcat .Cu CBR-ul asta am niste retineri pt ca propietarul nu sa mai dat cu motorul niciodata si probabil nu a fost nimeni in jurul lui care sa il sfatuiasca sa inceapa cu ceva mai slabutz pana se invata iar eu ,cu toata bunavointa si grija pt semenii mei care ma caracterizeaza ,nu am putut sa refuz o afacere buna si sa ii spun sa il picteze abia dupa cazaturile inerente unui incepator .Nu ar fi primul si oricum lam sfatuit sa umble o vreme fara carenaj dar nici nu vrea sa auda asa ceva .Dar e major ,vaccinat ,asigurat asa ca "Doamne ajuta "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cat timp termini un motor? Eu am luat legatura cu un baiat din Oradea (daca nu ma insel) care pentru un Matiz lua de la 500 euroi in sus. Depinde de cat mare e desenul. E tare ce poti face cu airbrush-ul. Respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cat timp termini un motor? Eu am luat legatura cu un baiat din Oradea (daca nu ma insel) care pentru un Matiz lua de la 500 euroi in sus. Depinde de cat mare e desenul. E tare ce poti face cu airbrush-ul. Respect.

Un speed full carenat imi ia aproximativ o saptamana.Am vazut doua masini pictate de cineva din oradea dar nu erau prea "lucrate ".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca am avut gura rea .Sambata am terminat CBR-ul si azi am adus inapoi carenajul de pe stanga sal repar ca la trantit baiatu' .Nici macar nu am apucat sa ii fac poze gata . :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mult l-o mai tinut,asta da treaba treaba,cred ca si tu esti putin dezamagit te-ai chinuit atata timp pe el si nu s-o dat nici 3 zile :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...