Sari la conținut

accident in Titan


Purghy
 Share

Postări Recomandate

Nu stiu prea multe amanunte, mi-a povestit un coleg. Un confrate de-al nostru rula cu viteza foarte mare, a fortat semaforul undeva in Titan si s-a ciocnit cu un Logan. Impactul a fost deosebit de puternic.

 

Stiti ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nu, azi dimineata (joi) s-a intamplat...

 

colegul care mi-a povestit nu credea ca a scapat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da...vorba de un motor speed albastru? cica a fost nasol de tot..mi-a spus un prieten care a trecut pe acolo...cica salvarea tot nu putea sa plece caci incercau sa-l readuca....Doamne fereste!...daca stiti ceva ...scrieti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stati linistiti ca traiesc :huh:

si nu am fortat nici un semafor daca e vorba de accidentul de la policlinica titan dar asta sa intamplat pana in semafor .

la trecerea printre scoaruri.

sa va povestesc .

ma deplasam de la salajan spre titan inainte sa ajungi la semafor se face o trecere printre scoaruri .

mergeam pe prima bande de langa scoar tocmai treceam pe linga 101 care era pe banda a 2(mijloc)

dupa care am observat un logan care iesea de pe refugiu dintre scoaruri tocmai me-a ocupat cu botul banda pe care ma deplasm fiind foarte aproape de el am redus si am schimbat banda de mers adica danda de mijloc la care el sa bagat si pe banda a doua ducanduse spre bordura (cica sa parchieze) am incercat sa-mi revin pe prima banda dar nu am avut nici timp nici loc sa trec prin spate ca el foarte simplu sa pus curmezis,dupa care ma-m izbit de spatele lui si ma aruncat pe asfalt stiu ca ma-m oprit pe scoar pe iarba .

va dati seama ca un logan ocupat aproape doua benzi daca este curmezis

nu cred ca aveam 50 la ora ca tocmai dadusem prioritate la o trecere de pietoni de la statia de masina.si din trecere pana la accident sant cu aproximatie 500 de metri.

cat gaz puteam sa-i dau la o aprilia 125 fiind in trerapta a 2

am fost norocos am scapat doar cu un umar dislocat si zgarieturi lovituri .

nu am putut sa ma ridic ca ma dureau piceoarele destul de tare dar eram constient

cam asta a fost si nu am nici o vina .

sper sa nu mai auzim de asa intimplari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu.

:huh: este rosie cu putin argintiu

aici e vorba de alt accident, petrecut cu o zi mai tarziu si in care a fost implicat un motor albastru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici e vorba de alt accident, petrecut cu o zi mai tarziu si in care a fost implicat un motor albastru.

nu stiu :huh: este posibil sa fi fost si un alt accident inainte.

eu am spus cand si unde mi sa intamplat mi-e :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...