Sari la conținut

Bucuresti - Valea Doftanei


Postări Recomandate

Din ce se vede, cred ca n-ati avut destul alcool :bow:

 

Insa daca aveati destul, atunci mai ajungeati maine inapoi in Bucuresti ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Din ce se vede, cred ca n-ati avut destul alcool :bow:

 

Insa daca aveati destul, atunci mai ajungeati maine inapoi in Bucuresti ;)

 

pai balteanu a baut atat de mult incat duminica la plecare nu a mai fost in stare sa mearga cu motoru lui , a mers in masina si i-am adus eu motoru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma nu de la bautura cred ca i se trage lui, ci de la atata cantat/racnit. Atentie ca-n curand vin pozele facute de Laurentiu, mai sunt si acolo cateva cadre fenomenale ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bow: fffffoooooooooooooooooooarteeeeeeeeeeeeeeeeeee tare ..asa pe scurt :bow: , next, next, next

 

Bai nu sunteti sanatosi la cap. Data viitoare anuntati-ma si pe mine ca sa mor de nu viu din Cluj.

Cotizez si cu clujence daca trebe'

Da' vaz ca le aveti voi pe ale voastre, har Domnului...

Iar poza asta o pun pe desktop, macar o saptamana.

post-7965-1206387020_thumb.jpg

Ca sa-mi intre bine in cap ce se poate intampla la betie :bow: :bow: :bow:

Felicitari...zicea cineva ca bucurestenii nu se stie distra...pa dracu'

:bow:

 

:bow: noro & radu ;) ..voi cum va invitati ma la masa : ceva de genu : Noro..imbuci ceva ? :bow: sau la mare cum va invitati in apa , de genu : Radu... ne dam la fund ? :bow: :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motofumule taci, ca am niste poze cu tine de si-acum ma indoi de ras, fi-ti-ar peruca sa-ti fie ;)

 

Uitati ma ca a inviat Raducu. Radule, mai ai voce tati sau comunici prin semne? :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De asta am sa ma ocup si eu diseara cand ajung acasa, azi dimineata abia am copiat cei doi giga de poze, in laptop. Stai linistit, voi face o selectie demna de "Hall of Fame"... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acusik picat si eu inapoi la locul faptei, sincer ma bucur k v-ati simtit bine si va asigur k usa casei mele va este intotdeauna deschisa atata timp cat pagubele se ridica doar la una bucata scaun rupt, juma de fotoliu obosit dislocat, niscaiva pahare, cesti si ce-o mai fi <k inca nu stiu> sparte, una bucata fata de plapuma lipsa(poate-o fi pe sub un pat cine stie, presupun k a fost infestata si s-a preferat substituirea ei) no offence,

repet VA ASTEPT CU DRAG, chiar daca figura mea exprima altceva m-am bucurat alaturi de voi, starea mea naturala este morocanoasa dar poate ma acceptati asa cum sunt, ar mai fi multe de spus dar toate la timpul lor, eu vin joi in bucuresti si probabil k ne betivim in iron ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca gargaritele au shutit fata aia de plapuma. Si tot gargaritele s-au betivanit si au rupt scaunul. Si tot gargaritele au dizlocat si fotoliul. Si cred ca tot gargaritele au belit si paharele. Da gargaritele afara si nu vei mai avea probleme :bow:

 

Sarumana pentru tot, Ema, a fost super si sper sa repetam experienta cat de curand! :bow: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca gargaritele au shutit fata aia de plapuma. Si tot gargaritele s-au betivanit si au rupt scaunul. Si tot gargaritele au dizlocat si fotoliul. Si cred ca tot gargaritele au belit si paharele. Da gargaritele afara si nu vei mai avea probleme :bow:

 

Sarumana pentru tot, Ema, a fost super si sper sa repetam experienta cat de curand! :bow: :bow:

 

 

inainte sa veniti voi am dat cu regent(pt.gandacii de colorado), nimic, am luat o solutie si mai tare acum, sorry pt zburatoarele nepoftite in numar asa mare dar cred k au contribuit cu succes la diminuarea luminii care v-ar fi trezit mai devreme

crezi k io nu stiu k tre s-o rezolv :bow:

paaaaaaaaaaaaana mea, poate vine cineva cu vreo solutie salvatoare ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inainte sa veniti voi am dat cu regent(pt.gandacii de colorado), nimic, am luat o solutie si mai tare acum, sorry pt zburatoarele nepoftite in numar asa mare dar cred k au contribuit cu succes la diminuarea luminii care v-ar fi trezit mai devreme

crezi k io nu stiu k tre s-o rezolv :bow:

paaaaaaaaaaaaana mea, poate vine cineva cu vreo solutie salvatoare :bow:

Cativa litri de kerosen si un chibrit aprins?? :bow:

 

Ema, nota zece!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu kerosenul arde mai greu ca benzina, doar temperatura atinsa la ardere este mai mare ;)

 

(nu-mi sariti in cap, zic si eu ce stiu)

De asta l-am si recomandat, plus ca (zic si eu ce stiu :bow: ) kerosenul nu-l stingi cu pipilica.. :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Emanuel, eu am vrut sa te ajut dar n-au vrut sa vina cu mine.... am luat vre-o doua - trei la Bucuresti, printre haine..... Mai invita lume pe-acolo, poate se mai gasesc binevoitori sa plece cu ele acasa. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu stiu breh, pe mine nu m-au deranjat, gargarizdele sunt, cred, printre cele mai dragalase insecte. si vorba ta, au diminuat din lumina de dimineata si au contribuit la facerea unor fotografii macro de mare angajament ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pregateste un vin bun, Ema, suntem doi care o sa vrem sa ne amortim bine la urmatoarea iesire :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...