Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

ca sa revin la ontopic, dupa promisiunea de ieri si anume de a deveni un criminal cu sange rece declar jihad daca nu se planifica nimic si se face iar totul prin telefon, asta sa fie clar... :D => concluzie ziceti draq ce planuri aveti de wkend

 

eu unul vreau la targ sambata si dupa iesire sau iesiri voi?

 

:wacko: poi deh Maxxx, cu asa amenintari vrei tu sa te mai luam cu noi ???? :lol:

 

Si de ce ma rog sa mai pierd sambata timpul la expozitie? Nu-i asa ca vrem plimbare?

Poate ne mobilizam si noi ca oamenii normali si ne miscam de la 9:00 pana spre seara......... :laugh:

pe traseul :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doar pentru cei care confirma pentru sambata dimineata!!!! :(

 

Open Ride !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

de ce nu il pui tu pe bikeshop si ne seci pe noi cu toate risnitele? rasnita pentru ca la tine ambreiajul este uscat si se aude ca preparatorul de cafea macinata din cafea boabe! :laugh:

 

 

maxule, asta e tot hazul unui ducati...ambreajul uscat si sunetul ala de rasnita de care pomenesti tu... :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ burebista - nu am zis bre de toate, am zis de a omului, oricum la tine este alta poveste :wacko:

@ in@ - da draga, ne auzim la un tel vineri seara si stabilim pt sambata, asta daca nu ne vedem pana atunci!

 

In rest bune raidurile pe Magheru, dar mai ales Mecu din BVacarescu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca sunt indecis........daca ploua sambata merg si eu la targ la o ora decenta.

Daca vremea tine cu noi......ies din schema asta si iau drumul Dobrogei.

Ne auzim maine seara la garaj?

 

Ride Safe !!!

 

P.S. - @burebistaaa, tie de la ambreiaj ti se trage de stai pe uscat? (dau eu berea)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As merge si eu la targ, sambata suna bine, desi ziceau ca ploua :rolleyes:

 

 

Terminati frate cu ploaia ca nu ploua, basca o sa fie >20 C. Deci sambata dimineata la targ 10-12 si apoi plimbare cine vrea.

Vin si incepatori, deci mers lejer si fara distante lungi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANIIIII!!!!!!! Pantera si Burebistaaa........ :laugh: :D

Ce coincidenta frumoasa sa avem doi sarbatoriti in aceeasi zi. Va asteptam sa va tragem de urechi domnilor!!! :rolleyes:

 

P.S. - putin dupa 9:30 plecam de la garaj!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mult ani inca o data pentru sarbatoriti! :rolleyes:

 

 

@ Mephisto - pune si tu pozele alea sau trimite si la mine pe mail maxx40@gmail.com ca doar plimbarica de ieri a fost o mare treaba :laugh:

Editat de maxx40
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, bani si tot ce vrea muschiu vostru mai baieti ! :peace:

 

PS

Aveti grija in seara asta cu mobrele, ca au iesit alde garcea cu amenzile la norma ca e sfarsit de luna si nu le-a iesit socoteala...

Mi-am furat-o si eu, 120 ron in 48 de ore pt far neaprins... Plin prin bucale de motoare oprite si la toti le scria PV-ul (de la victoriei la unirii erau 4 trase pe dreapta).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bwuahhh... traditorilor :peace: .... am fost la 8 la phd... nici suflet de motociclet p-acolo.... io me mut in titan in ritmu' asta (ma mut la marmacie, stiu!!!! :D )...

 

altminteri am fost in bar si-am beut, acolo intr-adevar erau mai multi vitanisti.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...