Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

Greu cu organizarea pe acilea!Eu zic asea:la 10 adunarea,la 10 si 15 plecarea spre paintball iar dupa paintball(atunci ni se alatura si Mef) plecam usurel spre taverna Sarbului la Sinaia.Sper sa intelegeti ca mor de foame si de asta mi-a trecut prin cap taverna!Cat despre gumita mea spate - stati fara grija,mi-am pus niste rotite ajutatoare in caz ca cedeaza!max...ce facem sambata?e zi de curatenie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Greu cu organizarea pe acilea!Eu zic asea:la 10 adunarea,la 10 si 15 plecarea spre paintball iar dupa paintball(atunci ni se alatura si Mef) plecam usurel spre taverna Sarbului la Sinaia.Sper sa intelegeti ca mor de foame si de asta mi-a trecut prin cap taverna!Cat despre gumita mea spate - stati fara grija,mi-am pus niste rotite ajutatoare in caz ca cedeaza!max...ce facem sambata?e zi de curatenie?

 

 

GATA. MERGEM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah eu nu merg la noroaie si pe deasupra sa ma intorc vanat, asta sa va fie clar

@M3ntosan sunt liber de aceste activitati, au fost deja prestate :) asa ca mai mult ca sigur o sa fiu liber in wk, totul e sa tina vremea cu noi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah eu nu merg la noroaie si pe deasupra sa ma intorc vanat, asta sa va fie clar

@M3ntosan sunt liber de aceste activitati, au fost deja prestate :P asa ca mai mult ca sigur o sa fiu liber in wk, totul e sa tina vremea cu noi :P

 

la Sinaia momentan este soare, revin cu update-uri live :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah eu nu merg la noroaie si pe deasupra sa ma intorc vanat, asta sa va fie clar

@M3ntosan sunt liber de aceste activitati, au fost deja prestate :P asa ca mai mult ca sigur o sa fiu liber in wk, totul e sa tina vremea cu noi :P

 

la Sinaia momentan este soare, revin cu update-uri live :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Max,tu de obicei ai idei minunate asa ca te rog lumineaz-ne cu o idee pt sambata aceasta(eventual si duminica).La paintball nu te bagi?sau nu ai voie ca te murdaresti pe haine?(vezi daca te-ai jucat cu cutitu pe langa guma mea!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu fac reclama nimanui, doar am vazut un pliant care se imparte la Baneasa Shopping City. Poate sunt interesati printre voi. Macar sa aruncati un ochi la oferta magazinelor de moto din Bucuresti... sau de unde or veni ei. Poate va bagati si la marsul "Respect in trafic".

 

Rally & Biking

 

Data: 22-23 Mai;

 

Parcarea Baneasa Shopping City

 

Sambata si duminica, 22-23 Mai, te asteptam la Baneasa Shopping City sa participi la un weekend motorizat! Targ de motociclete si accesorii, cascadorii pe motor executate de Dinu Sorin Marius (Axa) si Julian Raduta, drifturi si demonstratii de virtuozitate la volan realizate de campionul nostru Manu Manolache (Mitsubishi) si bine-cunoscutii drifteri Ene Sorin Andrei (Hai'u) si Marius Mitrache (KNS), jocuri si concursuri cu si pentur motociclisti, toate intr-un singur loc: Baneasa Shopping City. Gazda celor doua zile de eveniment va fi Cabral Ibaka. Punctul de sosire al marsului "Respect in trafic" va fi in parcarea Baneasa Shopping City.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar ne strica vremea toata joaca:(.S- ales prafu de ceafa aia de porc la Taverna.Pantera...respect :P

 

:P poate la tine s-a stricat joaca, pot sa spun ca ciorba a fost super...................pentru cine a fost azi la Ploiesti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P poate la tine s-a stricat joaca, pot sa spun ca ciorba a fost super...................pentru cine a fost azi la Ploiesti :)

 

 

si ce discutii de MARE CLASA am avut...:P

a fost un fel de breinstormig...

Editat de vladvlad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se mai ba ga careva merg si eu

 

id mess mihai_pantera2006

Rev up the engines and let's get the party started!

 

This is the real deal with an entire night for our brothers and sisters on two wheels because...This is for you, bikers! @ Elements Herastrau.

This Saturday, May 15th at 11pm - it's time to show everyone what true bikers are really made of.

Grab your leather jacket, boots, helmet or any biker's accessory you can think of and get this show on the road.

 

Join the party and start doing what bikers do best: ride, party, be free and live the lifestyle!

 

This is for you, bikers! @ Elements Herastrau

7-9 Soseaua Nordului on Herastrau Lake, behind the tennis courts.

For reservations: 0734.123.456 or rezervare@elements.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ce discutii de MARE CLASA am avut...:)

a fost un fel de breinstormig...

 

Vlad, bine ca au fost doar cateva poze, sa speram ca nu a inregistrat nimeni discutia ........................ :peace: :moron:

 

Si propun sa facem si azi o sedinta mai spre dupa amiaza, undeva la iarba verde.

Cine doreste sa ne insoteasca in jurul orei 14:30 - 15:00 plecam de la garaj.

Traseul nu este stabilit dar in principiu mergem sa mancam ceva si ne intoarcem spre orele 20:00 pentru concertul AC/DC.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soooo...dragilor cine se baga in acest week-end la Rasnov?? /index.php?showtopic=495061

Eu am de gand sa stau linistit la aer curat si sa revin duminica pe Cheia. Plecarea spre locatie nu este inca stabilita, posibil vineri seara sau sambata dimineata.

Exista posibilitati de cazare la casute( aviz Maxxx) sau ceva mai haiduceste la cort..........

 

Ne vorbim saptamana asta cat se poate de rede ( shi melcul thushti....... :peace: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soooo...dragilor cine se baga in acest week-end la Rasnov?? /index.php?showtopic=495061

Eu am de gand sa stau linistit la aer curat si sa revin duminica pe Cheia. Plecarea spre locatie nu este inca stabilita, posibil vineri seara sau sambata dimineata.

Exista posibilitati de cazare la casute( aviz Maxxx) sau ceva mai haiduceste la cort..........

 

Ne vorbim saptamana asta cat se poate de rede ( shi melcul thushti....... :peace: )

 

 

melc, melc , cotobelc.......ahhahahahahh, pixde ceva? este la rasnov?

in alta ordine de idei, maxx ai ratat o tura pe cinste pe A2. te rog contacteaza expertii si informeaza te despre viteza de mers. expertii fiiiiiind noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bueiii.. ce de activitati ati avut p-aci.... la naiba mi s-a facut dor de voi! :laugh:

eu am fost pe la paltinis, nu stiu cum naiba am facut de-am driblat toate ploile si codurile galbene....

 

maine poate reusesc si eu sa mai trec pe la garaj... sa va mai vad la culoare!

respectele mele si asfalt uscat!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...