Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

Salut si eu pe aici mai nou cu motoru ca in vitan stau de 20 de ani:)

Vreau si eu sa vin la o intalnire de vitan club daca ma primiti?

Si inca o intrebare unde imi pot face si eu o pana pe spate :laugh: mia intrat o capsa de mobila cred ca era :D va rog ajutor

 

Multumesc Anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut si eu pe aici mai nou cu motoru ca in vitan stau de 20 de ani:)

Vreau si eu sa vin la o intalnire de vitan club daca ma primiti?

Si inca o intrebare unde imi pot face si eu o pana pe spate :laugh: mia intrat o capsa de mobila cred ca era :D va rog ajutor

 

Multumesc Anticipat

 

Ce mi-a placut asta cu "Vitan Club".

 

Din cate stiam eu, lumea se strangea lunea la orele 20, la PHD, la Piata Vitan. PHD = Pizza Hut Delivery. Dar se pare ca pe toata perioada verii a cazut treaba asta cu PHD-ul.

 

Poti veni mai degraba la "La Pantera Club". E un cerc restrans de intelectuali motociclisti dornici sa mai puna mana pe cate o surubelnita. Totul in cel mai academic stil, imbracati la "4 ace", cravata, papion si casca de motociclist. Limbajul folosit este, desigur, unul adecvat. Ca sa ajungi la acest club, ei bine, trebuie sa-ti urmezi instinctul totusi sau sa cauti cateva pagini mai inainte cum se ajunge. Depinde unde in Vitan stai mai exact, te putem indruma cu precizie elvetiana pana la club. Daca te ratacesti, treaba e simpla: cum vii de la Mihai Bravu in jos, faci stanga la Real, a doua strada dreapta si in capat, unde sunt blocurile, e clubul de care vorbesc aici.

 

Tot Domnul Pantera te poate ajuta cu pana ta de pe spate.

 

Te asteptam printre noi. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau pe mihai bravu langa Centru Prosper daca il sti.

Sa vad daca e sa vin la ce ora va strangeti si cand ca mai am 2 prieteni motociclisti langa blocu meu :laugh: poate vin si iei

Si cu pana un pret daca se poate sa imi zici si mie te rog frumos

ms anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai la garaj si vorbim acolo!

Vezi ca mai in urma cateva pagini vei gasi si datele noastre de contact (tel/mail) in cazul in care nu nimeresti locatia!!!

 

Open Drink .........pana luni!!

 

Am gasit locatia de pe un link cu o harta. Stiu acum unde este. Sper sa pot trece pe acolo cat de curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau pe mihai bravu langa Centru Prosper daca il sti.

Sa vad daca e sa vin la ce ora va strangeti si cand ca mai am 2 prieteni motociclisti langa blocu meu :laugh: poate vin si iei

Si cu pana un pret daca se poate sa imi zici si mie te rog frumos

ms anticipat

 

Pretul este la discretie. Vii, se face... da' clar: prea mult nu te va duce... :D Vorbeste cu Mihai (Pantera).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci prin definitie pantera este un animal de prada vaneaza numai noaptea asa caaaaaaaaaaaaa pantera de la linkul de mai sus este din timisoara ok iar eu din buc :laugh: :D

Mesaj completat

pantera2006 el este mihai ?

sau doar pantera simplu? adica el /index.php?showuser=4366

te atrage sincer si pe mine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci prin definitie pantera este un animal de prada vaneaza numai noaptea asa caaaaaaaaaaaaa pantera de la linkul de mai sus este din timisoara ok iar eu din buc :D ;)

Mesaj completat

 

te atrage sincer si pe mine :haha:

 

Sa speram ca "pantera" din Timisoara "vaneaza" :cheers: si ziua, altfel ar fi tare plictisitoare... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bueeeiiii,m-am speriat azi de ploaie din cauza voastra!! :smoke:

Am trecut la "conserva" si la ...bere!

Sa va fie rusine .......la toti !!! Am zis !!!!

 

 

Open Drink!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bueeeiiii,m-am speriat azi de ploaie din cauza voastra!! :smoke:

Am trecut la "conserva" si la ...bere!

Sa va fie rusine .......la toti !!! Am zis !!!!

 

 

Open Drink!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe aceasta cale doresc sa multumesc celor ce m-au sprijinit aseara la schimbarea gumelor, mai multumesc mamei mele ca m-a nascut, lui tata ca a bagat fisa buna, lui D-zeu ca ma iubeste indiferent cat sunt de lepra si nu in ultimul rand doresc sa le multumesc sustinatorilor mei si mie indeosebi ca ma duce capul :smoke:

 

Specificatie deosebit de importanta este ca azi am simtit ca nu mai merg cu mobra mea ci cu o chestie care nu are nici o legatura cu realitatea din toate pctele de vdr :lol:

 

Mai doresc sa mentionez urarea de km cat mai multi Fara Incidente si fara pene lui Mentosan!

 

In rest sa fie bine pe raion si la cat mai mult timp petrecut impreuna la Pantera CLUB ori in plimbari indraznete si pertinente :cheers:

 

Roger Roger, this is Roger, I'm out!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex21 ....Bun Venit !!!

Te asteptam la garaj sa ne cunosti si in week-end la plimbare.

 

Mai putin pe forum si mai mult pe drum!!

Mesaj completat

Pe aceasta cale doresc sa multumesc celor ce m-au sprijinit aseara la schimbarea gumelor, mai multumesc mamei mele ca m-a nascut, lui tata ca a bagat fisa buna, lui D-zeu ca ma iubeste indiferent cat sunt de lepra si nu in ultimul rand doresc sa le multumesc sustinatorilor mei si mie indeosebi ca ma duce capul :lol:

 

Specificatie deosebit de importanta este ca azi am simtit ca nu mai merg cu mobra mea ci cu o chestie care nu are nici o legatura cu realitatea din toate pctele de vdr :cheers:

 

Mai doresc sa mentionez urarea de km cat mai multi Fara Incidente si fara pene lui Mentosan!

 

In rest sa fie bine pe raion si la cat mai mult timp petrecut impreuna la Pantera CLUB ori in plimbari indraznete si pertinente ;)

 

Roger Roger, this is Roger, I'm out!

 

 

Ce am inteles eu din postul tau MAXXX?? :smoke:

Ai patit ceva?

 

Cum vine asta "Roger Roger, this is Roger, I'm out!"? Si tu Brutus? Si tu te cari din zona?

Oricum am ramas putini, la PHD nu mai vine nimeni, la plimbari mai lungi de 40-50KM nu sunt amatori..........

 

 

PLM.......I AGREE THIS POST ........I'M OUT!!!!

 

Ride On Open Road !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Mephisto - cum sa ma car? Ai inebunit? Era o figura de stil, implicit o gluma haioasa din cultura aeronautica pt cunoscatori si am zis ca da bine pt incheierea postului meu :lol:

 

In plus ca sa revin la postul meu, renunt la multumirile adresate lui Mentosan dar le sustin pe celelalte:D

 

In alta ordine de idei - Hai cu Transu, hai cu transu baietii, hai cu transu

Lista deschisa:

1. Eu

2. Pantera

3. Vlad

4. 100rr (nu stiu nick-u :cheers: )

5. Teo - gsxr 600

6. Iulian k13 - inca se gandeste....

7. ClasicVld -azi aflu

8. lista e deschisa pana la cei cam 10 baieti care estem noi :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Mephisto - cum sa ma car? Ai inebunit? Era o figura de stil, implicit o gluma haioasa din cultura aeronautica pt cunoscatori si am zis ca da bine pt incheierea postului meu :lol:

 

In plus ca sa revin la postul meu, renunt la multumirile adresate lui Mentosan dar le sustin pe celelalte:D

 

In alta ordine de idei - Hai cu Transu, hai cu transu baietii, hai cu transu

Lista deschisa:

1. Eu

2. Pantera

3. Vlad

4. 100rr (nu stiu nick-u :cheers: )

5. Teo - gsxr 600

6. Iulian k13 - inca se gandeste....

7. ClasicVld -azi aflu

8. lista e deschisa pana la cei cam 10 baieti care estem noi :smoke:

 

ma eu nu recunosc nimic, cine , de ce unde cum si cand? si mai ales cu cine si in ce? nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei - Hai cu Transu, hai cu transu baietii, hai cu transu

Lista deschisa:

1. Eu

8. lista e deschisa pana la cei cam 10 baieti care estem noi :smoke:

 

trans...trans...adica transfagarasan? pai in cazu asta cred ca m'as cam infige si eu.. sa vad cum stau cu "solzii" pana in weekend :lol:

Editat de hardKnot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pentru unii se anunta plimbare pe Transfagarsan, pentru cei ce raman in oras ma gasiti la sotron : /index.php?showtopic=549093

Asta daca stiti ce inceamna "comunism", daca aveti curaj sa ne amintim de "frunza" si de ora la care eram obligati sa spargem gashca sau sa mergem cu totii la sectie sa dam explicatii.

Acum chiar avem voie sa dam timpul inapoi, sa ne facem de cap ........propun sa incepem de vineri si luni sa ne bagam picioarele si sa ne cerem liberi....... :smoke: :lol: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fie ploaie, fie vant, noi suntem pe... trans... trans... fagarasan. :blbl: Nu prea rimeaza. Fie vant, fie ploaie... eu ma joc sotron... si... "frunza". :P

 

Am gasit un citat fain care se potriveste indiferent de vreme:

;)

"Toți avem nevoie să credem în ceva. Eu cred că o să mai beau o bere." – Anonim

 

Asa ca "Fie ploaie, fie vant... da-o in ma-sa de ploaie. Mai beau o bere." :D

;)

Asfalt fara gropi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...