Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:( ce Uameni..

 

 

Ai dat refresh pana ti-a aparut comment-ul, nu? :)) Sigur primesti warn, dar asta te face direct si forumist si motociclist. E clar ca esti pasionat daca ai avut rabdare sa dai refresh pana ai umplut 2 pagini cu comment-ul tau.

 

Data viitoare Ina promite sa mearga cu motocicleta si sa lase baietii sa povesteasca cum e treaba cu saua. Poate s-o fi rupt vreun surub, sau poate plasticul si nu mai tine bine. Curios sunt cati cai are motocicleta de vor toti sa se uite sub sa.

 

Va dati seama ca putem degenera discutie in fel si chip de la o simpla sa...

 

Oricum, cum a zis si Mihai: rupeti forumul acum cat inca e in viata... poate iar pica serverul. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dat refresh pana ti-a aparut comment-ul, nu? :() Sigur primesti warn, dar asta te face direct si forumist si motociclist. E clar ca esti pasionat daca ai avut rabdare sa dai refresh pana ai umplut 2 pagini cu comment-ul tau.

 

Data viitoare Ina promite sa mearga cu motocicleta si sa lase baietii sa povesteasca cum e treaba cu saua. Poate s-o fi rupt vreun surub, sau poate plasticul si nu mai tine bine. Curios sunt cati cai are motocicleta de vor toti sa se uite sub sa.

 

Va dati seama ca putem degenera discutie in fel si chip de la o simpla sa...

 

Oricum, cum a zis si Mihai: rupeti forumul acum cat inca e in viata... poate iar pica serverul. :)

 

 

AA ERA VORBA DE SHEAUA MOTOCICLETEI....pai ziceti ma baieti asa !!!!! ce va place pzda...va anturati imediat!! :* si inca ceva: discutia n a degenerat deloc. stiam toti din prima. asa ca lasati vrajelile. max unde esti tata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ hardknot.... da bre, ce uameni.... si mai ales, cati oameni ;)

..ai postat vro doua pagini juma!!!

 

 

"Computers are like air conditioners, they stop working properly if you open Windows"

 

LE nu'mi iau warn pentru ca nu le merge lor servaru'

 

 

...si pan la urma ce mai facE baietii de pe la garaj? vad tot mai putina lume pe topic

Editat de hardKnot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o problema (cauzata de drumurile din Bucuresti) ... Voiam sa ies din Bucuresti cu niste treaba pe partea Pantelimon ... dupa un semafor o mare groapa in fata mea (eram masca de o masina) ... nu aveam mai mult de 50 .. ghiciti ce mi s-a intamaplat... ;)) ....

 

.... nimeni?

 

Lasa ca va zic eu ... Mi-a sarit acul de la turometru =))))) .... acum nu mai pleaca de jos de la 0 .. pleaca de pe la 7-8mii :D))) care stie cum rezolv si eu problema? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai noi ne strangem la garaj seara de seara nu pe forum :D

 

Buna afirmatia, bravos domnul Pantera!! :D

Asta cam este adevarata si poate pentru unii .....mai putin cunoscuta!!!

Hai ma pregatesc si eu pentru un dush pe 2 rotzi si trec la intoarcere pe la garaj........... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...