Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am si eu o problema (cauzata de drumurile din Bucuresti) ... Voiam sa ies din Bucuresti cu niste treaba pe partea Pantelimon ... dupa un semafor o mare groapa in fata mea (eram masca de o masina) ... nu aveam mai mult de 50 .. ghiciti ce mi s-a intamaplat... ;)) ....

 

.... nimeni?

 

Lasa ca va zic eu ... Mi-a sarit acul de la turometru =))))) .... acum nu mai pleaca de jos de la 0 .. pleaca de pe la 7-8mii :D))) care stie cum rezolv si eu problema? :D

vino pe la garaj sa vedem ce se poate face ok sau 0723931311

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neatzaa dragilor, daca ati terminat ciondaneala pentru postul cu nr. 1000 haideti sa vedem cine se baga sa fie primul la KM 10,000 pentru sezonul acesta. :D

Provocare sau nu, eu va astept cu o propunere pertinenta pentru a sarbatori impreuna acest eveniment. In alta ordine de ideei in acest week-end sper sa ajung la Sighisoara la festivalul medieval si apoi in perioada 30.07 - 08.08 voi fi plecat prin tara la o plimbare undeva in nordul moldovei.

La intoarcere, mai exact in perioada 06 - 08 August, ma gasiti la Busteni unde va astept sa dau berea pentru evenimentul descris mai sus. :(

 

Ride On Open Road !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta micu, negru e plin de imaginatie de cand sta pe fund acasa :)

nu ziceai bre ca nu mai mergi cu noi, ce draq ne mai inviti?

 

in alta ordine de idei, la cum crezi tu ca nu se ajunge la 5000 in 2 luni, cum sa te facem pe tine sa crezi ca am facut 10k? :D

 

cred ca eu sau vlad o sa fim campioni la km anul asta, restul mai o bericioaica, mai o plimbare pana la colt :P

 

noi sa fim sanatosi :(

Editat de maxx40
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta micu, negru e plin de imaginatie de cand sta pe fund acasa :)

nu ziceai bre ca nu mai mergi cu noi, ce draq ne mai inviti?

 

in alta ordine de idei, la cum crezi tu ca nu se ajunge la 5000 in 2 luni, cum sa te facem pe tine sa crezi ca am facut 10k? :D

 

cred ca eu sau vlad o sa fim campioni la km anul asta, restul mai o bericioaica, mai o plimbare pana la colt :P

 

noi sa fim sanatosi :(

 

Da Maxx, asemeni unui trandafir viata e facuta sa aiba spini.........insa, plimbarea pana la colt stii ca nu ma caracterizeaza. La asta ma refeream cand am zis ca nu mai merg cu voi.

In alta ordine de idei va invit unde merg eu si fiecare ajunge cand/cum poate.

 

Ride Safe !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi va certati pe forumuri in loc sa zum-zumzaiti pe coclauri. Halal motociclisti. Faceti renumele de motociclist de ras, gelatilor. :( In alta ordine de idei, felicitari lui Maxx pentru 5000km in 2 luni de zile (desi sunt unii care au mai multe posturi decat el pe forum - sac!) si Open Ride la toata lumea spre Sighisoara - e weekendul medieval si se promite a se lasa cu asedii asupra cetatiilor... aaa... berariilor. Open Drink cu responsabilitate, totusi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine e Schumaher? pensionarul ala care nu vrea sa moara acasa si s-a apucat iar de monoposturi? Da-l in plm :P

Biaggi, Stoner, Rossi dinastia parca mai stiu, restul sa fie sanatosi :D

 

Bag eu de seama ca ai inceput sa te plictisesti Maxx-im! Te cam tii de intepaturi si te legi aiurea de oameni........du-te nenea la plimbare sa te racoresti, sa mai vezi un ghertzoi care iti taie fatza, pe altul care da cu tigarea pe geam fix pe echipamentul tau ( daca porti, daca nu te-ai ars!!!) :)

 

P.S. for all: azi nu vin la garaj mai devreme de 21:30!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer, nu m-am plictisit, nah sau sac :D

referitor la ghertoi si fumatori nu stiu cum draq se face ca ti se intampla numai tie? sa fie din cauza de rider? :)

 

PS for all: azi sunt la garaj in jur de 5-6, restul home la ac si nevasta :)

Editat de maxx40
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pantera2006' date='Jul 22 2010, 09:03 AM' post='2524892']

prezintate si tu sa stim si noi cine esti ok :)

puctul 1- m-as prezenta daca ar fii prima data cand postez aici, daca urmaresti topicul ai observa ca nu sunt nou venit pe aici.

punctul 2 - m-am prezentat la PHD, ca nu ai fost si tu in aceasi perioada e treaba ta

punctul 3- faptul ca nu am avut onoarea sa ne cunoastem nu inseamna ca stii tot ce misca

punctul 4- infopasscom:Nu vezi ca e Shumy, de la Schumaher? Cine nu-l stie pe Schumacher?- daca nu esti clarvazator ce sa i ti fac?

punctul 5 - maxx40:Cine e Schumaher? pensionarul ala care nu vrea sa moara acasa si s-a apucat iar de monoposturi? Da-l in plm

Biaggi, Stoner, Rossi dinastia parca mai stiu, restul sa fie sanatosi = de data asta sa i ti fie tie rusine 5 minute, concluzia ,, esti magar''.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pantera2006' date='Jul 22 2010, 09:03 AM' post='2524892']

prezintate si tu sa stim si noi cine esti ok :)

 

puctul 1- m-as prezenta daca ar fii prima data cand postez aici, daca urmaresti topicul ai observa ca nu sunt nou venit pe aici.

punctul 2 - m-am prezentat la PHD, ca nu ai fost si tu in aceasi perioada e treaba ta

punctul 3- faptul ca nu am avut onoarea sa ne cunoastem nu inseamna ca stii tot ce misca

punctul 4- infopasscom:Nu vezi ca e Shumy, de la Schumaher? Cine nu-l stie pe Schumacher?- daca nu esti clarvazator ce sa i ti fac?

punctul 5 - maxx40:Cine e Schumaher? pensionarul ala care nu vrea sa moara acasa si s-a apucat iar de monoposturi? Da-l in plm

Biaggi, Stoner, Rossi dinastia parca mai stiu, restul sa fie sanatosi = de data asta sa i ti fie tie rusine 5 minute, concluzia ,, esti magar''.

 

 

Referitor la "punctul 5"...........ai luat prea in serioas postarea lui Maxx.

Cocluzia mea : vino sa ne vedem cu sau fara mobra ca oricum ne imbatam..........cu apa plata si lamaie!!!!!

Datele de contact sunt aici in acest topic, locatia "garaj" e deschisa non-stop!!!!

 

Ride (drink) Safe ....shumy001!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la "punctul 5"...........ai luat prea in serioas postarea lui Maxx.

Cocluzia mea : vino sa ne vedem cu sau fara mobra ca oricum ne imbatam..........cu apa plata si lamaie!!!!!

Datele de contact sunt aici in acest topic, locatia "garaj" e deschisa non-stop!!!!

 

Ride (drink) Safe ....shumy001!!!

 

MERCI, CHIAR DACA POSTEZ MAI RAR ( DIN LIPSA DE TIMP), URMARESC TOPICUL SI CUNOSC LOCATIA .

 

ps. apa plata nu avem, minerala o aduc eu, voi dati vinul

Editat de shumy001
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amice shumy, ne cunoastem?

dupa ce ne cunoastem poti sa afirmi ce vrei despre mine, pana atunci te rog sa te abtii la orice fel de comentariu cu privire la persoana mea asta in primul rand si 2 ti-am zis ca nu citesti bine topic-ul, reia ceea ce am scris despre schumaher si iti dai seama cu siguranta ca nu esti tu acea persoana, nimic mai mult nu am de zis in ceea ce te priveste! ride safe si sa fi iubit :) (ps nu imi place sa continui comentariile la nesfarsit asa ca orice spui primesti ignore)

 

ca sa trecem si la subiecte serioase, ce draq face Vlad cand nu raspunde, ei bine face diving la fetite, mai pe intelesul tuturor se scufunda in piz... scuze amor :D

Tati Vlad, deja intrase lumea in panica si asta nu pt ca nu am avea incredere in tine ca si chilot ci pur si simplu exista cazuri in care mai trece lumea pe rosu etc...

Data viitoare nu mai acceptam astfel de comportament ignorant si nu o sa mai fi scuzat da? ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...