Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stie cineva garaj de tinut mobra vara?

Salutari!

Lasa mai multe detalii despre zona unde locuiesti ca sa stiu ce iti pot recomanda.

Sunt cateva garaje in cartier si te poti orienta in functie de preferinte si buget.

 

Ride On !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

Lasa mai multe detalii despre zona unde locuiesti ca sa stiu ce iti pot recomanda.

Sunt cateva garaje in cartier si te poti orienta in functie de preferinte si buget.

 

Ride On !!!

Salut, stau in zona Nerva Traian. Multumesc pentru recomandari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai simpla metoda de tinut mobra vara este sa ii pui o husa si sa o parchezi in fata unei banci. Si pe Nerva Traian chiar ai de unde alege o banca, ca e plin bulevardul. Eu stau chiar langa Nerva si nu am auzit sa se fure in zona mobre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai simpla metoda de tinut mobra vara este sa ii pui o husa si sa o parchezi in fata unei banci. Si pe Nerva Traian chiar ai de unde alege o banca, ca e plin bulevardul. Eu stau chiar langa Nerva si nu am auzit sa se fure in zona mobra.

Asa mi-au luat oglinzile dela masina :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa mi-au luat oglinzile dela masina :)

 

Inca se mai fura oglinzi de masina? E trist...

Eu o am parcata in curtea din spatele blocului, cu husa pe ea si inca n-au reusit sa o fure. Ma gandeam ca tu daca o parchezi undeva unde bate o camera de supraveghere, putini s-ar incumeta sa-i faca ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Avand in vedere ca am absentat o sa dau si lada de ursus cat mai curand si va multumesc pt urari asfalt cat mai uscat:-)

Sa iti fie rusine ca ai absentat !!! Dar nu intelet cu ce am gresit noi sa ne injuri cu asfaltul ??? :P :p:p

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut o sa fac 16 ani intr-o luna si vreau sa dau A1 si m-am pus pe invatat codul rutier se ofera cineva sa ma invete niste practica xD.Apropo voiam sa strang bani sa imi iau un Derbi GPR 125 4T dat o sa imi ia ceva avand in vedere ca ai mei au zis ca nu ma sponsorizeaza sa mor =)) deci da. Si btw stau pe nerva traian.


» Post actualizat in 09 May 2015 09:16

Mai e cineva pe aici fratiolor =))

Editat de Albert Schuler
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut o sa fac 16 ani intr-o luna si vreau sa dau A1 si m-am pus pe invatat codul rutier se ofera cineva sa ma invete niste practica xD.Apropo voiam sa strang bani sa imi iau un Derbi GPR 125 4T dat o sa imi ia ceva avand in vedere ca ai mei au zis ca nu ma sponsorizeaza sa mor =)) deci da. Si btw stau pe nerva traian.

» Post actualizat in 09 May 2015 09:16

Mai e cineva pe aici fratiolor =))

Salut! Pentru ceea ce ai tu nevoie......s-au inventat instructorii moto!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

buongiorno,

 

dupa vreo 3 ani ma intorc si eu in zona, nu ca stateam prea departe inainte.. din nou pe langa Prosper

 

pe'aici.. cam liniste ca intotdeauna ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buongiorno,

 

dupa vreo 3 ani ma intorc si eu in zona, nu ca stateam prea departe inainte.. din nou pe langa Prosper

 

pe'aici.. cam liniste ca intotdeauna ;))

Bine ai revenit "hardKnot" .....linestea care prevesteste furtuna :)).

Sedintele se tin tot in ziua de luni si la aceeasi ora. :P (suna-ma daca nu gasesti noua locatie, am postat-o eu pe aici pe undeva )

E valabil pentru toti din zona !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sedinta a fost validata, s-a intrunit comitetul si s-au luat decizii importante. vor fi communicate in scris tuturor membrilor de partid!

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...